reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

reklama
Colormania - niesamowicie mi przykro :-(

agutka - mam nadzieję, że jak już kotki się urodzą to wkleisz zdjęcie?

Ja do ginekolożki chodzę prywatnie i jestem bardzo zadowolona...

madziolina - myślę, że powinnaś poczekać jeszcze z tydzień lub dwa żeby rzeczywiście coś więcej zobaczyć
 
Coloromania bardzo Ci współczuję!!! Trzymaj się cieplutko i następnym razem na pewno się uda!!!

Dzisiaj jest mój pierwszy dzień kiedy nawet w miarę się czuję, odkurzyłam mieszkanie i będę zmywać podłogi :biggrin2: mdli mnie ale dzisiaj nie tak bardzo i przynajmniej mogę się najeść ;-) a jabłka pochłaniam jedno za drugim.

Ja pierwszą ciąże chodziłam cały czas prywatnie a na koniec wyszło tak że lekarza nie było przy porodzie, leżałam w szpitalu przez 10dni a on ani razu nie przyszedł i nie zapytał jak się czuję! A było mi wtedy naprawdę ciężko.. Przynajmniej przekonałam się że chodziło mu tylko o kasę! Bo nawet mojego męża zaprowadził dopiero do małego jak dostał w łapę - kawał z niego sku.... no ale było minęło na wizytę po porodzie poszłam już do innego lekarza i było super. Jednak jutro idę do jeszcze innego lekarza także prywatnie i mam pewne obawy, bo nie wiem kto to i nawet nie wiem jak się nazywa ale prowadził dwie ciąże mojej koleżanki i pracuje w szpitalu w którym chciałabym rodzić także zobaczymy jutro oby nie okazał się jakimś niedelikatnym gburem.
 
Dziewczęta a co myślicie o wątku Natchnione Mamusie Kwietniowe? Są pewnie mamy, które sobie coś grzebią albo piszą albo co tam jeszcze. Może i taki wątek by się sprawdził,co?
 
Colormania - bardzo mi przykro! trzymam kciuki, żeby się następnym razem udało! ściskam!!!

Ja dzisiaj byłam na usg, wszystko dobrze, jedna fasolka, serduszko biło, wkleje zdjęcie w odpowiednim wątku!
 
Dziewczynki myśle, że każda może założyc taki wątek jaki ją interesuje;-) Główne wątki można przekleić na samą górę (nie wiem tylko jak). Co myślicie?

Aaaa i jak jakiś watek się nie sprawdzi to z tego co wiem zawsze można go usunąć, żeby nie zaśmiecać:confused:
 
reklama
wiecie co dziewczyny? ja sie jeszcze strasznie boje pobierania krwi, aaaa slabo mi zawsze i pojde chyba z mezem.
Ale powiedziala mi pielegniarka, zeby przyjsc kilka dni przed wizyta, a nie np 2 tygodnie, bo moze sie wszystko zmienic.
To chyba najpierw znajde lekarza, a potem zrobie badania!
A Wy jak, juz po badaniach? Ja to nie pobierałam krwi z 5 lat...
 
Do góry