reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

Witam :)

Mi się tez dziewczynka marzy, a mojemu P. chłopczyk, ale oczywiście oboje nie będziemy zawiedzeni jak będzie po drugiego myśli :) BYle zdrowiutka dzidzia była :) Ja mam imię dla dziewczynki, a P. dla chłopca :)

Co do podróży to ja z pewnością upewniłabym się u lekarza. Pytałam swojego (tego z Polski) i odradził mi latanie samolotem., Powiedział, że już lepiej długa podróż lądem niż latanie. A jeśli już się zdecyduję, to najlepiej w 16-17tc.

Ola10 - ja wczoraj miałam taki fatalny dzień, płąkac mi się chciało, jakies czarne myśli, a dzis jakaś uradowana wstałam, heh, sama za tym nie nadążam ;)

ps. zjadłam dziś ogórkową, popiłam ją mlekiem i zagryzłam czekoladą ;)

Aha, pojawił mi się nowy objaw, uderzenia gorąca, w nocy muszę zmieniać pożamę, bo w kilka minut jesem cała zlana wodą :/ Musze wstać, powwycierac się ręcznikiem, przebrac i spać znów :/ Strasznie to męczące. No i cały czas mam duszności. Jak to któraś już wcześniej pisałą, tak jakby w powietrzu było za mało tlenu :)

milla_84 - tez mam siostrę, z siostrami to różnie bywa ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ola,mnie nie kłuje,ale dziś się sobie "przyjrzałam" :zawstydzona/y: i przy wejściu do pochwy mam taką opuchliznę? :confused: Tzn. w sumie już w środku,ale tak hm... blisko "wyjścia". Nie wiem,jak to było wcześniej,bo nie zaglądałam :-p ,ale oczywiście się zastanawiam coraz bardziej,czy to normalne i już tak bardzo chcę poniedziałek,żeby rozwiać wszelkie wątpliwości i usłyszeć,że wszystko jest dobrze... Że jest piękny Zarodeczek z bijącym serduszkiem... :blink:


A któraś się orientuje,jak jest z tipsami w ciąży? Można je sobie robić?
 
Agutka- no ja też zauważułam że narządy mam takie nabrzmiałe i czasami jak żle usiade to czuję taki nacisk, ale wydaje mi sie ze to przez silniejsze ukrwienie.
Co do tego klucia to póki co ustało.

Kali- mi też gorąco Spie przy otwartym oknie wtedy otulam sie kolderką i mi tak przyjemnie rześkim powietrzem oddychać.hhhmmm ogórkowa -też mam ochotę, ostatnio teściowa mi przywiozła biały barszczyk ale użylam zaraz na drugo dzieeeń sama sobie ugotowalam bo mialam ochotę znowu ale nie był już taki dobry jak teściowej.


A co do tipsów to nie wiem, pamiętam tylko ze przed porodem nie malowałam już paznokci bo położna powiedziała że nie mozna, że w szpitalu mam mieć nie pomalowane. Więc moze z tipsami podobnie chodzi o to że płytka paznokcia musi być widoczna, ale to dopiero przed porodem .
 
Króweczko,ekhm,starałam się to delikatnie opisać - wolałam tak,niż wprost spytać,czy Wam też ci*ka tak spuchła. :-p

Ola,z tą widoczną płytką,to też pamiętam. :tak: A co do tej opuchlizny,to ja tego nie czułam,dziś jakoś poczułam i z ciekawości se zaglądnęłam :-p i teraz,jak siedzę,to czuję,ale nie wiem,czy dlatego,że to widziałam,czy dlatego,że faktycznie mi coś tak jakby urosło,haha. :-D
 
Witam :-)
Agutka nie jesteś sama, bo i ja to zauważyłam ;-)
Mnie osobiście cieszą moje pełne piersi, bo od czasów odchudzania trochę skapciały :-p A teraz takie fajne się zrobiły :tak: no i oczywiście mąż też zadowolony :-D

Zaraz jedziemy do moich rodziców, w moim rodzinnym mieście teraz masa atrakcji, bo akurat jest Bolesławieckie Święto Ceramiki.
 
reklama
Witam :)
Ja właśnie wypiłam poranne kakao, jakoś tak mnie naszło, sama nie wiem co mam pić, mało co mi smakuje, woda mineralna zrobiła się jakaś taka bez smaku:) mdłości non stop od rana do wieczora już jestem tym zmęczona, niech się kończy ten pierwszy trymestr.
Co do kłucia w pochwie to też czasem czuje takie jakby delikatne wbijanie szpilki, ale jest to chwilowe i przechodzi,
co do płci to mój A obstawia chłopca, ja chyba też czuję, że będzie chłopczyk, ale sama nie wiem co bym wolałam, będzie to pierwsze dziecko więc płeć nie ma znaczenia, najważniejsze by było zdrowe :)

A ja mam pytanie odnośnie porodu, będziecie miały swoje opłacone położne przy porodzie??
pozdrawiam i miłej soboty
 
Do góry