reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

Mam laseczki odpowiedz:)

Moderator może łączyć wątki, edytować, przenosić, łączyć posty, edytować, przenosić, zgłaszać jak są jakieś problemy. Czyli np. jak uznacie, że to o czym w danym momencie piszecie powinno być w osobnym wątku, to wtedy moderator może już napisane posty przenieść do nowego wątku. I oczywiście do kontaktu z administracją .Ilość obowiązków w tym momencie zależy i od was i od samego moderatora, ponieważ nie ma jakoś z góry narzuconego jak powinien wyglądać dany miesiąc, jakie wątki itp, jedyne co to powinien dbać o przestrzeganie regulaminu forum. Niektóre miesiące tworzą swój własny regulamin i wtedy moderator też jakby pilnuje przestrzegania wewnętrznych ustaleń. Ale to już w dużej mierze zależy od was.

No to teraz Babeczki zgłaszać się:-D
 
reklama
Evelinkaaa o ja też puszczam z youtuba (normalnie matka wariatka:-D) - no ale mi się dobrze przy tym czyta, a muszę ksiażkę skoczyć i odnieść do biblioteki bo tak się umówiłam. I też mi dziecko hopsa przy tym, ale to chyba dlatego, że ma dziś aktywny dzień, a ja przeciwnie zdechła bo niewyspana.

Kroczku
ja tam Ciebie widzę jako moderatorkę:) jeśli masz ochotę oczywiście!
 
Sandra Słońce nie gniewaj się ale mogłabyś usunąć swojego posta z wątku przyklejonego gdzie jest lista kwietniówek i ich terminów porodów bez komentarza. Niech już będzie tam tylko jedna tabelka uzupełniana przez jedną osobę bo znów zrobi się bałagan. Z góry dziękuję:)

I tym oto sposobem kroczku już nieświadomie zgłosiłaś się na moderatora :-)
 
Witam.
Ja odpadam bo miała problem z suwaczkiem, a gdzie tu mi jeszcze nadzorowanie forum:-D:-D

Szczerze przyznam, że jeszcze nie nadrobiłam wpisów-jakoś wolno mi laptop działa i nerwy mnie biorą z tym czekaniem na pojawienie się kolejnej strony....:szok:
U nas - 14 cały czas buuuu i do tego wiatr!!!!!

Coś rano podczytałam o bezsenności- ja w tej ciąży już chyba ze 3 razy miałam takie okresy, że spać nie mogłam, a teraz śpie jak zabita. Rano o 7 wstałam napalić w piecu( bo znów wygasło w nocy i zimno było, że szok)po czym jak wskoczyłam do łóżka to wstaliśmy z młodym grubo po 10:tak::-D I takim oto sposobem dopiero kawę pije;-)Bo synuś jeszcze musi poleżeć z poł godz, potem śniadanko, inhalacje, a obiad to chyba o 16 zjemy:-D Ale co tam korzystam puki mogę, bo od kwietnia nie będę mogła pospać.

Wiecie co, tak sobie dziś pomyślałam......Większość z Was rozpakuje się na początku kwietnia, a ja praktycznie sama do końca będę musiała czekać....a z dziewczynkami Misiarskiej to już w ogóle będzie ponad miesiąc różnicy.....

P.S. Ja wczoraj gofry robiłam...ale jakoś mi nie wychodziły....zna któraś może dobry przepis??
 
Dziewczyny dziękuję za uznanie ale jesteście pewne że chcecie mnie na moderatora?

Truskawkowa ja mam termin po Tobie wiec mimo mojej cesarki to chyba jednak nie bedzie to sam poczatek kwietnia:))
 
Sandra Słońce nie gniewaj się ale mogłabyś usunąć swojego posta z wątku przyklejonego gdzie jest lista kwietniówek i ich terminów porodów bez komentarza. Niech już będzie tam tylko jedna tabelka uzupełniana przez jedną osobę bo znów zrobi się bałagan. Z góry dziękuję:)

Witam.
Ja odpadam bo miała problem z suwaczkiem, a gdzie tu mi jeszcze nadzorowanie forum:-D:-D

Szczerze przyznam, że jeszcze nie nadrobiłam wpisów-jakoś wolno mi laptop działa i nerwy mnie biorą z tym czekaniem na pojawienie się kolejnej strony....:szok:
U nas - 14 cały czas buuuu i do tego wiatr!!!!!

Coś rano podczytałam o bezsenności- ja w tej ciąży już chyba ze 3 razy miałam takie okresy, że spać nie mogłam, a teraz śpie jak zabita. Rano o 7 wstałam napalić w piecu( bo znów wygasło w nocy i zimno było, że szok)po czym jak wskoczyłam do łóżka to wstaliśmy z młodym grubo po 10:tak::-D I takim oto sposobem dopiero kawę pije;-)Bo synuś jeszcze musi poleżeć z poł godz, potem śniadanko, inhalacje, a obiad to chyba o 16 zjemy:-D Ale co tam korzystam puki mogę, bo od kwietnia nie będę mogła pospać.

Wiecie co, tak sobie dziś pomyślałam......Większość z Was rozpakuje się na początku kwietnia, a ja praktycznie sama do końca będę musiała czekać....a z dziewczynkami Misiarskiej to już w ogóle będzie ponad miesiąc różnicy.....

P.S. Ja wczoraj gofry robiłam...ale jakoś mi nie wychodziły....zna któraś może dobry przepis??

Ja mam termin na połowę kwietnia więc też trochę jeszcze z Toba posiedzę.

W szkole średniej w wakacje pracowałam sprzedając gofry i przepisu za bardzo nie pamiętam, ale pamiętam, że ważne jest, aby najpierw połączyć ze sobą składniki płynne (w tym roztopione masło), a dopiero później dodaje się sypkie.
 
reklama
Kroczek na pewno nadajesz się na moderatora :tak: Myślę, że wątek jest raczej mało konfliktowy i nie będzie problemów. A sprawy techniczne to drobnostka. I jakby co chętnie służę pomocą:-)
Jednak chyba poczekamy kilka dni, bo może będą inne chętne. Wtedy zobaczymy czy zrobimy głosowanie czy jak to rozstrzygnąć.

Truskawkowa różni nas tylko kilka dni, więc nie będziesz sama,no i nie wiadomo kiedy dzieciaczki zechcą wyleźć :-p
 
Do góry