reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

wow! dopiero doczytlaam ejszcze raz `Dagmar` kurcze to na prawde cud!!!
zdrowia zycze dla ciebie I wszystkich twoich dzieciaczkow! a szczegolnie dla tego najmlodszego anioleczka! :tak:
oby zdrowo sie rozwial I szczesliwie sie do ciebie usmiechnal tego 1 kwietnia :tak::-D
 
reklama
Edysiek - lejesz miód na moje serce. Mam nadzieje ze Alanowi też się tak odmieni i kiedyś zjemy razem ten sam obiad. Jak czytam o twojej córce to jakbym o nim czytała do roku a nawet 1.6 jadł wszystko potem po przyjeżdzie do Polski mu się odwidziało. Martwi mnie tylko czy nie ma jakiś niedoborów w wit. w przyszłym tyg. idziemy na bilans 4-latka to poproszę o jakieś badania krwi.

Akana- mi mąż przed wyjazdem nasypuje kilka worków groszku do podajnika i nawet tam nie schodzę. przeciez to strasznie męczące nawet jak wrzucasz po łopatce.

Rila- no to ty miałaś super warunki na badaniu, tylko zazdrościć.

Neti- u mnie tez mrożno. Na szczęście ja się nie wychylam. Rano tylko wystawiłam pościel na balkon żeby się wymroziła i sztachnęłam się takim mrożnym powietrzem to aż mnie w płucach zabolało.

Dagmar- i ty taką kanapę chciałaś podnieść:no:?
Ja uwielbiam przestawiać meble, przed ciążą to latałam z meblami srednio 2 razy w miesiącu. Mąż się śmiał że jak wraca w nocy do domu to nie ma mowy żeby trafił do łóżka po omacku bo nigdy nie jest pewien gdzie tym razem łózko stoi.:-) Teraz niestety nic nie przestawiam nawet stołu sama nie przepchne.
 
siedze sobie od ponad 2h na tym komputerze I maz co chwile mi dolewa wody ..
czy teraz mowi co aj robie z ta woda!?
czy WY TEZ TYLE PIJECIE CO JA BO AJ TO CHYAB PIJE JAK WAWELSKI SMOK! sorry `Rila` ;-)

ok ja tez ide bo pupcia zaczyna mnei bolec
dobrej nocy dla was!
 
ok wygrałam wprawdzie kolacja trwała godzinę ale bez płaczu sama pakowała do buzi i sama piła z kubeczka ufff teraz dla niej bajki a dla mnie chwila spokoju :rofl2:
 
Neti tylko moja córka jak miała roczek to jadła wszystko a później jej się odwidziało.

Moja generalnie je dużo różnych rzeczy tylko sama nic nie pakuje do buzi tylko LEŃ jeden woli otworzyć i tyle

Neti moja próbowała wszystkiego jak miała 1,5roku to jej najlepszym posiłkiem była tzw "wodzionka" czyli chleb + masło + czosnek+ wrząca woda to było jej podstawowe śniadanie
 
Ja tylko na chwilkę - jutro doczytam jak wam minął dzionek:)
Ufff goście pojechali i było bardzo miło. Zostaliśmy z małżem z mnóstwem jedzenia i słodkości, dlatego teraz relaks na kanapie i ogladamy nowy serial kryminalny "Prawdziwy detektyw", fajnie się zapowiada.
 
Neti wcale nie masz tak szalonych pomysłów. Wszystko chyba zależy od przekonań i cierpliwości matki. Ja w dzieciństwie byłam dokarmiana, ciągle.. w biegu, przy zabawie, między posiłkami i generalnie non stop bo..... CHUDA bo niedowaga bo to bo sro. Nigdy nie miałam anemii ale lekarze wciąż się czepiali wagi więc matka za mną latała. A ja jadłam i wymiotowałam też czasem, albo chowałam co w buzi pod łóżkiem :baffled: I tak oto jestem dużo starsza i nadal chuda, o.... i pstro. Powiedziałam sobie, że choćbym miała paść z nerwów to w dzieci wciskała żarcia nie będę. Ciągle to powtarzam, że żadne zdrowe dziecko się zagłodzić nie da. I tak jest. Nie chce jeść to sio mi od stołu. Zgłodnieje to się nawróci. Moja mama nie może na to patrzeć i jak tylko ma pod opieką chłopaków to dawaj za nimi z łyżkami a mi się wszystko gotuje w środku :no: tak są chudzi i będą bo ja jestem i mąż też i kurde dość sadyzmu jedzeniem :-) Tyle w temacie ode mnie.

Olu - ale nie wiem dokładnie jak to wygląda u Ciebie... mój wyjeżdża na 8 dni a dosypać muszę codziennie. Jeden piec ogrzewa dwa domy, mój i babci... taki lajf. Lekko nie jest. Nie ukrywam, ale co zrobić. Ciepło chcę mieć a na dworze właśnie patrzę i -14.

A w TV niedługo Położne. Ogląda któraś? Ja to straaaaaaaaaaasznie lubię, tam taka sielanka. Szkoda, że realia tak bardzo odległe od naszych. Chyba, że coś się zmieniło przez te sześć lat to niech mnie która nawróci ;-)
 
Neti80 tak to ja pisałam o rogalu a wygląda on tak
800px-Rogale_świętomarcińskie_RB1.jpgPrawdziwy rogalik :):) 1
A co do mojego dnia to zalatany byliśmy z P. po farby do pokoi i po komodę więc sobotę miałam na dużych obrotach , ale co najważniejsze komoda już stoi i jutro biorę się za segregacje ciuszków bo dziś to już nie mam weny ani chęci ..
 

Załączniki

  • 800px-Rogale_świętomarcińskie_RB1.jpg
    800px-Rogale_świętomarcińskie_RB1.jpg
    32 KB · Wyświetleń: 43
reklama
No dziewczyny to niezłe pomysły mają dzieciaczki :) ciekawe jak to bedzie z naszym Szkrabem jak juz sie pokaże na tym swiecie :)

Neti
mój Kaj był na cycu a jak miał 4 mieś to zaczęliśmy podawać (po zaleceniu lekarza) przecierki. Był wielkości dziecka 8 miesięcznego i mleko mu nie wystarczało :)

idę się kąpać i do wyrka- buźki laski

aaacha miałam wam napisać- policja ma tą laskę co mi "sprzedała" wózek, więc może kiedyś kasę odzyskam :)

super, trzymam kciuki :) w koncu ma za swoje, jak mozna tak nabierac ludzi!
 
Do góry