reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

katix2604 bez paniki, dzidziuś już za stary żebyś sobie dupę poronieniem zawracała, a jak urodzisz trochę wcześniej to fajnie, nie będziesz musiała martwić się czy z ciążą wszystko ok ;)

Ja osobiście, chciałabym zapaść w śpiączkę i obudzić się w marcu, bo już mam dość użerania się ze wszystkimi w koło... Mam dość wszystkiego, cały czas jakieś problemy, no ch*j mnie strzela. I matka kłapiąca codziennie, żebym się nie denerwowała bo mi dziecko na nerwusa wyrośnie, mądra, ciekawe skąd ja się taka wzięłam? Mamy tak beznadziejną sytuację mieszkaniową, że chyba w rubrykach "adres" zacznę wpisywać bezdomna...
Się musiałam wyżalić.
 
reklama
Ja tez czasem bole kregoslupa miewam, ale tez mi sie wydaje, ze to od siedzacej pracy i tyle.
Dzis zrobie zdjecie swojego brzuszka i wstawiem w odpowiedni dzial, bo od ostatniego zdjecia minelo ponad 2 tygodnie, to moze i sie troche zmienil :-)
 
Witam serdecznie nowe mamusie :)

Kroczek, lez grzecznie i mysl pozytywnie, wszystko bedzie dobrze :)

Mandziolina, ja tez kompletnie nie mam objawow, moze dwa razy czulam mdlosci do tej pory i kilka razy wrazliwe piersi. Tylko jak pisalam wczesniej, wczoraj mnie zlapal taki irracjonalny niepokoj czy wszystko ok. Ale to pewnie dlatego ze mija tydzien id ostatniego USG, a ja jestem uzalezniona od ogladania potomka ;D Jedyne co to negatywnego czuje to zmeczenie, lapie czasem bez ostrzezenia i nie chce przejsc, nawet jesli nie wysilam sie zbytnio danego dnia.

Widze ze coraz wiecej dziewczyn z Warszawy i okolic sie pojawia - super :)

Nurtuje mnie jedna kwestia... Jak to kurcze jest z tym wyliczaniem wieku ciazy? Jak zrobic to poprawnie? Wiem ze sa dwie metody, ale jakos nie moge sie w tym polapac... Widze ze zglaszaja sie dziewczyny ktore maja termin 8dni po mnie, a sa w 13tyg, czyli niby tak jak ja ;) Mi ten 13 tydzien wychodzi i z daty ostatniej miesiaczki i (juz po raz kolejny) z wielkosci dzidzi na USG.
 
Hej:)

ale fajnie ile nowych mamuś:)
ja powiem szczerze ze od paru dni chodze jak we snie...na tyle że dziś miałam prawie stłuczke!
Na szczescie w pore zahamowałam...

Dagmar powiem ci ze ja jestem przerazona tym calym kredytem i też zaczelam wahac sie ze może nie 3 pokoje a 2 ale cenowo wcale nie było aż takiej roznicy... a własnie dzis podpisalam akt notarialny na wstepna umowe sprzedazy....stres nie lada!! powiem szczerze ze do momentu dostania kredytu az szkoda mi maluszka co on biedny musi znosic!

MI troche brzucholek urósł ale nie wiem czy to nie od jedzenia:)

AguniaGR ale fajowsko że wiesz ze to synek..ja nie ukrywam ze juz bardzo bym chciała wiedzieć:) bo łapie się a tym ze mówie do brzuszka hehe i cały czas mowie dzidziulku no co chcesz:)))

Ja też jestem z Warszawki:)
 
Dziewczyny tak się stresowałam, że mama zabrała mnie do szpitala w którym pracuje na usg. Na szczęście wszystko jest w porządku. Serduszko bije, dzidzia jest zdrowa i jest to 9tc i 5 dzień. Taka jestem szczęśliwa:))) to nawet nie jest wina tego krwiaczka bo podobno nie zagraża on ciąży tylko to jakieś naczynko pękło. Oczywiście mam leżeć ale teraz już jestem spokojna:) Youloatto ja też mam problem z liczeniem tygodni ale kieruje sie tym co na usg wychodzi a termin mam na 29-30kwietnia.
 
Voltutti może masz racje :) w czwartek mam wizyte u gin to sie podpytam co i jak. :/ a co do tych wszystkich z super radami wszystkie chyba musimy przez to przejść.. chociaż czasem naprawde trudno sie powstrzymać zeby nie powiedziec czegoś czego sie nie chce powiedzieć..

Dziewczyny fajnie, że jest nas coraz więcej (już sie pogubić można)... mnie kręgosłup bolał na początku a objawów nie mialam :D

Marteczka08 - naszczęście jest brat "Reflex" :p dobrze ze nic sie nie stalo :)
 
Co do nerwów Vituti to wiesz, ja akurat się zgodze albo inaczej bardzo w to wierzę, w pierwszej ciąży miałam bardzo dużo nerwów, pierwszy trymestr masakra ogólna i dziecko faktycznie bardzo płaczliwe, dopiero teraz po roku jest lepiej :) i teraz postanowiłam, że będę spokojniejsza na ile się da :D hahah zobaczymy jaki efekt będzie

Wiek Jouluatto mnie to mocno zaprzątało głowę w pierwszej ciaży :D powiem Ci, jak w efekcie na sam koniec oceniają, idziesz już na poród i pytają kiedy była miesiączka i to jest najwazniejsza data o ile nie było tak, że miałam nieregularne.
a ogólnie to jak np. wychodzi Ci 13t i 3 dni od ostatniej miesiączki to już jesteś w 14 tygodniu ciaży :) bo to są tygodnie skończone :)
ale oczywiście dziecko w brzusiu jest młodsze no bo to jest czas od miesiączki :D

Marteczka chyba od ciaży :D ale nie przejmuj się ja też się zastanawiam czy jadłam coś wzdymającego :D

super, że nas jest dużo! niech tak zostanie :)

a ja mam mega stresa przed jutrem o raaaaany, objawy mam już niewielkie albo wcale czasem wydaje mi się, że mam a czasem że nie, stresuje się, też nie wiem, czy nie powinnam iść na to usg ciut później jednak, żeby te pomiary było dobre, rany oby były, oby było serduszko i wszystko, mam stresa...
 
Dziewczyny, macie jakieś sprawdzone sposoby na mdłości? Od ponad tygodnia okropnie mdli mnie dzień w dzień, przez całą dobę, czasem zdarzają się też wymioty. ledwo żyję :( nie pomaga jedzenie przed wstaniem z łóżka, częste jedzenie małych porcji, ostatnia nadzieja w herbatce imbirowej, którą mam zamiar jutro kupić..
 
reklama
Goga ja na szczęście nie mam większych przebojów z nudnościami ale mnie pomagały herbatki z imbirem tylko ja kupowałam świeży korzeń imbiru. Nie sprawdzałam herbatek imbirowych:) . No właśnie dziewczyny na co macie smaki? Mnie odrzuca od ulubionych słodyczy a za to kanapki z masłem i musztardą, ogórki kiszone i inne kwaśne i wyraźne smaki mi odpowiadają:)
 
Do góry