reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

No właśnie Ancona jest w tym szpitalu, w którym moja siostra musiała znaleźć się w 40 minut :) tam faktycznie sajgon niezły mają, bo w sumie i poziom warty przemęczenia się.
Pytam więc, gdzie ten niż demograficzny! ;-)

Ja mam w domu lazaret, bo odebraliśmy sunię po sterylizacji, a ja naprawdę przeżywam strasznie, jak moje psiaki takie biedne i cierpiące. A niestety, poprzedni egzemplarz dostarczał mi takich wrażeń zdecydowanie zbyt często.
Ale liczę że Fetunia jest okazem zdrowia i jutro już będzie brykała

Zdrówka do suni aby szybko wszystko się zagoiło i nie denerwowała już pańci :-) u Mnie z Kubusiem już ok wczoraj sam wszedł na nasze 6 schodków i powoli zszedł więc jestem szczęśliwa ale i tak czeka nas wizyta w poniedziałek u weterynarza neurologa :-) oby było lepiej :-)

Ehh dziewczyny taka nerwówka z rana:( Ja już odbyłam z synem dziś poważną rozmowę:tak: Powiedziałam mu, że mamusia się martwi jak się za bardzo nie rusza i że wymyśla sobie głupoty i już sobie ubzdurała że ma za mało wód dlatego się nie rusza, że jak nie poczuję że jest ok, jak nie da znaku że wszystko om to pojedzie na IP a do Radomska nie chce trafić do szpitala... I wiecie co podziałało:) Za 5 min zaczął się ruszać aż miło:) Zjem śniadanie i zobaczę jak bbędzie:)

A tak poważnie to mój kluseczek się ostatnio tak pozwijał i łówke położył niżej że na prawdę martwię się czy ma wystarczającą ilość wód czy mi znów ubyło:( Za tydzień mam wizytę i jak mam trafić do szpitala to wolę w Warszawie nie tutaj:(

Przepraszam że ja tak od rana marudze ale to chyba ze stresu o Dagmar i Lusie mam takie mysli

Kroczku pierwsza poważna rozmowa z Kubusiem i zobacz jaki kochany, posłuchał aby mamusi nie denerwować :-) nie denerwuj się wodami na pewno będzie dobrze oby do wizyty :-)



Matko dziewczyny wczoraj pojechałam na te zakupy wróciłam wieczorem i przyszli znajomi i już nie odpalałam kompa ale cały czas myślałm o Anconie i Dagmar co tam u nich !
Dagmar kochana jesteśmy z Tobą a Lusia to taka silna dziewczynka i wszystko będzie dobrze :-) Trzymajcie się dziewczynki !!!!
A czy ktoś wie co u Ancony ? oby wszystko ok !!

Kroczku
dziękujemy za wieści JESTEŚ WIELKA :-*
 
reklama
O matko ale wieści :szok:

DAGMAR mam nadzieję, ze z Lusia wszystko dobrze i ze poradzi sobie po drugiej stronie brzuszka niegorzej od donoszonych maluchow. To już przecież prawie 35 tydzień skończony! Duzo zdrowia dla Ciebie i malutkiej!
 
hehe jeden dzien mnie nie bylo i tyle sie wydarzylo!

No glowna wiadomosc- Dagmar! bedzie dobrze! musi byc!

Dziewczynki trzymajcie sie, Ancona odezwij sie!

A ja tak na szybko- wczoraj zrobili nam meble na przepdokoju- wreszcie!
Komoda tez przywieziona i wlozylam do niej rzeczy maluszka- tylko te do 62 i spokojnie sie zmiescilo, wiec nie kupuje nastepnej, bo bede sukcesywnie podmieniac rozmiary, a u nas w szafie jest duzo miejsca, to wieksze ciuszki trzymam u nas w szafie.

Postanowilam takie lozeczko kupic- kolega bedzie w delegacji w Poznaniu to je odbierze :-) Sprzedawczyni super, wiec i bedzie przewijak i na wyjazdy sie przyda, a potem jako kojec, bedzie chyba fajne, poza tym pokoj bedzie na bezowo- niebiesko/granatowo, to chyba bedzie pasowac?

Łóżeczko turystyczne CAPELLA 2 firmy ARTI Kórnik • Tablica.pl

Zwijam sie, bo maz zaraz wroci z silki, a potem ze znajomymi gdzies za 2 godzinki idziemy na spacer, a potem na jedzonko :-)
 
Dagmar gratulacje przede wszystkim :) Lusia juz duża a problemy z oddychaniem zdarzaja sie nawet donoszonym dzieciom. Na pewno wszystko bedzie dobrze, trzymam mocno kciuki.

Ancona co u Ciebie?

Marcia super ze mniej skurczy, oby tak dalej.

Viltutti no to zycze aby psinka szybko doszla do siebie.

Kroczek Mój Mikołaj tez ma spokojniejsze dni i nie nalezy sie martwic ponoc :) ale dobrze ze rozmowa przeprowadzona - widzisz przynajmniej jakiego grzecznego syna bedziesz miec.

Madziolina super to łózeczko, na pewno bedzie sie pieknie prezentowac.
 
DAGMAR witamy pierwszego maluszka na świecie:-).Lusia długo wytrzymała w brzuszku,więc na pewno szybko będzie sama oddychała,myślimy o Was i trzymamy kciuki żeby wszystko szło dobrze.
Ja byłam pewna że dostałaś już dawno sterydy na płucka,przecież cały czas groził Ci przedwczesny poród,chyba że były jakieś przeciwskazania do podania.

MARCIA ja po dzisiejszych wieściach muszę kupić dzisiaj w końcu torbę do szpitala i resztę rzeczy i spakować:szok:

ANCONA Co z tobą?

MADZIOLINA fajne łóżeczko,widzę że masz nosa do okazji,za pół darmo pokoik zrobisz;-),ja też wczoraj ubranka przygotowałam i mam ich mnóstwo,ale ta moja komoda okazała sie bardzo pojemna i do rozmiaru 68 mam poprasowane i poukładane.
 
Ostatnia edycja:
ANCONA wracaj szybko.

Ale maleństwo z Lusi,jednak usg mało wiarygodne są,jakieś 2,5tygodnia temu Dagmar pisała że mała 2kg a urodziła sie 2200.
Dziewczyny nie czujecie po takich wieściach tęsknoty do przytulenia naszych dzieciaczków?bo mnie rozczuliło strasznie:-).

KROCZEK dobrze że z Kubusiem ok,bedziesz spokojniejsza teraz.
 
reklama
Do góry