reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

reklama
Dzien sie unormowuje,humor tez :tak: Nie chcialabym wprost na ogólnodostępnym forum pisac,co mnie drażni. Kiedyś Wam napisze,jak sie ukryjemy :-p

A to,co upieklysmy wstawilam w odpowiednim watku. ;-)

Mama mi dzis powiedziala,ze wyglądam na piecioraczki. :szok: No mila,nie ma co. :-p Oczywiscie,bylo to powiedziane ze śmiechem,ale serio,wyglądam,jak na 5ty miesiąc,a gdzie do kwietnia. :szok: :-D No i dziwne,bo nie jem jakoś ogromnie,raczej nawet normalnie... :sorry2:



moze Ci sie kochana woda w organizmie zatrzymuje?
 
Agutka, dobrze, że dziś już lepiej, nerwy są niewskazane, mam nadzieje, że już humorek będzie Ci dopisywał!

A co do brzuchola, to ja tez jakoś nie przesadzam z jedzeniem, jem co chwile bom głodna, ale małe porcje, a brzuchol tez mam taki 5-6 miesięczny :D Już się z mężem zastanawiamy czy może tam nei ma trojaczków :D
 
Hej dziewczyny


do mnie przyjechala siostra z Holandii i własnie wcinam moje ulubione tofelki które mi przywiozła. Co do brzuchola to u mnie też 5 miesiąć jak nic. A p o tych tofelkach będzie 6:tak:.

Agutka- głowa do góry. Mam nadzieję ze nic powaznego się nie dzieje.

Aniołek- co do opłacenia położnej to sama nie wiem. Ogolnie to strasznie mnie wkurzają takie praktyki bo te panie juz mają pensje i u ich obowiązkiem jest nam pomóc. Ale wiem ze w praktyce wygląda to inaczej.

Truskawkoamamba- no to mnie uspokoiłaś tą opinią o koninskich polożnych. Chociaz w tamtym roku moja koleżanka rodziła i zapłaciła jednej pani 600zł:szok:i była mega zadowolona. Nic dziwnego za taką kwotę . Jednak dodam ze ona swoje dziecko rpierwsze rodziła 8 leat temu i miała taki uraz ze na drugoi porod to oplaciła by wszystkich oby tylko d się nia zajęli porządnie.
 
Malinaa- super ze wizyta udana, ale dziwne z tym Usg że tylko 3 razy. Mi nic ginka nie mówila a już jedno miałam robione. Miłego leniuchowania na urlopie.

a ja wam powiem ze właśnie wrócilam ze spaceru z małym i mega bolą mnie nogi. Niestety tak się rozleniwiłam tym odpoczywaniem że kompletnie stracilam kondycje.
 
Madziolinka,tylko nie wiem,czy to mozliwe,skoro bardzo czesto siurkam... :sorry2:

Kali,Ola :-*

Co do brzuchów,to serio jestem swoim zaskoczona,bo do szczuplych nie należę,ale to juz szok. :-p Zapinana dolna garderoba mnie gniecie,tak samo gumki w spodniach,czy spódnicach.Normalnie tylko cos z wciaganym sznurkiem mi odpowiada...Ale jak jadę autem,to nawet dom stanika mnie ciśnie.Masakra.:-D Oby to dobry znak ten brzuchol i ze w poniedzialek pani doktor mi powie,ze wszystko ok... :tak:
 
Agutka, ja tez nie jestem szczupła, no ale wiadmo, ze ubrania mam na swój rozmiar, a tez w nie nie wchodze ;) spodnie to tylko z dresu na gumce, muszę sobie coś kupić już ;) I tez jestem w szoku, bo przeciez to nie może byc dzidzia, bo jeszcze jest za malutka, więc albo macica mi do przodu się przesówa, albo wzdęcie takie, albo sama nie wiem co :p Nie wierze, że aż tak przytylam przez te kilka tygodni i tylko na brzuchu!!
 
Kochane ja już w rzadne spodnie się nie zapinam. Spodziewałam się ze za drugim razem brzuch dużo wczesniej wywala ale to już chyba przegiecie. rano nie jest nawet tak żle ale im bliżej wieczora tym gorzej. Ale ja widzę sama po sobie że już kilka kilo utyla,m bo nawet przez tylek nie mogę spódnicy przeciągnąć. Trudno będziemy się martwić w maju przyszlego roku:-)
 
No to widzę, że nie jestem sama, mimo iż waga spadła delikatnie w dół, bo apetyt mam bardzo słaby, tak brzuszek się uwidocznił i też spodnie zaczynają mnie gnieść w pasie, kurcze, nie może mi tak szybko brzuszek rosnąć, w pracy powiem szefom dopiero po 25 września jak będe po kolejnej wizycie u lekarza, a jak mi tak brzuch wywali to jak go ukryje??
 
reklama
Mam to samo!! Dzisiaj pojechałąm sobie kupić spodnie na gumce, bo wszystkie jeansy mnie cisną :/ moja szwagierka jest w 18 tyg, a mój mąż mówi, że ma mniejszy brzuch niż ja :O ale ona jest bardzo wysportowana i to jej pierwsza ciąża, więc mięśnie trzymają. Ja to zwalam na zatrzymanie wody przez hormony i też na apetyt, bo jak robi mi się niedobrze to jem i to nie mało, waga +1,5kg. W I ciąży po 12 tyg mi się trochę brzuszek zmieniszył na pare tygodni ;) ale czuje się strasznie ze zobą teraz i już się martwie jak ja to zrzuce po ciąży. W I ciąży nie było problemu, bo przytyłam tylko 9kg (córka 4220 kg, do tego wody), trochę skóra była rozciągnięta na początku, ale po 3 mc nie było śladu ciąży.. coś czuje, że tym razem nie będzie tak kolorowo pod tym względem ;)
 
Do góry