reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

reklama
KROCZEK przeraża mnie to,myślałam że jak Lusia już w miarę donoszona to nie ma żadnego zagrozenia:-(,wydaje mi się że te 24h po porodzie przedwczesnym to norma że oddycha za maleństwo maszyna a potem powoli odłaczają żeby samodzielnie oddychało.
Jak będziesz pisała albo dzwoniła do DAGMAR to przekaż jej że tu trzymamy kciuki za nią i LUSIĘ.
 
Ostatnia edycja:
Nie wierzę własnym oczom co ja tu czytam. Mamy pierwsze kwietniowe dzieciątko.

Dagmar- trzymaj się trzymam kciuki za ciebie i Lusię.

Ancona- szybkiego powrotu do domku życzę...w dwupaku oczywiście.

Kroczku- fajnie że z Kubusiem wszystko dobrze.
 
Kroczku wspaniale że z Kubusiem wszystko dobrze :-) bardzo się cieszę bo teraz na pewno jesteś dużo spokojniejsza :-)

Cudownie że z Lusią już lepiej ale oby było coraz co raz lepiej a jutro tylko same dobre wieści :-) trzymam mocno kciuki za mamusię i Niunię :-)

Dobrze że Ancona dalej w dwupaku i czekamy na dalsze wieści :-)
 
O kurczę, nie było mnie kilka dni bo zabiegana byłam a tutaj takie wieści! Dagmar, gratulacje, witamy pierwsze dzieciątko na świecie, z Lusią na pewno wszystko będzie dobrze! Trzymajcie się obie i wracajcie do nas szybko:) A dzieciątko prawie jak kwietniowe bo pogoda dzisiaj, przynajmniej we Wrocławiu, jak w kwietniu - słoneczko, ciepło i przyjemnie. Bardzo mnie wzruszyły i poruszyły te wpisy na wątku szpitalnym, aż mi łezki popłynęły.
Ancona, kroczek, dobrze, że wszystko u Was OK.

U mnie wczoraj byli rodzice, dzisiaj wyjechali a my z mężem zrobiliśmy całkiem długi spacer połączony z zakupami, bo w realu jakieś rzeczy dziecięce są w promocji. Dużo nie kupiliśmy, tylko jakieś słoiczki Hipp na zapas, bo były w promocji 2 szt po 4 z groszami, do tego body, nożyczki, a że mieliśmy kupon na 20 zł to zakupy wyszły za pół darmo, więc fajnie. A Asia będzie miała na miesiąc jedzonka;) Kiedy już zacznie jeść te papki różne.
 
Dagmar- gratuluję córeczki!!! Trzymam za was obie kciuki żebyście szybko doszły do siebie i żeby Lusia sił i ciałka nabierała!!!

Kroczek - dobrze że z synkiem w porządku.

Ancona- oby wyniki były dobre!!!

Ale się podziało:szok:
 
dagmar - życzę dużo zdrówka dla ciebie i malutkiej

ancona - oby wyniki było ok

kroczek - dobrze że byłąs na badaniach i przepraszam za to co wczesniej napisałam ale musiałam sie z kims podzielic a moj chlop tylko stwierdził ze co ja sie przejmuje

mojeboje - ja tez słoiczki kupowałam z Hippa bo niby "najlepsze" natomiast moje dziecko nigdy zadnego nie zjadla dla niej najsmaczniejsze byly najtansze z Hamanka

u mnie dzisiaj co chwile napinanie sie brzuszka do tego jeszcze moja Ala chyba dostała jakiejs wscieklizny nie mozna z nia wytrzymac:szok:
 
Ostatnia edycja:
Ale dzisiaj dzień pełen wrażeń trzymamy wszystkie mocno kciuki za pierwsze kwietniowe dzieciątko, niech Lusia zdrowiutko rośnie a Dagmar dochodzi do siebie :-)

Ja już się kładę ciekawe co tam u Ancony jak badania ?

Dobrej nocki brzuchatki :-)
 
reklama
Hej dziewczyny ostatnio ktoś pisał o fatum z samochodami to i dzisiaj ja miałam pecha i się rozwalił :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: Myślałam że szlak mnie trafi , jechaliśmy do szpitala bo teściowa od soboty leży w ciężkim stanie dopiero jak ją zobaczyłam to zdałam sobie sprawę w jak jest źle , marnie to widzę ale nie będę was obarczać moimi problemami. wracając do samochodu 400 metrów przed szpitalem się zrąbało okazało się że pół óśka w samochodzie pękła i koniec jazdy dobrze że brat P ma lawetę i go zabrał i całe szczęście że to nie skrzyżowanie bo to dopiero by było . Dzień z przebojami jak nic :crazy::crazy::crazy::crazy:
 
Do góry