reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

reklama
Ancona z chęcią napiłabym się takiego mleka prosto od krowy, ale teraz mało kto na wsi ma krowę. A w ciaży z Angelą litrami piłam, bo sąsiadka miała krowę i to nie pasteryzowane.Moja chłopina też ciągle przy robocie, wraca z pracy i idzie od razu robić córy pokój, a tam roboty kupa bo najpierw trzeba zedrzeć stary tynk, położyć nowy, zrobić podłogę i dopiero malować. To ja już mu nic nie mówię tylko dama robię wszelkie prace domowe.A jeszcze w piątek jedzie do Wrocławia do lekarza i może od razu tam zostanie na zabieg, okaże się po konsultacji. No i lepiej jakby został i to już było z głowy, bo tak to tylko mnie to wszystko stresuje.Ale mi narobiłyście smaka i chyba na dniach zrobię rogaliki.
 
Ehhh Jouluatto Ty masz faworki a mojemu mężowi udało się zdobyć tylko pączka:( No ale dobre i to. Jutro wyślę go po faworki i to będzie dzień powszedni więc ma bez nich nie wracać:))
No właśnie ja też czytałam o tej macicy pękniętej ale pocieszam się że może to się dzieje wtedy jak kobieta zachodzi w niedługim czasie w ciążę gdzie jeszcze macica niedoszla do siebie...
 
U mnie dzień fatalny i taki pewnie już będzie . Kłótnia z P wyprowadziła mnie z równowagi psychicznej i fizycznej łzy same lecą choć wiem że nie powinnam robię wszystko nikogo nie prosząc o pomoc a i tak obrywam
odezwę się później i spróbuję nad gonić . Miłego dnia wam życzę do usłyszenia

Bardzo mi jest przykro :(
Niestety zwykle tak jest, że się obrywa za nic :(


Sandra, wspolczuje stresow :( Ale sprobuj wie troszke uspokoic dla dobra malenstwa...

A z serii "zamartwiam sie", wyczytalam wczoraj o mozliwej komplikacji w kolejnych ciazach po cesarskim cieciu, a mianowicie o peknieciu macicy... Powiedzcie mi, orientujecie sie, czy to sie czesto zdarza? Bo ja zdecydowanie nie planuje zakonczenia rozmnazania na jednym dziecku i troche sie zaniepokoilam...

PS. Mam faworki! Kocham moja Mame! :)

To chyba jak za szybko kolejna ciąża jest ale może pogadaj z ginem

a ja mam dzisiaj super dzień- mąż w domu :)
 
Dagmar cieszę się, że w końcu możesz spędzić miło czas z mężem i trochę wyluzować, na pewno dobrze to zrobi Tobie i malutkiej:-)
Ja też dzisiaj spędzam leniwie czas z rodzinką.

A mi się przypomniało, że pisałyście o wyglądzie dzieciaczków i też się nad tym zastanawiałam. Włosy pewnie będzie mieć brązowe, bo takie oboje mamy tylko mąż ciemniejsze. A oczy to nie wiem, bo mąż ma piwne a ja niebiesko-zielone, zależy od światła. Córa ma piwne, ale ona to cały tatuś, to może druga będzie do mnie podobna. Choć jak ją widziałam to była jak Angela a na pewno ma jej nosek (no i dobrze, że nie mój).

Też normalnie jak wiele z Was już nie mogę doczekać się tego mojego dzieciątka :tak: gdzie ten kwiecień :-)
No i po cichu liczę na to, że nie każe na siebie czekać i jak młodsza wyjdzie z brzuszka wcześniej (10dni). Tak, że na Wielkanoc będziemy już w domku, bo termin mam w same święta.
 
Dagmar super ze mozecie troche pobyc razem :) I ze jest na miejscu ktos kto Cie pilnuje ;)

Edysiek, ja tez juz sie nie moge doczekac :) Przede wszystkim tego zeby poznac malucha, ale tez i tego zeby zakladanie butow nie bylo meczarnia, a spanie na brzuchu nierealnym do spelnienia marzeniem ;) Generalnie nie czuje sie zle bedac w ciazy, ale jednak wolalabym zeby ten blogoslawiony stan zakonczyl sie gdzies w okolicach 38tyg ;)
 
Jouluatto 38 tydzień byłby ok :tak: to jeszcze muszę 10 przeczekać. Mi na razie nie jest zbyt ciężko, no w nocy to już coraz gorzej.

A ja chyba już za długo na tyłku siedziałam, bo właśnie zrobiłam pizzę :p
 
Dagmar cieszę się, że w końcu możesz spędzić miło czas z mężem i trochę wyluzować, na pewno dobrze to zrobi Tobie i malutkiej:-)
Ja też dzisiaj spędzam leniwie czas z rodzinką.

A mi się przypomniało, że pisałyście o wyglądzie dzieciaczków i też się nad tym zastanawiałam. Włosy pewnie będzie mieć brązowe, bo takie oboje mamy tylko mąż ciemniejsze. A oczy to nie wiem, bo mąż ma piwne a ja niebiesko-zielone, zależy od światła. Córa ma piwne, ale ona to cały tatuś, to może druga będzie do mnie podobna. Choć jak ją widziałam to była jak Angela a na pewno ma jej nosek (no i dobrze, że nie mój).

Też normalnie jak wiele z Was już nie mogę doczekać się tego mojego dzieciątka :tak: gdzie ten kwiecień :-)
No i po cichu liczę na to, że nie każe na siebie czekać i jak młodsza wyjdzie z brzuszka wcześniej (10dni). Tak, że na Wielkanoc będziemy już w domku, bo termin mam w same święta.


dzięki laski- jak mi dobrze- po ciasto mąż poszedł, obiad zrobił, gary wymył i poodkładał.
Kawę i jedzonko cały dzień do łóżeczka
Nooo ful wypas :)
 
Dagmar cieszę się, że masz udany dzień nie wszystkie muszą być kiepskie :-)!!!
Co do koloru wózka to najbardziej chciałam EUROPĘ, no ale kicha :wściekła/y: może gdzieś kiedyś trafię na color pack to sobie dokupię:tak:... Potem myśleliśmy nad AUSTRALIĄ ale Pan nam powiedział że wyjątkowo się ten kolor brudzi i z braku laku stanęło na AFRICA LIMITED tylko nie wygląda tak jak na zdjęciach... Ciężko go opisać jest taki jakby Łososiowo-czerwony z domieszką pomarańczy...No nie wiem jak przyjdzie to Wstawię poprostu zdjęcia ;-) Na żywo widziałam i jest ok (o ile ten co przyjdzie będzie identyczny) a że planujemy chyba mieć 2-kę dzieci to jest uniwersalny więc i dla chłopaka i dla dziewczynki się nada ;-)...
 
reklama
Ja od jutra zaczynam 31tc, więc jak dobrze pójdzie to jeszcze 7 tygodni i wyciskam małego :D
Przypominam, że ja jutro idę na wczasy do szpitala więc mogę nie być aż tak aktywna. Ale pewnie będę się nudziła, więc będę non stop na forum :)
 
Do góry