reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

Dziewczyny zostawić was na 2 dni a tu takie wieści .
Dagmar , Acona : trzymajcie się dzielnie ja trzymam z małą kciuki za was by było dobrze i żeby was szybko wypuścili no i zdrówka dla was :-):-):-)
Kroczek a gdzie są prywatne wątki , albo jestem ślepa albo już durnieje w tej ciąży:-D:-D
U mnie bóle ustąpiły , teraz powrócił ząb i szukam dentysty bo na daje się on do wyrwania , a w trzech mi powiedzieli że kanałowe , ale on nie wytrzyma kanałowego i się rozpadnie :wściekła/y::wściekła/y: a czwarty za życzył sobie tylko 600 zł :szok::szok:
Masakra jakaś ale szukam dalej może ktoś się na de mną zlituję i ulży w bólu w nocy 3 -4 godziny snu i padam w dzień jestem nie kumata zwariować idzie z tym wszystkim
Dziewczyny trzymajcie się w dobrym samopoczuciu i bez dolegliwości . Odezwę się jutro idę spać póki jeszcze nie boli. Spokojnej nocki wam życzę ;-)
 
reklama
Kroczku dziękuję za bieżące wieści od Dagmar. Dobrze ze jest w szpitalu. Skoki ciśnienia mogą grozić nawet śmiercią dziecka, wiec niech opiekują nie nimi jak należy nawet jeśli byłoby cc.
Ancona co u Ciebie?
Zovitka, współczuje bo Ci się maksymalnie nagromadzilo.
Dziewczyny, powodzenia. Zamykam bo pisze z iPada a b.nie lubię.
 
Ehh dziewczyny taka nerwówka z rana:( Ja już odbyłam z synem dziś poważną rozmowę:tak: Powiedziałam mu, że mamusia się martwi jak się za bardzo nie rusza i że wymyśla sobie głupoty i już sobie ubzdurała że ma za mało wód dlatego się nie rusza, że jak nie poczuję że jest ok, jak nie da znaku że wszystko om to pojedzie na IP a do Radomska nie chce trafić do szpitala... I wiecie co podziałało:) Za 5 min zaczął się ruszać aż miło:) Zjem śniadanie i zobaczę jak bbędzie:)

A tak poważnie to mój kluseczek się ostatnio tak pozwijał i łówke położył niżej że na prawdę martwię się czy ma wystarczającą ilość wód czy mi znów ubyło:( Za tydzień mam wizytę i jak mam trafić do szpitala to wolę w Warszawie nie tutaj:(

Przepraszam że ja tak od rana marudze ale to chyba ze stresu o Dagmar i Lusie mam takie mysli
 
Dagmar- myślami jestem z Tobą i Malutką!!!

Kroczek- mnie lekarz poinformował na wizycie że teraz ruchy trochę będą inne. Będzie więcej wypinania i przesuwania kończynami po ścianie brzucha bo dszidziory coraz większe. Myślę że nie ma sensu się nakręcać że się nie rusza bo masz mało wód! Pijesz dużo płynów a ubytek wód był mały bo jakby było coś poważnego to dawno w szpitalu byś była! Głowa do góry :-)
 
Rila no masz racje ale to takie stresujace:( Ruszac sie rusza tylko nie tyle co 3 dni temu...

Dziewczyny z racji tego ze Dagmar pewnie dzis urodzi to zalozylam watek z wiadomosciami o urodzonych dzieciatkach . Jesli chcecie to ja go bede uzupelniala lub jesli macie ochote to same wpisujcie ale wg schematu. Poniewaz jest to ogolny watek to nie wklejamy zdjec i nie piszemy imion dzieci no chyba ze ktoras sobie tego zyczy. Bardzo prosze tez nie komentowac na tamtym watku.
 
Dagmar - myślami jestem z tobą i całą twoją rodzinką!!! Wszystko będzie dobrze!!! Z Lusi jest duża dziewczynka a ty jesteś babka nie do zdarcia, więc nawet nie ma innej opcji!!!:tak:
 
Uduszę tą Dagmar! Się wepchnęła w moją kolejkę do rodzenia ;) Ale trzymamy kciuki i czekamy na wieści.

My dzisiaj trochę ciężką noc mieliśmy, bo piesia po sterylce łaziła i za wszelką cenę chciała spać wtulona a to dupa nie spanie jak się tak śpi na pół gwizdka żeby krzywdy nie zrobić. Ale jest ok.

Oj... się nerwowe czasy na forum zaczynają z tego co widzę.
 
reklama
Dziewczyny trzymam kciuki za was i za dzieciaczki i oby szybko wypuścili was do domu.

Dagmar kciuki zaciśnięte, a Lusie całe szczęście jest już dużą dziewczynką i znakomicie sobie poradzi po drugiej stronie brzuszka.
 
Do góry