reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

Colormania bardzo przykra wiadomość - trzymaj się!U mnie dziś po wczorajszym jadłowstręcie nie ma śladu. Ale mam nadzieje, ze dobrze wszystko się rozwija - znowu nie czuje, że jestem w ciąży...A rehabilitacji mam już szczerze dość - ale muszę chodzić bo nie wyobrażam sobie utykać na późniejszym etapie. Na razie to wyglądam Herr Flick:-D



no ja tez wlasnie nie czuje, ale wiesz nie kazdy musi miec milion objawowe :-0
W sumie to moze powinnismy sie cieszyc
 
reklama
no tak wczoraj miałam próbkę jak można się podle czuć - i wcale nie chce tak ciągle:tak: ale mimo wszystko doszukuje się dziury w całym - trzeba wyluzować i cieszyć się, dobrze że ktoś jeszcze tak ma:-D
 
no tak wczoraj miałam próbkę jak można się podle czuć - i wcale nie chce tak ciągle:tak: ale mimo wszystko doszukuje się dziury w całym - trzeba wyluzować i cieszyć się, dobrze że ktoś jeszcze tak ma:-D



ja tez sie niestety doszukuje, wiec chciala bym pojsc do gina, zeby mi usg zrobil, bo ten u ktorego bylam to nie raczyl :\
 
Colormania - współczuję! Trzymam kciuki! Następnym razem się uda! :-)
Madziolina - poczekałabym na Twoim miejscu jeszcze tydzień, półtora. Ja byłam na USG w 5 tygodniu 2 dniu. Było widać pęcherzyk ciążowy i ciałko i lekarz mi powiedział, że za wcześnie. Na kolejne usg poszłam w 6 tygodniu 5 dniu i było widać już spore Maleństwo z bijącym serduszkiem. Oczywiście, wszystko to kwestia indywidualna. Bardziej chodzi o to, żebyś się nie stresowała niepotrzebnie. Że jeszcze nie widać. Ale wiem po sobie, że ciekawość jest przeogromna i ciężko wytrzymać.
 
Colormania baaardzo mi przykro:-( Trzymaj się cieplutko.

Ja już chyba wspominałam, że zaczełam chodzić prywatnie po bardzo złych doświadczeniach z LuxMedem. Jeszcze się waham czy nie zapisać się do pierwszego z rzędu lekarza tam, żeby przynajmniej za badania nie płacić.

A właśnie, zakładając oczywiście, że jest fasolka i wszystko jest ok, to jeśli mialam robione badania rok temu przy okazji poprzedniej ciąży to teraz wszystkie trzeba bedzie powtarzać? Toxo, różyczkę, grupę krwi chyba już nie?

Ehhh dzisiaj znów dzień pełen obaw i czarnych myśli:crazy:
 
Colormania,przykro mi... Trzymaj sie cieplutko!

My juz po spacerku,a po powrocie niespodzianka... Nasza Kicia chyba zaczyna rodzic,bo juz Jej krewka leci... Aż sie poplakalam... :sorry2:
Mam stresa...
 
no to moze ja z tydzien poczekam, ehh sama juz nie wiem ...
moze faktycznie teraz za wczenie i jak nie bedzie nic widac to sie niepotrzebnie zdenerwuje!
jade tzn lece do Hiszpanii na 2 tyg 7 wrzesnia i musze przed wyjazdem zrobic wszystkie badania i usg tez!
 
reklama
Witam się i ja.
Nie mam coś weny do pisania, czytam Was kochane na bieżąco, ale jak już mam odpisać to zawsze coś wyskoczy albo moja Ola szaleje albo czytam na tel. a pisanie na nim to mordęga straszna.
Color bardzo mi przykro. Trzymaj się kochana.
Ja chodzę na nfz mam wspaniałego lekarza u którego wizyta prywatna a na nfz niczym się nie różni, w poprzedniej ciąży wizyty miałam co 2 tyg. i chyba tylko z 2 razy nie miałam usg. Teraz mam wizytę 28.08. i już tak jak i Wy nie mogę się jej doczekać!!!A dodatkowo od 28.08.idę już na L4 :-)
Z objawów to czasem mnie mdli, biegam do wc co chwile, niestety w nocy też wstaję :crazy: i zaparcia MASAKRA :wściekła/y:.

Miłego dnia życzę i trzymam kciuki za dzisiejsze wizyty :tak:
 
Do góry