reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

A ja dziewczyny weszlam w okres, gdzie non stop chce mi sie spac... zasypiam na siedzaco... a dzis na 18 szkola rodzenia...

A aparatu nie mam, bo wczoraj za pozno bylam w sklepie i nie bylo decyzji bankowej, ale moj maz pracuje w tym CH i powiedzial, ze dzis podejdzie do tego sklepu :-)

Dziewczyny, a co Wy na to, zeby dzis, max do jutro kazda wstawila zdjecie brzuszka na watek brzuszkowy? No oprocz dwoch szczesliwych mamus :-)

Bedziemy miec pamiatke juz pod koniec ciazy, hehe :szok:
 
reklama
Madzikm!!! Wow, OGROMNE GRATULACJE!!! Co prawda malutka "troszkę" się pospieszyła, ale dobrze, że udało Ci się rodzić tak jak chciałaś a córeczka oddycha sama! I punkciki piękne! Daj znać co u Was!

Kurczę, muszę przejrzeć torbę, bo mam niejasne wrażenie że jest niekompletna... :-p Dziś mam wizytę to się dowiem, co tam u córci słychać :tak:
 
Madzikm : Gratuluje córeczki :):)


Milenka30 : Trzymam kciuki za synka :* I szybkiego powrotu do zdrowia

Viltutti Pindy brzmi pięknie :-D:-D:-D Ale masz racje z tymi torbami
Moja kuzynka urodziła w poniedziałek 3 tyg przed terminem i rozumiecie to że nie miała nic spakowane bo stwierdziła że ona przenosi i ma czas a tu taki bonus ze w poniedziałek rano się zaczeło i o 15 stej urodziła , teraz jej mąż został sam z przygotowaniem jej torby i małej a musi dokupić parę rzeczy i pomaga mu mama bo sam tego nie ogarnie . Ja sobie nie wyobrażam nie mieć w tym czasie torby spakowanej .


 
madzikm76 super, że udało się naturalnie, dzielna jesteś i OGROMNIASTE gratulacje!



Viltutti jesteś bezbłędna:cool2:
Koszulę to ja muszę poprasować i zrobię to dziś, torba dopakowywana sukcesywnie, jeszcze z lenistwa zamówiłam paputy i klapki w internecie:-D i zrobiłam mężowi listę co powinno w torbie być, żeby mógł szybko dopakować to co brakuje. Także do jutra będę"prawie" gotowa.

Za to w domu bałagan nie z tej ziemi i kilka rzeczy do zrobienia. Mąż obiecał, że przed pojawieniem się bobo zdąży, ale pracuje i pracuje i końca nie widać:/
No nic muszę go kopnąć w zadek i kolejny weekend wymusić działania. W sumie świat się nie zawali jak to odłogiem poleży, ale chyba zaczynają działać te wszystkie syndromy i czuję jak czas ucieka:rofl2::rofl2::rofl2:
 
Kurcze dziewczyny... jeszcze luty się nie skończył, a tu tyle chętnych... nie powiem przykład Madzikm działa lepiej niż cokolwiek innego. Właśnie ściągam karton z rzeczami Młodego :-p wszystkiego prać nie będę, ale te pierwsze rzeczy machnę + moje koszule. Wczoraj już wyszukałam stary wypis ze szpitala i grupę krwi, żeby nie powtarzać. Mimo wszystko jednak wierze że jeszcze 6 tygodni przede mną !
 
MADZIKM gratulację,witamy kolejną dziewuszkę,odpoczywaj i wracajcie szybko do domu:-).
SZOK,jeszcze marca nie ma a tu już lecicie jak burza,i następne sie szykują;-).

DAGMAR jak LUSIA?a jak ty sie czujesz po cc?

Dzięki dziewczyny za miłe słowa,dzisiaj juz lepiej,chociaż ponad 2godziny nakłaniałam go żeby sie wysikał,jeszcze opatrunek muszę zmienić:no:,ale mam nadzieję że będzie już tylko lepiej.Też muszę w końcu zamówić resztę rzeczy do szpitala,nie ma żartów.
 
No proszę jaka powszechna mobilizacja nastąpiła:-). Lepiej na fantazję męża w temacie pakowania torby nie liczyć;-)

Pisałyście wczoraj o powrocie do samopoczucia z I trymestru, u mnie wczoraj było to samo - od 15 do 19 spałam, 2 godzinki się poplątałam i znowu spać. Dziś już na szczęście więcej energii - poodkurzane, mięsko na pulpety zmielone, wstawię je do gotowania i za prasowanie się biorę
 
Koszule niewyprane??? Ja jeszcze ich nie mam :sorry: w ogóle torbę miałam zacząć pakować w połowie marca ale chyba zacznę zaraz po wypłacie jak tu takie niespodzianki się dzieją :-) aaaaa i zacznę prać ubranka dla Nynusia :):)

A pomysł z fotką bardzo mi się podoba ;D zrobię dzisiaj i wstawię jak wrócę do domku :tak:

Miłego dnia Dziewczyny !!!
 
reklama
Madzikm!!! Wow, OGROMNE GRATULACJE!!! Co prawda malutka "troszkę" się pospieszyła, ale dobrze, że udało Ci się rodzić tak jak chciałaś a córeczka oddycha sama! I punkciki piękne! Daj znać co u Was!

Kurczę, muszę przejrzeć torbę, bo mam niejasne wrażenie że jest niekompletna... :-p Dziś mam wizytę to się dowiem, co tam u córci słychać :tak:

no to czekamy na informaje jak córcia :)

Kurcze dziewczyny... jeszcze luty się nie skończył, a tu tyle chętnych... nie powiem przykład Madzikm działa lepiej niż cokolwiek innego. Właśnie ściągam karton z rzeczami Młodego :-p wszystkiego prać nie będę, ale te pierwsze rzeczy machnę + moje koszule. Wczoraj już wyszukałam stary wypis ze szpitala i grupę krwi, żeby nie powtarzać. Mimo wszystko jednak wierze że jeszcze 6 tygodni przede mną !

ja tez mam nadzieje, ze chociaz jeszczez 4 tygodnie posiedzi nasz Mikołaj w brzuchu :)

Ale ja tez chyba zrobie liste do szpitala mezowi w razie gdyby cos sie wydarzyło wczesniej. sama nie wiem jeszcze jak sie zorganizuje z tymi torbami/torba, narazie skladam rzeczy a pozniej bede kombinowac :)

Powiem Wam, ze mobilizacja itp jest. Ale tak sie ucieszyłąm jakos w głebi serca jak Madzikm napisała córeczce jakbym to przynajmniej ja urodziła :D I troche z drugiej strony zazdroszcze tym mamom co maja juz Maluchy po tej stronie brzucha, bo tez juz sie doczekac nie moge ;)
 
Do góry