reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

Anfotografia - tak, na każdym moim zwolnieniu (w sumie 3 szt) jest "2". A z słów pani orzecznik wynika, że ciąża może być wpisana jako powód zwolnienia tylko jeśli jest bezpośrednio zagrożona. Nie wiem jak wpisać dolegliwości około ciążowe, bo babka czepila się akurat kręgosłupa.

Szkoda... gdyby była jedynka to p. orzecznik nie miała by pola do spekulacji. Daj znać jak sprawa się dalej potoczy.

madzikm76 GRATULUJĘ CÓRCI! Cieszę się, że Emma zdrowa i dobrze sobie radzi.

Trzymam kciuki za wszystkie leżące dziewczyny! Dużo już nie zostało! Sama jakoś w to nie wierzę, muszę się zabrać za wyprawkę :eek:
 
reklama
Dagmar super,teraz już na pewno szybko wyjdziecie.

MADZIKM śliczne imię,bardzo mi się podoba,a u Ciebie też pewnie najpózniej w 3dobie pojawi się rzeka mleka:-D
 
Dagmar, gratuluję mleczka! Cieszę się, że Lusia tak szybko robi postępy, lada moment Was wypuszczą do domku,zobaczysz:)
 
Wkoncu obejrzalam foty na zamknietym :) Ale piekne te Wasze dziewczyny!!! :)))
Madzikm, Dagmar, jeszcze raz WIELKIE gratulacje! :)

Dagmar, bardzo sie ciesze ze jest mleczko a malenka ma sie coraz lepiej :)

Jotemka, ale kicha z ta pralka....:/ Za taka kase to moze faktycznie lepiej pomyslec o nowej? Ja ostatnio astronomiczne ceny czesci serwisowych cwiczylam na zmywarce, zepsula sie klapka otwierajaca pojemnik na detergent, okazalo sie ze sterownik do niej kosztuje w szeriwsie 800zl plus 150 zamontowanie... Cena rynkowa samej czesci - 3zl... No ale u nas wybor byl prosty - zaczelismy wrzucac kostke do srodka i tyle ;) A klapka w koncu si sama naprawila ;)
 
reklama
Normalnie aż mi się łzy zakręciły. Dagmar super, że już bez inkubatorka i że jest mleczko.
Lusia od samego poczęcia pokazuje jaka jest silna i jaki ma mocny charaker.
 
Do góry