reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

Milodini leż leż i jeszcze raz leż :) ja już tak tydzień wegetuje :)
malinaa będzie dobrze masz takie objawy jak i ja :), a co do wytrwałości trzeba bo inaczej można zwariować :)
Witaj Truskawkowamambo :)
 
reklama
miliondni - mam nadzieję, że wszystko będzie ok! Trzymam kciuki by wszystko przeszło!
Eska - witaj serdecznie! :) Razem raźniej! :)

Kiedy przychodzi do zdjęcia biustonosza wieczorem, to prawie ryczę z bólu, tak skubane ciagną :szok:
 
O wierz mi, że najchętniej to bym je zostawiła za drzwiami :p
Nie dość, że same w sobie są spore (mam rozmiar F!! :szok:), to nie wyobrażam sobie co będzie za kilka miesięcy :szok:

Dziś mam fazę na arbuza :cool2: Mój Mężczyzna już wie, że musi zapas zrobić w drodze do domu :p
 
hahhahahah wiem coś na ten temat bo mam G, i jak byłam z Oliwką w ciązy to od 16 tyg była masakra i najlepsze jest to, że zostały mi takie po ciąży wielkie :))ja mam tyle dobrze że mnie tylko sutki bolą a nie całe
 
To w takim razie łączę się w bólu :) Duże piersi to spory problem. Ja od razu robię sobie masaż (albo robi go mój S. :p ) i wyję, że oddam komuś połowę :p
 
O matko kochana kilka dni mnie nie było a tu tyle do nadrobienia, wieczorkiem postaram się doczytać to co mnie ominęło.
Nie miałam netu ponieważ zrezygnowaliśmy z radiówki i założyliśmy neostradę.

U mnie brak mdłości ( w końcu!) ale i brzuch mnie nie boli w ogóle a to już mnie martwi bo zastanawiam się czy dzidzia tam w ogóle jest czy może taka grzeczna że mamusia nie czuje że jest w ciąży:confused::confused:
A suszy mnie od rana jak nie wiem co. Non stop piję i nie rozstaję się z butelką wody! Czy to normalne???

Synkowi alergia i pokrzywka narazie zniknęły więc poszedł po tygodniu nieobecności do przedszkola. Mam nadzieję że teraz trochę pochodzi.
Ja tez sporo pije od jakis kilku dobrych tygodni, nawet w nocy sie budze i musze pic :)
 
dziewczyny cz zna któraś z Was laboratorium w Warszawie z przystępnymi cenami gdzie wykonują pakiety badań ciążowych??

Polecam Diagnostyke - maja przystepne ceny, mozna wykupic pakiety badan (taniej wyhodzi jesli wszystkie rzeczywiscie musisz zrobic) i maja kilka punktów pobrań. Bardzo miły personel a wyniki online na drugi dzien :)
 
reklama
Witam nowe kwietniówki :) i życzę spokojnych ciąż.

Ola i Truskoawkowa - ja tez jestem dosyc slusznych rozmiarów :) ale przytylam narazie ok 0,5 kg. Az sama sie dziwie ze tylko tyle bo czasem jak mam faze na jedzenie to takie spustoszenie sieje w lodówce ze koniec swiata :)

marcia331 - ja tez nie moge doczekac sie kolejnej wizyty a mam jeszcze 3 tygodnie. Najchetniej to USG robilabym raz w tygodniu zeby sprawdzac czy nadal wszystko jest oki.

misiarska - jakie zastrzyki i na co to? konieczne? pewnie dostanie w penie to nic nie boli, nic sie nie martw :*

u mnie dzisiaj ogolnie nastroj taki sobie. Raz mi zimno a raz cieplo. co do mdłosci to mam je , teraz chyba najbardziej nasilone, ale nie wymiotuje na szczescie. Staram sie komponowac diete zgodnie z wymogami ciazowymi (wapn, zelazo, bialko, warzywa zeilone, zboza itp) ale nie wiem czy to ma sens. To moja pierwsza ciąża i moze doradzicie mi czy jesc poprostu normalnie czy bardziej przykuwać uwage do potraw?

I jeszcze jedno pytanie - co to jest USG prenatalne? kazdy je ma? i czy boli? tez mam miec wykonywane i troche sie martwie.

Pozdrawiam Was serdecznie, buziaki
 
Do góry