reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

kroczku to może napisz do tej osoby co zamieściła informację i podpytaj i wtedy zdecydujesz:-D
ja nie pomogę bo sama nie wiem dokładnie:)
 
reklama
Sandra Słońce nie gniewaj się ale mogłabyś usunąć swojego posta z wątku przyklejonego gdzie jest lista kwietniówek i ich terminów porodów bez komentarza. Niech już będzie tam tylko jedna tabelka uzupełniana przez jedną osobę bo znów zrobi się bałagan. Z góry dziękuję:)
 
Dzień doberek, aczkolwiek u Mnie może nie za bardzo dobry :-( całą noc się rzucałam jak ryba bez wody i spać nie mogłam a jak w końcu usnęłam to musiałam wstawać bo koleżanka zapowiedziała się na wizytę po odprowadzeniu dzieciaczków do przedszkola.
Masakra te dwie ostatnie noce. Ale z tego co czytam to nie tylko ja cierpię na bezsenność.
Z jednego się cieszę że koleżanka pożyczy Mi monitor oddech po swoich bliźniakach taki do pieluszki więc już nie mam dylematu czy kupować czy nie a skoro dostaniemy to będziemy używać :-)
Dziś na obiad mam spaghetti bo wczoraj zrobiłam i całe szczęście bo dzisiaj na prawdę nic Mi się nie chce a za oknem -12 stopni. Szybko rano przebieżka z pieskiem, który i tak nie chciał za bardzo chodzić zrobił co swoje i do domku gnał :-p

super :)

Dagmar a dzisiaj lepiej? skurczy brak?
Leż i wypoczywaj ile wlezie.

Widziałyście, że poszukują moderatora na nasz wątek, może są jakieś chętne?

nie, boli dalej
ból z serii "k... nie miałam okresu 2 mieś nniech już będzie bo umrę...nie chcę tabletki wrrr"
a nie w stylu
"dajcie mi cokolwiek, byle tyko przeszłooooo"
więc nie rodzę :D :D :D


sandra ​super wiedźma :)
tralalaa co?
nie no żartuję- widziałam, ja nie idę :D
 
Sandra Słońce nie gniewaj się ale mogłabyś usunąć swojego posta z wątku przyklejonego gdzie jest lista kwietniówek i ich terminów porodów bez komentarza. Niech już będzie tam tylko jedna tabelka uzupełniana przez jedną osobę bo znów zrobi się bałagan. Z góry dziękuję:)

Chyba samemu nie da się skasować posta... to właśnie robi m.in. moderator ;-)
 
Sandra śliczna czarownica :-)
Magda ale smaka mi narobiłaś :-p

Kroczku może napisz do nich niech Ci opiszą co taki modertor miał by robić :-)

Dagmar dziękuję tak teraz już wiem ze to czkawka :-pwczoraj położnej pytałam na szkółce bo akurat mała dostała hihi :-) dziwne uczucie :-)

Idę teraz poszperać na allegro i powoli szykować rzeczy do torby do szpitala bo koszul jeszcze nie mam zamówionych :/
 
reklama
Aaa i puściłam właśnie małej trochę Mozarta z youtobe :-) ale skacze :-)

Ja jak tylko położę na brzuchu telefon z puszczoną muzyką (relaksacyjną ;)) to od razu zaczyna się kopanie, zwykle właśnie pod telefonem ;) tylko nie wiem, czy interpretować to jako "ale fajne!", czy raczej "puść matka coś innego!" :-D
 
Do góry