reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

A torby nie mam spakowanej, ba, nawet jeszcze samej torby nie mam! Viltutii możesz mnie ochrzanić. Ale ja nie chcę... Jeszcze mam tyyyle czasu, na pewno przenoszę!

Jak to mówi mądrość ludowa: srali muchy - bedzie wiosna...
To się w reklamówkę spakuj ;) albo na kupkę i chłop w razie co luzem pod pachę złapie ;) :p
 
reklama
A ja sie spakowalam, tzn prawie, jednak beda dwie torby, bo same te duze podpaski zajmuja sporo miejasca, szlafrok, recznik itp, hehe wiec brakuje tylko kosmetykow i koszulki do porodu, nie po porodzie tylko do, a noi kapci, ale te musze sobie kupic, bo chce cieple.
Torbe dla dzidziusia jutro spakuje, albo pojutrze, musze ja najpierw uprac, jest mniejsza od mojej, ale to na spokojnie.

Ale mi sie maluch rozbrykal, a rano mowilam, ze wogole sie nie chce ruszac, hehe :-)

A wiecie, ze dzis pojechalam na szkole rodzenia, na cwiczenia, pisalam Wam wczesniej, a tu ja i kilka par i co? nie ma prowadzacej i idziemy do gabinetu poloznej, zeby zapytac i ona mowi, ze wysylala prowadzaca podobno do wszystkich sms-y... masakra! a mi sie tak jechac nie chcialo i moglam nie jechac! aaaaaaaaaaaaa
 
Auliya, ja najmłodsza;) Co nie znaczy, że za młoda:)

Viltutti, chyba się trochę boję, że wywołam wilka z lasu... A moja córcia na pewno jest ostatnia w rankingu wagowym wśród kwietniowych dzieci, więc nie powinna się wybierać na świat co najmniej do połowy kwietnia!
 
Zovitka powodzenia i oby szybko zleciały te tygodnie, najważniejsze, że jesteście z maleństwem pod dobrą opieką.
Viltutti pewnie, ze jestescie wyjątkowe. U nas przed porodem bylo w miarę spokojnie prócz sprzeczek o cc-sn czy szczepienia. Później bylo więcej: spanie z dzieckiem, karmienie piersią a butelką, zostawianie dziecka u dziadków w wieku Np 2mcy, metody usypiania itd
 
dziewczyny mam pytanie, apropo prania i prasowania :)

wrzucilam pajace, takie cieplejsze, i teraz nie wiem czy je tez prasowac? a jesli tak to chyba jakos od srodka bo na zewnatrz jest taki mily misio ze jak to uprasuje to nei wiem czy on taki miły zostanie :) nie mam doswiadczenia w tych sprawach, na metce jest niby ze mozna prasowac na najnizszej temperaturze, no i tez zonk :szok:

ja bym na lewej stronie prasowała albo wcale.
 
Zovitka trzymam kciuki.

madzikm76 no niestety ta 30 to już w metryczce. Ledwo co wybiła, a już po lekarzach trzeba ganiać, ale widać taka to już przypadłość podeszłego wieku :-D

Dziewczyny zgłaszam stanowcze veto na złe wieści. Najbliższego dzieciaczka witamy na świecie dopiero za jakieś 4 tygodnie i bardzo proszę się tego trzymać!!! Aby dać dobry przykład zacznę od siebie i Młodego nie wypuszczam do kwietnia :tak:
 
reklama
Zovitka trzymam kciuki, a te 4 tygodnie szybko miną :)

AguniaGR ja tam do kwietnia chodzić nie chcę, wystarczy mi trochę więcej niż połowa marca ;)

L-oka ja bym nie prasowała ;)
 
Do góry