reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

Ancona moje dziewczyny się z taką wagą rodziły. No to nie znasz dnia ani godziny, coś czuję, że szykowanie z maluchem przy cycku będziesz kończyć.

Ja też bardziej na marzec niż kwiecień się szykuję, zwłaszcza, że z USG cały czas końcówka marca wychodzi. Poza tym w połowie kwietnia na chodzie już muszę być i Zosiakowi urodziny wyprawić;-)
 
reklama
Madzik76 GRATULACJE! !!!
Jak już będziesz mogła to pisz jak się z córcią czujecie!
Ale się cieszę i trochę zazdroszczę :-).

Ja właśnie miałam usg i synuś waży 3250g :o i z usg wychodzi 38tc. Narazie do domu nie idę znowu mają robić posiew i pomimo dobrych wyników pan dr stwierdził że woli się upewnić że jest ok czyli moooże po weekendzie wyjdę a jak nie to nie wiem kiedy.

W domu sajgon nic nie przygotowane, nie mam materaca do łóżeczka, fotelika i w ogóle wszystko w pudłach aaaa :0 ja chcę do domu muszę tam porządek zrobić!

Kochana to bardzo dobre wieści !!! I faktycznie dużego mam dzidziusia w sobie ale to dobrze !!! A co do zakupów to zamów na necie albo męża pogoń ;D
 
Magda,u mnie też usg pokazuje ciągle koniec marca. I to coraz bardziej zbliża się jego połowie. :-p Ja to w ogóle muszę szybko dojść do siebie po porodzie,bo Zuzia ma 11.maja Komunię. :szok: :-D
 
Ach jaka szkoda, że trwoga którą budzę, ma tylko zasięg lokalny ;)
Kurcze, chyba jestem jedyną która niemal z dziką podnietą i wypiekami na twarzy wyczekuje porodu, i głębi serduszka zazdrości tym rozpakowanym... Jakoś wcale nie stresuję się wizją porodu, perspektywa wywrócenia się świata do góry nogami po narodzinach małego jakoś też nie spędza mi snu z powiek.
Muszę, aczkolwiek z dużą niechęcią przyznać, że nawet nabrałam ochoty na poród sn :cool2: a co! Jak szaleć, to szaleć :D

Sprawdziłam, dzieli nas 314 km. Nie wiem tylko czy w ostateczności mnie to uratuje :-)

Madzik76 GRATULACJE! !!!
Jak już będziesz mogła to pisz jak się z córcią czujecie!
Ale się cieszę i trochę zazdroszczę :-).

Ja właśnie miałam usg i synuś waży 3250g :o i z usg wychodzi 38tc. Narazie do domu nie idę znowu mają robić posiew i pomimo dobrych wyników pan dr stwierdził że woli się upewnić że jest ok czyli moooże po weekendzie wyjdę a jak nie to nie wiem kiedy.

W domu sajgon nic nie przygotowane, nie mam materaca do łóżeczka, fotelika i w ogóle wszystko w pudłach aaaa :0 ja chcę do domu muszę tam porządek zrobić!

Kawał chłopa Ci rośnie. Mój zgodnie z rokowaniami ginekolog nie dobije do tej wagi nawet jeśli urodzę w terminie. A ekipę piorąco-prasującą organizuj on-line, bo jak widzisz różnie się sytuacje rozwijają.
 
Ło matko jakie wieści GRATULACJE i dużo zdrowia dla malutkiej i mamusi
Ja tu zrobiłam ciasto na pączki odstawilam do wyrosniecia teraz myślę chwila relaksu na forum a tu szok kurcze musze wejść na allegro i pozamawiac tego co mi brakuje
Czyli u wszystkich pelna mobilizacja :happy:
 
Ach jaka szkoda, że trwoga którą budzę, ma tylko zasięg lokalny ;)
Kurcze, chyba jestem jedyną która niemal z dziką podnietą i wypiekami na twarzy wyczekuje porodu, i głębi serduszka zazdrości tym rozpakowanym... Jakoś wcale nie stresuję się wizją porodu, perspektywa wywrócenia się świata do góry nogami po narodzinach małego jakoś też nie spędza mi snu z powiek.
Muszę, aczkolwiek z dużą niechęcią przyznać, że nawet nabrałam ochoty na poród sn :cool2: a co! Jak szaleć, to szaleć :D


Sprawdziłąm. Nas dzieli ze sobą 619km. :-D :-p I ja też nie mogę się doczekać...

A tak w ogóle,na domowej wadze mam -2kg. :szok:

Idę powiesić pranie. :-p
 
Madzikm, ale mnie zatkało! GRATULACJE kochana i cieszę się, że córeczka tak dobrze sobie radzi!
Aż mi się łezka w oku zakręciła.


Ancona, ale grubasek! Moja waży połowę z tego! Stawiam, że będziesz następna :-D:-D:-D
 
Madzik76 - wow GRATULACJE:-) zdrówka dla malutkiej. Ale przecież jeszcze niedawno pisałysmy, że nic nas nie boli, że ciąża bezproblemowa:-) A wiadomo dlaczego malutka tak pośpieszyła sie? bo przeciez nie miałas żadnych oznak wczesniejszego porodu.

Kurcze na wekend dokupuje reszte rzeczy i pakuje sie, i zaczne juz prac ciuszki.
 
reklama
Viltutti a ja pomimo odległości zamierzam się słuchać Twoich wytycznych !! I choć nie mogę się doczekać maluszka tak jak Ty to ja nie wcześniej niż 7.04 proszę tak, żeby te 38tc było :eek:
dobrze, że się z tętnem maluszka wyjaśniło - i po co Cię lekarz straszył

madziolina_p ja też cały czas śpię ale zwalam to na przymus leżenia - pozycja wymusza u mnie odruch zamykania oczu...
co do zdjęć to ja odpadam bo nigdzie nie daję na otwartych forach (przyznam też że nie zaglądam na nasz wątek z brzuszkami, żeby nie było niesprawiedliwie...
AguniaGR odpuszczaj wrażenia albo ściągaj od nas z zakupowego, dziewczyny naprawdę fajne koszule pokupowały :)

kroczek_k ja też chcę jeszcze 6tygodni!! choć i tak chyba jestem 1tydzień do przodu w stosunku do Ciebie.

ancona no to ładnie Ci wróżą wagę... u mnie koleżanka wcześniaka w 8mc ponad 3kg urodziła!! więc możliwe jest z Tą wagą a tym 38tc się niestety nie sugeruj i siedź w dwupaku jak najdłużej...

A u mnie mobilizacja się też włączyła i napisałam do szkółki o listę do mojego szpitala dla mnie i maluszka (może coś się zmieniło przez 5 lat??)
Domówiłam parę rzeczy i nawet olejek na rozstępy i blizny upolowałam w dobrej cenie Bio-Oil, olejek na rozstępy, blizny, 60 ml - Portal Dbam o Zdrowie
do 28.02 jeszcze jak macie DOZ koło siebie i kogoś kto odbierze to u nich bez kosztów wysyłki jest...

Dagmar, Lusia myślę o was - trzymajcie się dzielne dziewczyny!!
 
Do góry