reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

witam:D
AniołekBB- mnie czeka cc więc położna na nic mi się nie przyda.
Ale....poprzedni poród zaczął się naturalnie(cc była niestety koniecznością z zaskoczenia) i nie miałam nikogo opłaconego. Nasze konińskie położne są tak sympatyczne i pomocne, że szkoda kasy na" łatwienie" kogoś.Więcej zastrzeżeń mam do lekarza, który był wtedy na dyżurze:angry: Położne wiedziały dużo wcześniej, że młody się nie urodzi ale lekarz kazał czekać do końca.
 
reklama
Cześć Laseczki!

Wszystkie piszecie, że nie ważna płeć tylko zdrówko i ja za Wami tak samo napiszę :) Może być chłopak, bo wszystko dla niego mam i w sumie już pielęgnacja i zachowania obcykane, ale jak będzie dziewuszka to z kolei będzie ciekawiej :) Zdrówko najważniejsze i spokojne pierwsze tygodnie..

Melduję, że pierwsza wizyta u gina zaliczona, byłam na nfz, lekarz mówi, że usg są 3, pierwsze dopiero 11-13tydz. Umówię się więc prywatnie, żeby usłyszeć bicie serduszka i uspokoić się, że wszystko idzie dobrze.. Z racji wcześniejszych problemów dostałam duphaston i L4, więc oficjalnie rozpoczynam słodkie lenistwo z moim małym mężczyzną.. Zostaje nam tylko pożegnać się z ciocią ze żłobka i muszę podejść raz do pracy, żeby trochę posprzątać i pokończyć kilka rzeczy.. Mam też skierowanie na morfologię, mocz i glukozę i za 2 tyg zakładamy kartę ciąży juuupiii :D

To tak na szybko, bo muszę dokończyć zaprawianie pikli.. A potem na urodziny chrześniaczki, ma 7 lati kupiłam jej rolki, będzie szał hihihi Miłego weekendowania :*

Edit:
Agutka co pieczecie z Zuzką??
Truskawkowa sposobów cała masa, trzeba sobie dopasować co pomaga, mnie akurat ratowały płatki migdałów, które miałam zawsze przy łóżku, bo w ostatnim miesiącu najczęściej zgaga budziła mnie i paliła w nocy tak, że spać się nie dało, dyszałam jak mops :p
 
Ostatnia edycja:
heja!
Co tam dziewczyny?
mnie juz kregoslup mniej boli, ale jeszcze troche czasem tak.
Postanowilam kupic dzis test, caly czas sie upewniam :-) we wtorek dopiero bede u gina, zapytam odrazu o podroz samolotem.
Wczoraj powiedzielismy rodzicom meza- moim tesciom i mama to nie mogle uwierzyc! ucieszyli sie, ale czekamy do wtorku!
Moim powiem dopiero jak zobacze bobo! Mam chora babcie itp i dopoki nie bedzie wszystko ok, to jej nie bede mowic, powiem po wtorku.

Lece zaraz do sklepu, bede gotowac barszcz czerwony i cos z miesa mielonego, bo mam :-)

Nadal brak szczegolnych objawow ciazowych, no sennosc, ale nie jest mega dokuczliwe :-)
Mam ochote na parowkowa! Chyba sie zle odzywiam!
 
Dzien sie unormowuje,humor tez :tak: Nie chcialabym wprost na ogólnodostępnym forum pisac,co mnie drażni. Kiedyś Wam napisze,jak sie ukryjemy :-p

A to,co upieklysmy wstawilam w odpowiednim watku. ;-)

Mama mi dzis powiedziala,ze wyglądam na piecioraczki. :szok: No mila,nie ma co. :-p Oczywiscie,bylo to powiedziane ze śmiechem,ale serio,wyglądam,jak na 5ty miesiąc,a gdzie do kwietnia. :szok: :-D No i dziwne,bo nie jem jakoś ogromnie,raczej nawet normalnie... :sorry2:
 
reklama
noi zrobilam tesciora:

test.jpg

nie wiem po co je robie, chyba zeby udowodnic sobie i uspokoic siebie, ze jestem w ciazy!!!!!!!!!
 

Załączniki

  • test.jpg
    test.jpg
    6,3 KB · Wyświetleń: 31
Do góry