reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

Cześć!

Mam na imię Magda, właśnie rozpoczęłam 13 tydzień ciąży, wstępny termin wyznaczony mam na 12.04.2014. Będzie to nasze pierwsze dziecko więc jest dużo radości ale też dużo strachu ;-) Widzę, że są tu już doświadczone mamy więc może będzie łatwiej z Wami przejść przez to wszystko :-)... Dziś wieczorem mamy USG po 12 tygodniu, nie bardzo wiem czego się spodziewać więc się trochę stresuję ale mam nadzieję że wszystko będzie dobrze :-)...

Bardzo miło mi będzie Was poznać, może nawet są tu mamy z Warszawy z okolic Białołęki? :-)


Hej, ja jestem z Białołęki! skad dokladnie jestes?
 
reklama
Ceść Magda:) Ja też jestem nowa na tym wątku:) Z Warszawy wprawdzie nie jestem ale pochodzę z Pruszkowa. Obecnie mieszkam z mężem w okolicach Radomska w łódzkiem, ale że mam tu w Pruszkowie lekarza to postanowiliśmy że pierwszy trymestr spędzę tu u rodziców:)
 
magda8805 witamy :) ja mam akurat tak samo jak Ty, czyli to nasz pierwszy dzidziuś :D i traasznie jesteśmy podekscytowani. Ale faktycznie dużo to doświadczonych mam, a nas 'świeżaczków' niewiele.

Edysiek zupa grzybowa i pizza mmmm ale mi smaka narobiłaś, ja dziś robię żurek na jutro na obiad

Tysiek bardzo współczuję tych wymiotów, wyobrażam sobie że to tak jak ja mam tylko 10 razy spotęgowane, o mamo. Mnie mdłości strasznie męczyły, ale nie wymiotowałam aż tak często, na szczęście.

Dziewczyny, miewacie może bóle krzyżowe? ja dziś w pracy nieźle się wymęczyłam, wcześniej też się zdarzało, że mnie pobolewało. Dziwne, brzucha nima, a plecy tak bolą :) może po prostu coś mi tam uciska na nerwy, ponoć zdarza się we wczesnej ciąży też.
 
Nie mam sil na siebie... Mam przegrodę w macicy i dziś chciałam poczytać troszkę o tym.. no to przeczytałam.. że często dochodzi do poronień, że przedwczesne porody i takie tam inne.. no to sie rzeczywiście uspokoilam (siedze "obsrana" i myśle). chyba ogłupieje...:-:)-:)-:)szok:
 
reklama
Papillon ja miałam żurek w sobotę a znowu mi się chce :-p Takie wyraziste smaki najbardziej mi podchodzą.
Ale już wróciła mi chęć na słodycze i to najbardziej na czekoladę i takie tam :-) Codziennie muszę zjeść choć pasek czekolady lub batonik, bez tego ani rusz ;-)

Co do bóli krzyżowych to ja czasami miewam ale myślę, że to też przez siedzącą pracę.
 
Do góry