reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

U mnie dzisiaj pobudka przed 6 i tym razem nie udalo sie Tymka w lozeczku utrzymac. Ale o dziwo usnal jeszcze na godzinke w naszym lozku, co mu sie nigdy nie zdarza, bo dla niego bycie poza lozeczkiem = z brakiem spania. Jestem juz po sniadaniu i nie mam na dzisiaj zadnych planow. Az mi tak dziwnie. Chyba wezme sie za porzadki w mojej szafie zeby tak bezczynnie nie siedziec.

Jak sie dzisiaj czujecie dziewczynki? Jak nocka Wam minela?
 
reklama
Marcia, moja nocka była za krótka - jak zawsze ;-), Arti lubi przyjść się pogrzać tak na 10 - 15 minut przed wstaniem i też łapie taki leciutki sen
 
Witam :)

widze ze generalnie miło Wam minał weekend - co mnie cieszy :)
Marcia dobrze ze z Synkiem juz lepiej. Co do zmeczenia - ja mialam wczoraj i rodziców i tesciów na głowie no i siostre. Juz tez mialam dosyc, ale generalnie bylo oki. Taki chyba urok tej ciazy :)
Dagmar a jak Ty sie czujesz? taki weekend na pewno dobrze Wam zrobił :)
A Moj Maluszek bryka w brzuchu az pieknie. Jestem dzieki temu duzo spokojniejsza niz na poczatku ciąży. I juz w piatek kolejna wizyta i go zobacze :)
W srode przyjezdza ekipa z meblami do łazienki..ahh juz nie moge sie doczekac, w koncu zeby bedziemy myc w umywalce a nie w wannie :-D

Wczraj mąż z tesciem i moim tta wyniesli stare meble, i trzeba bylo posprzatac w łazience. Teraz juz tylko 3 dni wegetacji i w koncu łazienka :) mam nadzieje ze nic nie popsuja i terminy sie nie przesunał.

A u nas zima jak sie patrzy. Snegu napadało - wczoraj cały dzien pruszylo. Ale pieknie i jakos ładniej niż taka szarobura plucha :)

Miłego dnia Kochane!
 
Loka oprócz tego pięknego śniegu, padał też marznący deszcz, całe auto mam oblodzone i ciarki na grzbiecie jak myślę o tym że powinnam wyjść z chałupy :-(
 
Witam laseczki:)

Ja to mam mega problemy ze spaniem. Choćbym położyła się o 21 i była mega zmęczona to nie mogę zasnąć tak do godziny 1,2 w nocy:( A potem mam problem ze wstaniem i gdyby nie to że biore leki o 9 to pewnie spałabym do południa:))

Jednym z powodów jest Kubuś który niewiedzieć czemu stwierdza że skoro mama wstaje do wc to pewnie nie jest śpiąca:)) i smyra mnie paluszkami, kopie i się wierci:))

a
Dziś mają odwiedzić mnie koleżanki z dawnej pracy a ja mam takiego lenia żeby się ogarnąć. Tzn chociaż troszkę podreperować moją buzię makijażem.

Generalnie jestem mega zadowolona z tego że cera w końcu nie jest tłusta ale od clexanu i adalatu mam tak dużo popękanych naczynek na buzi że chyba nie obejdzie się potem bez laserowego ich zamykania. Włosy też mogłyby zostać takie jakie są tzn rosnąć jak na drożdżach i żebym mogła myć je raz w tygodniu bo wcześniej wymagały mycia co drugi dzień.

Viltutti odpoczywaj na wczasach ile się da:))

Dagmar jak tam dzisiaj się czujesz?

Ja to licze że w okolicach porodu i jak już wyjmą krążek to w końcu uda się coś zmajstrować z mężem;)Ola jak Ci leżenie idzie?
 
Witam :-)
Viltutti wczasuj się i wracaj szybko do domku :tak:

Jotemka
ja też mam jakiegoś lenia kulinarnego, wcześniej mogłam siedzieć ciągle w kuchni a teraz mi się nie chce. I tak jak piszesz nie chce mi się już wymyślać co zrobić, żeby zjedli, no głównie córka bo ona nie je wszystkiego. Byle by było coś do jedzenia i z głodu nie pomarli ;-) Może dlatego, że teraz mi mało co smakuje, zachciewajek nie mam ale raczej taki stan - nie wiem co bym zjadła :baffled:

L-oka zazdroszczę śniegu, u nas szaro, buro i paskudnie :no:
Mam nadzieję, że na ferie będzie biało, a u nas ferie dopiero na samym końcu, dopiero od połowy lutego :szok:

Marcia moja szafa też mnie wzywa, ale jakoś nie mam weny na to ;-) Chyba w końcu wezmę się za prasowanie ciuszków malutkiej, bo coś nie mogę się za to zabrać.
 
Edysiek, to tak jak nasze ferie, może będzie biało??? Moi jada na tydzień na zimowisko, odpocznę wtedy nieco :-) Wprawdzie zostanie dwójka, ale od czego jest przedszkole??
A moja szafa??? Hmmm... niejedna się kłania....
 
Jotemka no wiem, ale mimo wszystko choc namiastka zimy jest :) juz myslalam ze nic nie bedzie. Nie to zebym jakos strasznie tesknila, ale chyba juz wole taka pogode bo pomrozi te wszystki zarazki. A i ja czuje sie troche lepiej w koncu :) katarek przeszedł i mniej gardło boli :) od razu swiat jest piekniejszy

Kroczek, ja to juz przywykłam do niespania w nocy :) miedzy 3 a 5 zazwyczaj mam czas wolny :) pozniej odsypiam troche w ciagu dnia. W sumie moze to i dobrze, przyzwyczaję się juz do karmienia w nocy i pobudek :)

Edysiek pewnie i do Was w koncu sniezek zawita wiec nic tylko czekac cierpliwie. A poki co wysylam mroźne fluidy żeby troche zimy przygnać :)
 
L-oka może i w końcu do nas zima zawita. Ja należę do tych nielicznych osób, które kochają zimę i śnieg :tak:

O dziwo ja się w końcu dzisiaj wyspałam, nawet nie wstawałam na siku, chyba musiałam odespać te ostatnie nieprzespane noce. Za to sny miałam jakieś dziwne.

U mnie też chyba malutka czuję, że nie śpię w nocy, bo jak chwilę poleżę to zaraz czuję jak bryka.
 
reklama
Edysiek, rozumiem z tym snem. Ja zasadniczo jestem tak zmęczona, ze nie mam przerw w spaniu. Nawet siusiu nie muszę robić... Normalnie kamień. No ale ja i tak śpię około 6 godz na dobę. Bardzo rzadko więcej
L-oka, jest biało i ładnie, szczególnie u mnie pod lasem, ale kurtka na wacie ten oblodzony samochód mnie dołuje. Z założenia....
 
Do góry