reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

reklama
`Edysiek` a co na to wtedy mowil jej pediatra??

ja pameitam bow pl sie wychowalam ze nie mi ale chyba mojemu bratu to moja mama kiedys byly takie syropki niby `na apetyt`? ;-)to podawala bo tez podobno niejadkeim byl.. ale ja nie wiele pamietam w sumei z tego okresu...
 
Neti
mój Kaj był na cycu a jak miał 4 mieś to zaczęliśmy podawać (po zaleceniu lekarza) przecierki. Był wielkości dziecka 8 miesięcznego i mleko mu nie wystarczało :)

idę się kąpać i do wyrka- buźki laski

aaacha miałam wam napisać- policja ma tą laskę co mi "sprzedała" wózek, więc może kiedyś kasę odzyskam :)
 
ja nie wiem ale pewnie zabrzmie okropni.. ale ja nie wyobrazam sobie by `latac za dzieckiem z talerzem po domu..
TAK TO ROBILA MOJA MAMA Z MOIM BRATEM...
super ciezkie to bylo dla niej no a on tak sie nauczyl zaraz ze potem dlugo zajmowalo by go wogole przy stole posadzic bo myslal, ze sie je jedzonko `przy bawieniu I jak mama przyniesie I do buzie w miedzy czasie bedzie probowac traffic jak on sie bawi w najlepsze` :-D:-D:-D:-D

ja to jzu mowie mojemu mezowi ze tego to bym chciala UNIKNAC!! I jak dziecko nie bedzie jadlo to przyglodze ;-) I zje nastepnym razem ale nie bede
beigac za dzieckeim z talerzem.. bo nie chche mamy bledu polemic...

ok a teraz mozecie wysmiac moje myslenie :-D szczegolnie te mamuski co juz dzieciaczki maja... :-D
 
Ostatnia edycja:
Neti
mój Kaj był na cycu a jak miał 4 mieś to zaczęliśmy podawać (po zaleceniu lekarza) przecierki. Był wielkości dziecka 8 miesięcznego i mleko mu nie wystarczało :)

idę się kąpać i do wyrka- buźki laski

aaacha miałam wam napisać- policja ma tą laskę co mi "sprzedała" wózek, więc może kiedyś kasę odzyskam :)

Super wieści! Mam nadzieje ze odzyskasz
 
`Dagmar` czyli jak mowilam dziecko dziecku nie rowne. super fajnie ze twoj maluszek tak rosl jak na drozdzach ;-)

a propo `balwana` co wczesniej pisalas to kurcze teraz to cala rodzinke mozna by zrobic....
gdybym byla w lepszej formie to bym go zrobila dla ciebie I fotke tobie wyslala ;-)
a jak wy w tej zimie, z tym kominem? bo cos od paru dni nie piszesz??

przepraszam ajk to nie ty bo jest was tyle tutaj dziewczyny ze trudno jest jeszcze mi jest jescze sie zorientowac w tych wszystkich postach...
wy to sie znacie od miesiecy w sumie :-)

a przy oakzji to czy wy dziewczyny jkaks specjalna diete mialysice albo polecacei na to by miec to mleko potem do karmienia???
psl poradzcie cos jakby co bo ja to jak powinnam zaczac to w sumie mam jeszcze cos jakies 2m-ce...
 
Ostatnia edycja:
`Dagmar` czyli jak mowilam dziecko dziecku nie rowne. super fajnie ze twoj maluszek tak rosl jak na drozdzach ;-)

a propo `balwana` co wczesniej pisalas to kurcze teraz to cala rodzinke mozna by zrobic....
gdybym byla w lepszej formie to bym go zrobila dla ciebie I fotke tobie wyslala ;-)
a jak wy w tej zimie, z tym kominem? bo cos od paru dni nie piszesz??

przepraszam ajk to nie ty bo jest was tyle tutaj dziewczyny ze trudno jest jeszcze mi jest jescze sie zorientowac w tych wszystkich postach...
wy to sie znacie od miesiecy w sumie :-)

a przy oakzji to czy wy dziewczyny jkaks specjalna diete mialysice albo polecacei na to by miec to mleko potem do karmienia???
psl poradzcie cos jakby co bo ja to jak powinnam zaczac to w sumie mam jeszcze cos jakies 2m-ce...

niech jeszcze popada to i u nas bałwan będzie- mąż mi dzisiaj dywany na śniegu wytrzepał- suuuper :)

Komin ok- tzn. musimy przeżyć do wiosny ale po dokładnym wyczyszczeniu cały dzień palimy i mało co w domu dymi :)
Założyłam czujniki czadu i jest ok.

Wszystko do przejścia :)

co do rośnięcia- to córka miała przez to wielkie problemy ze zdrowiem ale ona miała 86 cm jak miała 11 tygodni :O

Makabra, na zdjęciach z chrzcin wygląda lekko na roczek
 
moje dziecko ma duże poczucie humoru- cudem żyje i rośnie przy moich chorobach, "zrobiło się" na wkładce wewnątrz macicznej a termin ma na pryma aprylis :D nawet lekarze z tego leją :D
 
reklama
:-D niezle no ale jak amsz zreszta w opisie `najpiekniejsza wpadka swiata` wiec nie mogloby byc inaczej ;-);-)

moj tato ma wlasnie 1szego kwietnia urodziny a moja mama 2ego I ja mam niby na tego 2iego termin.. no zobaczymy.. ;-)
bo czytalam w mojej ksiace o ciazy `W oczekiwainu na dziecko` co sobei ja kupialam bedac w Polsce zeszlego lata w Empiku I tam napisane jest ze jedynei chyab 5%dzieci rodzi sie co do dnia jak wyznacza...
mi nie wiem dlaczego ale ciagle wydaje mi sie ze moje dziecko urodzi sie wczsniej trpszeczke ;-)
 
Do góry