reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

wiem, jutro ide na wizyte i po odbior wynikow badan to powiem lekarce, ze czuje sie tak.
Jakies 2,5 tyg temu robilam usg i bylo wszystko ok, wiec mam nadzieje, ze przez te dwutygodniowe wakacje i loty samolotem nie zaszkodzilam... loty byly naprawde spokojne, bez turbulencji itp, poza tym jak bym poronila, to bym widziala, a ja nic nie mialam, ehh

boje sie, jeszcze jutro te wyniki , mam nadzieje, ze bedzie wszytko ok
 
reklama
Mandziolina, ja od wczoraj mam takie same myski, nie wiem dlaczego... Jakby pusto bylo w brzuchu. Moze dlatego ze wczoraj pierwszy raz od poczatku ciazy chwycily mnie takie porzadne mdlosci. Dzis juz ok, ale noc nieprzyjemna... Obstawiam ze to dlatego ze anytbiotyk wzielam 2h po jedzeniu i sie zoladek zbuntowal.

A mnie dzis czeka 8-10h w samochodzie, w podrozy do Niemiec. Maz kochany przyjechal przedwczoraj tylko po to zeby mnie zabrac, bo nie lubie jezdzic sama na dlugich trasach i ogolnie nie lubie prowadzic. Ale i tak tyle godzin siedzenia mi sie nie usmiecha... Moze przynajmniej odespie troche noc ;) Niezbyt mnie tez kreci wizja 10 dni u tesciow... Bardzo sie lubimy, ale mimo wszystko wole, szczegolnie ze to samopoczucie w ciazy bywa rozne, siedziec u siebie niz u kogos ;) Plus taki ze troche popracuje i to przy sporcie ktory strasznie lubie - skokach narciarskich :)
 
Cześc dziewczyny.jestem tu nowa więc się na początek przedstawię. Na imie mam Justyna mam 23 lata. I jak Wy spodziewam się dziecka , termin mam na 30 kwietnia.Własnie rozpoczęłam 10 tydzień ciązy:) co mnie bardzo cieszy .. Postanowiłam załozyć tu konto bo mam nieraz dziwne przeczucia itp a tylko cięzarna zrozumie ciężarną:) o ciązy dowiedzialam sie w 5 tyg. i od tego czasu az przez ostatnie 4 tygodnie wymioty non stop.. zaliczylam szpital i leki dzieki ktorym mogłam chociaz troche zjeść ..schudłam az 9kg wiec teraz wyglądam jak anorektyczka jedynie piersi zostały takie same :) mam nadzieję że mnie przygarniecie:)
 
Ceść dziewczyny. Ja też jestem nowa a pisze do Was bo to moja 4 ciąża i potrzebuje babskiego wsparcia. Mam już 3 Aniołki i teraz w końcu po chyba 3 latach znów się udało zaciążyć. Jestem w 9 tc ale niestety od soboty mam brązowe plamienia. Bardzo się boję że znów się coś dzieje niedobrego. Lekarz zalecił leżenie i umówił mnie na wizytę na środe.powiedział, że tak się może dziać bo biorę Clexane i Accard no i mam małego krwiaka. Mąż mi powtarza że będzie dobrze ale ja tak bardzo się boję. Czy któraś z Was miała taką sytuację?
 
Dziewczyny właśnie wróciłam z badań i jestem przeszczęśliwa!!! Z dzieckiem wszystko w porządku. Podczas badań strasznie się kręciło, ale dzięki temu naszym oczom ukazał się mały siusiak. :-)
 
hej dziewczyny!

A ja sie dzisiaj jakos od rana zle czuje, w glowie sie troche kreci i duszno, w pracy jeszcze tez nienajlepiej...
Jutro mam wyniki badan, w piatek usg, ale wiecie co mam takie wrazenie, jak bym nic w brzuchu nie miala :-(
Mam nadzieje, ze wszystko w porzadku, ale sama nie wiem... Nie mam objawow, brzuch tez mi jakby nie rosl, ehh

Tez tak macie? Czy ktoras tez nie czuje, ze ma fasolke w brzuszku?

Miałam to samo przed genetycznymi :) Też pytałam dziewczyn czy coś czują?
DAGMAR wiem o co chodzi;-),ale wtedy nie będzie przyprowadzać wcale,bo nie będzie mieć swojego własnego konta i będzie często wychodzić z domu a wtedy już nic nie będziesz wiedzieć:tak:.Miałam raczej na myśli że syn kolegów a córka koleżanki,kuzynka ma 2synów ulokowanych w 1pokoju,starszy ma 14lat a młodszy 6 i jak przychodzi kolega do starszaka to krzyki cały czas;mamo weż go stąd bo nam przeszkadza'między zainteresowaniami takich dzieci jest już przepaść.
MADZIOLINA ja też przed wizyta mam taie myśli,śniło mi się nawet że pojechałam na usg i usłyszałam że serduszko już nie bije:no:

No wiem, wiem :D
Moi się bawią razem... jeszcze ;-)

Cześc dziewczyny.jestem tu nowa więc się na początek przedstawię. Na imie mam Justyna mam 23 lata. I jak Wy spodziewam się dziecka , termin mam na 30 kwietnia.Własnie rozpoczęłam 10 tydzień ciązy:) co mnie bardzo cieszy .. Postanowiłam załozyć tu konto bo mam nieraz dziwne przeczucia itp a tylko cięzarna zrozumie ciężarną:) o ciązy dowiedzialam sie w 5 tyg. i od tego czasu az przez ostatnie 4 tygodnie wymioty non stop.. zaliczylam szpital i leki dzieki ktorym mogłam chociaz troche zjeść ..schudłam az 9kg wiec teraz wyglądam jak anorektyczka jedynie piersi zostały takie same :) mam nadzieję że mnie przygarniecie:)

Witamy :)
 
Czesc dziewzcyny. Dawno mnie nie bylo a w tyle napisalyscie...
Niestety wczoraj dostalam krwotoku i bylam na izbie przyjec w szpitalu. Okazalo sie ze mam 3 male kilkumilimetrowe krwiaki w macicy. Dostalam duphaston, biore juz Luteine i mam kategoycznie lezec. Pytali czy nie chce zostac w szpitalu,ale podobno nie polepszyloby to mojej sytuacji wic leze grzecznie w domu. W piatek mam kontrole, mam nadzieje ze krwawienie minie a krwiaczki sie wchlona.....

Trzymajcie sie dzielnie ;)
 
AGUNIA gratuluję,super.

KROCZEK też mam krwiaka i lekarze mnie uprzedzili że można plamić,też plamię co jakiś czas na brązowo.LEŻ I JESZCZE RAZ LEŻ,to najlepsze lekarstwo.

TYSIEK witaj,współczuję wymiotów ale zbędne kilogramy chyba Ci nie grożą przy takim spadku wagi,ja jestem leżąca,więc tyje,jem a nie ruszam się.
 
reklama
Aha! A brakiem objawów zupełnie się nie przejmujcie. Ja nie miałam żadnych mdłości, chumorów i zachcianek. A brzuch jak był płaski, tak jest. Tak więc głowa do góry, bo jak się okazuje jest to zupełnie normalne ;-)
 
Do góry