reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

Zovita, a gdzie byłaś na ktg? Na Piaśnikach? Jeśli tam to cię pocieszę, kładą tam nacisk na poród naturalny ale nie przesadzają, ja jak rodziłam Majkę to kilka cięć było, normalnie hurtowo. I niektóre położne są super, moja ustawiała dr-a przy porodzie:-)

Tak, bylam na Piasnikach. Dzieki za pocieszenie, ale wlasnie dzwonil mój ginek ze jest miejsce i o 17 mam się stawic na izbie.
Postaram się dawac znaki zycia z tamtad.
 
reklama
Loka dobrze że ciśnienie spadło ale uwzżaj na nie.

Dagmar Lusia po mamie taka silna:))

No Lizzy co za sen:)

Moi pas no wlasnie Kubus tez jak Twoje dziecko do spokojnych nalezy wiec jak juz totalnie zwzlnia to wlacza mi sie lekka panika:)

Jouluatto eee tam gdzie ja dobry duszek:) po prostu taka jestem:) A Ty kochana korzystaj póki możezz ze snu:tak:Torba też prawie spakowana:)

Zovitka bardzo sluszna decyzja:) Ja sie zastanawiam nad tym czy po tym co mi powiedziala polozna na ktg nie powinnam juz zostac u rodzicow:sorry2: Zobacze co powie teraz lekarz bo jak nadal bedzie ich malo to chyba sie machne na oddzial.

Jotemka ja tez nie wygonie od Ciebie lenia bo sama sie wyleguje:)
 
I ja potrzebuję kopniaka. Właśnie wróciłam ze spaceru z Młodym, on smacznie śpi na balkonie, a ja powinnam ogarnąć dom, ale coś mi się nie chce :p u Was też jest dziś tak wiosennie? Rety już mogłoby tak zostać, bo coraz gorzej się zapinam w moją kurtkę :-D
 
A jeszcze mój mąż mnie rozwalił męskim rozumowaniem.
Mówi do mnie: Ale już gruba jesteś. Na co ja, że: Nie jest źle, bo przytyłam dopiero 11 kg a z Angeliką przeszło 25 kg. No to on na to: Biedna Kinga, taka chudziutka, Ty ją głodzisz :-D

No tekst - "Ale już gruba jesteś" mnie rozwalił normalnie:szok::-D Mężowie są normalnie nie do pojęcia:-D

Dziewczyny dziekuje za wsparcie. Dzwoniłam do lekarza i powiedział ze mam badac cisnienei co ok 4 h. Jesli 3 pomiary z rzedu przekraocza 140 (gorne bo dolne mam w normie) to mam jechac do szpitala zbadac mocz. Jak bedzie białko to dupa - pewnie mnie zostawia. Ale narazie pocieszajacy jest fakt ze dzisiaj dwa pomiary to 130/76 i 119/57 :) Nie bede sie przemeczac i zamierzam spac w dzień - co odwlekała z powodu braku znu w nocy. Zauwazyłam ze po takich drzemkach lepiej z nogami i z cisnieniem :)

Pomiary wyszły całkiem nieźle. Jak leżenie pomaga to leż jak najwięcej:tak:

A z pralką decyzje podjęłam taką - naprawiamy tę co mamy i zbieramy na cudo techniki z LG. Nie ma sensu kupować pralki o ładowności większej jedynie o kg i bez żadnych większych bajerów niż my mamy.... Diś powinnam wiedzieć, iedy będą części do mojej zdechlaczki, ale póki co piorę na ile moge :-)

Jotemka - myślę, ze to dobra decyzja. Nie ma co kupowac pośledniego modelu. Dozbieracie sobie na cudo pralkę z bajerami i będziesz zadowolona:tak:

laski kochane, próbują zejść z tlenu. Mała nie ma odruchu ssania i nie trzyma ciepła, więc nadal inkubator ale oddechowo radzi sobie dobrze. Zmniejszyli tlen i czekamy za godzinę zrobią gazometrię i jak się uda to odstawią tlenoterapię :D
No idzie mi dziecię jak burza, tfu tfu

SUPER!!!! Jedna rzecz do przodu!!!:-D Czytałam, że dzieciaczki które urodziły sie poniżej 2500g mają problemy z regulacją ciepłoty, więc jak Lusia troszke przybierze to powinno się unormować. A odruch ssania pojawi sie myśle jak już będziesz mogła ją kangurować:tak:


A mnie się dzisiaj snilo że urodziłam w domu na dywanie o mamo straszne :szok:

:szok::szok: A przynajmniej płeć Ci sie zgodziła;-)


Moi-pas, właśnie tak w zasadzie powinno być - mama się rusza, buja maleństwo i ono śpi, ożywia się, kiedy mam leży. Moje tak nie ma. Rusza sie kiedy mu się podoba i już :-) Nie narzekam.

Moja Jotemko ma tak samo. Tańczy kiedy jej się żywnie podoba:tak: Nwet jak idę na spacer z psem czy gotuję obiad to mnie szturcha nogami pod lewym żebrem:-D Obawiam się że będe miała dziecko, które nigdy nie sypia:baffled:


Jeszcze na chwilę wpadam uprzejmie donosząc że mam lenia!!!!!!! Nie chce mi sie nic a nic robic... rano wstalam o 6.30 usmazylam gore nalesnikow, zawiozłam mlodego do przedszkola, wrocilam, wstawilam jedno pranie w pralce zdechlaczce i nic mi sie nie chce..... No masakra, niech mnie ktos w doope kopnie a tak od serca!!!!!!!!!!!!

Ja Cię ewentulanie moge kopnąć w strone kanapy i odpoczynku:-D Może być???
 
A to moj akurat tam wlasnie ma, jak ja sie wiecej ruszam - nie ma dziecka, az sie czasem martwie ;) A jak zalegne w lozku albo na kanapie, to zaraz sie na dole zaczyna impreza ;)

A czy inne niskocisnieniowe ciezaroweczki tez maja takie napady slabosci i krecenia w glowie pojawiahace sie zupelnie nagle, czy tylko ja?

Edysiek, Twoj maz wymiata ;D

A moj mnie dzis milo zaskoczyl i wreczyl przyniesiona niespodziewanie przez kuriera nianie video o ktora mielismy sciecie w zeszlym tygodniu :) On twierdzil ze niepotrzebna, a ja ze potrzebna, szczegolnie u rodzicow/na dzialce/u tesciow gdzie sa znaczne odleglosci od miejsca spania malucha, lub kiedy bedziemy chcieli wystawic mlodego z sypialni ;) No i jednak przemyslal i sam z siebie zamowil, lubie meza :)
 
Jouluatto super niespodzianka :) Ja się ostatnio popsztykałam z mężem o monitor oddechu, on uważa, że nie potrzebne, bo z Jasiem daliśmy radę bez, a ja teraz potrzebuję mocno, bo z pierwszym dzieckiem mogłam sobie pozwolić na całodzienne leżenie z nim i wpatrywanie się w niego, a teraz Jasio będzie mnie potrzebował jak najwięcej. Mam nadzieję, że i mój małż zmieni zdanie :)
 
reklama
Jouluatto teraz fajne apki są na smartfony, które mają działać jak video niania. :)
Ale myślę, że w waszym przypadku to trafny zakup.
 
Do góry