reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

L-oka skonsultowaliśmy już po drugim dniu przebojów, lekarka powiedziała, ze teraz taki wirus panuje i trzeba przetrzymać. Rzeczywiście póżniej złapało też mnie i mojego P, na koniec dziadków, którzy przyszli w odwiedziny :p Myślę, że to już końcówka, bo dziś jest super radosny i ładnie zjadł śniadanko. Dzwoniłam też do przychodni, bo chciałam by go lekarka jednak obejrzała, ale kazała siedzieć w domu, bo podobno jakiś wirus zapalenia płuc panuje i w przychodni jest pogrom.
Ja nowego wózka nie prałam (miałam przy Jasiu), teraz dostaliśmy od przyjaciół gondolę i ją wyprałam, a później będzie jeździł w wózku po Jaśku (jestem mega zadowolona ze spacerówki britaxa) więc też będę musiała odświerzyć.
Tętno i ja mam wysokie w ciąży, ale gin mówił, że to taka nasza uroda.
 
reklama
Ojej ja nawet nie pomyślałabym o tym, żeby nowy wózek prać.. Ja swój tylko wywietrzyłam i stoi w pokoju i się wietrzy:p Już dawno zniknął zapach fabrycznej nowości ale lubię na niego patrzeć jak się budzę, więc go nie chowam :-D
 
Agmaa tak wstawiłam ale chyba w wątku zakupowym :-) my mamy Bebetto Nico Plus szary a wiem ze ktoś też taki kupił tylko inny kolorek ale nie pamiętam już która z dziewczyn :-)
 
Dzięki dziewczyny za odpowiedzi!
kroczek_k ja się właśnie tak dopytuję, bo szpital będzie prawdopodobnie w innym mieście i jak czegoś nie wezmę to dupa blada - będzie trzeba kombinować na miejscu.
Wkładki mam silikonowe to wezmę - dzięki auliya za podpowiedź bo zapomniałam o nich, jednorazowych mam pakę 60 szt. to szkoda mi ciągnąć ze sobą taką ilość, może kilka szt. spakuję. Smoczka i butelki do szpitalnej torby nie biorę jak tak mówicie:) może do awaryjnej, razem z laktatorem, bo ona u rodziców będzie jak by trzeba było coś dowieźć.
natalia_eg też bym wolała dziecko bezsmoczkowe:tak:


A z innej beczki to i chyba organizm zaczyna wracać do I trymestru:-D:-D:-D. A że jedynymi objawami jakie miałam było przesypianie połowy dnia, to nie tak źle. No ale mimo wszystko teraz od kilku dobrych dni rano jestem jakaś mega ospała dopiero bateryjki się po południu włączają. A jak u was?

hehe tez mam wrazenie, ze organizm wraca do I trymestru- tez mialam tylko chec na spanie i znowu tak mam, ale doszla zgaga i dzis mnie meczy, ze heeeeeeeeeeeeeeeeeej- co zrobic?
 
Evelinkaaa no to ja ;D mam czerwony :-) Ale wiesz co Ci powiem, coraz więcej tych naszych wózków na ulicach widuję i wcale się nie dziwię bo są na prawdę fajne :) Ostatnio koleżanka też go kupiła bo ktoś jej z klatki ukradł xlandera spacerówkę (ma 1,5 rocznego synka, drugi pojawi się w kwietniu). I nie miała wyjścia musiała kupić 2 wózek..ale co do złodziei wózków to nigdy nie zrozumiem takich ludzi!!:wściekła/y: Była na policji to powiedzieli, że jak spotka swój wózek na ulicy to ma zgłosić to policji , bo oni nic nie mogą zrobić:szok::-D
 
Jak by mnie ZUS chciał skontrolować to ja zapraszam ale do siebie. Ja mam leżeć i nie wyobrażam sobie "wycieczki" do ZUSu grrr
a po 180 dniach zasiłek zmienia się z chorobowego na rehabilitacyjny i jest to zwykle standard wezwań niezależnie od "choroby" np. złamane biodro i inne długo leczone schorzenia są weryfikowane pod kontem "czy jest szansa na powrót do pracy"

mnie od leżenia boli głowa i cały czas spać się chce...
przyznam, że chętnie bym się zmierzyła ale centymetr jest w drugim pokoju i specjalnie po niego wstawać nie będę :baffled:
 
madziolina_p ja też miałam duży problem ze zgagą i pomogły mi zwykłe lodowe cukierki :) Piłam mleko, wcinałam migdały a w kryzysie jadłam rennie ale i tak ograniczyłam pikantne i pomidorowe potrawy bo po tym nie mogłam nawet mówić jak tak paliło w gardle..
 
Evelinkaaa no to ja ;D mam czerwony :-) Ale wiesz co Ci powiem, coraz więcej tych naszych wózków na ulicach widuję i wcale się nie dziwię bo są na prawdę fajne :) Ostatnio koleżanka też go kupiła bo ktoś jej z klatki ukradł xlandera spacerówkę (ma 1,5 rocznego synka, drugi pojawi się w kwietniu). I nie miała wyjścia musiała kupić 2 wózek..ale co do złodziei wózków to nigdy nie zrozumiem takich ludzi!!:wściekła/y: Była na policji to powiedzieli, że jak spotka swój wózek na ulicy to ma zgłosić to policji , bo oni nic nie mogą zrobić:szok::-D

U Mnie tez ich coraz więcej widzę na ulicy :-) strasznie mi się podoba i mam nadzieję że się sprawdzi rewelacyjnie :-)
Hahaha rozbroił mnie ten tekst policjantów :-D
 
no! ja sie napilam mleka chlodnego i narazie pomoglo, zobaczymy :-)

Za oknem piekna pogoda- sloneczko! Dzis jade po aparat- moja superasna lustrzneczke :szok:
A maz mnie wczoraj poinformowal, ze ma wolny weekend, wiec znowu uskutecznimy spacerek, tez ma byc super sloneczko! Wyprobuje aparacik :-)

Mam dzis dziewczyny wizyte u ginki na 14:30, ciekawe jak wyniki mi wyszly, mialam morfologie, mocz i przeciwciala, no dam znac na odpowiednim watku. Chyba tego posiewu nie bedzie mi jeszcze robic?

Wiecie co? juz mam sporo zrobione, pokoim malego w toku przygotowan, a ja zauwazylam, ze jutro zaczynam 33 tydzien, tak malo czasu zostalo, kurde niby o porodzie mam takie mniemanie- co bedzie to bedzie, ale jednak troche sie stresuje, a co dopiero bedzie jak do terminu bedzie kilka dni? :nerd:

Dagmar Kochana, Ty to juz masz za soba i mimo tych przeciwnosci losu i problemow, to bedzie wszystko ok, zobaczysz!

Wszystkim lezacym w szpitalu, zycze wytrwalosci, dacie rade, czym ze jest 4 tyg do calej ciazy, czy calego zycia :szok: bedzie dobrze! potem bedziemy sie smiac z tego, zobaczycie!
 
reklama
zły dzień dzisiaj. Mleka nadal nie ma, Lusia nie trawi mieszanek, żółtaczka taka, że chyba pod lampy pujdzie
 
Do góry