reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

Kroczek_k - nie stresuj się, grunt, że Kubuś się rusza, a na to jak go odczuwasz mną wpływ wiele czynników, ułożenie dziecka, położenie łożyska, coraz mniej miejsca. Może też Kubuś wydaje ci się mniej aktywny od tego co my tu wpisujemy o ruchach naszych maleństw, ale pamiętaj, że każde dziecko jest inne, a poza tym ty jesteś mało aktywna i dużo leżysz więc może dziecko przejęło twój obecny styl życia:tak:
Jeśli jednak zbytnio się stresujesz to idź na dodatkową wizytę.
 
reklama
Dagmar jesteśmy z Tobą !!!

Kroczek nie martw się Kinia też się mniej rusza, a wcześniej do zbyt aktywnych nie należała to teraz tych ruchów mało. Bardziej czuję rozpychanie a skóra tak się napina, że aż boli.

Ancona a co u Ciebie?
 
O rety co wieści z rana!!!! Mam nadzieję że z Lusią będzie wszystko w porządku. Na tym etapie problemy z oddychaniem mogą się jeszcze zdarzyć, ale mam nadzieję że szybko ustąpią bez żadnych komplikacji. Dagmar wszystkie jesteśmy z Wami myślami!!!!!

Ehhh ja muszę w końcu zabrać się za kompletowanie rzeczy do szpitala. Niby zostało mi jeszcze trochę czasu i jakoś nie zakładam czarnych scenariuszy, ale jednak tydzień za tygodniem leci. Wczoraj jak byliśmy u znajomych to uświadomiłam mężowi że to już tylko kilka tygodni! I że najwyższa pora się przygotowywać.

Teraz mąż zabrał Tymka na spacer. Fajna pogoda u nas dzisiaj. Po obiedzie może przejedziemy się na naszą działkę zobaczyć jak wygląda teren i czy da radę wjechać tam jakimś ciężkim sprzętem czy jeszcze trzeba czekać. I może do teściów zajrzymy na chwilę. Na szczęście wczoraj i dzisiaj czuję się całkiem nieźle i skurcze nie dokuczają jakoś bardzo. Tfu, tfu obym nie zapeszyła.

Trzymajcie się dzielnie dziewczyny i oby jak najdłużej w dwupaku! Czy ktoś ma jakieś wieści od ancony??
 
Dziewczyny, nie było mnie raptem 2 dni na forum, wchodzę, a tutaj takie wieści! Miejmy nadzieję, że z Dagmar i Lusią będzie w porządku. A do Ancony któraś pisała na kom?
 
Co za wieści, trzymam mocno kciuki za dziewczyny. Wyobrażam sobie co czuła Dagmar bo ja z Olą też miałam stan przedrzucawkowy i na szybko mnie cieli.
 
reklama
Pierwszy kwietniowy dzieciaczek już na świecie!!! Aż trudno uwierzyć! Lusienko rośnij szybko i dużo, żebyś mogła jak najszybciej iść do domku! Dagmar trzymaj się, nie podnoś za szybko i słuchaj się lekarzy ;-). Czekamy na was obie!
 
Do góry