reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

Cześć dziewczyny, o bidule same niewyspane współczuje,ja wyjątkowo tej nocy spałam. I taka jakaś pełna energii jestem:tak:. Przed chwileczką puściłam sobie jakiś poród, dość że razem z tą kobietą zaczełąm przeć to jeszcze na finał poryczałam się..:szok::-). Dzisiaj mam wene twórcza i będe robiła ochraniacza do okna, bo mimo ze nowe plastikowe to chyba nie do końca szczelne albo zle osadzone i ciągnie wrrr. Miłego dzionka!!!
 
reklama
Rila..orientujesz się jak to jest z tym programem szkolnym w kalasach 1-3? kiedy dziecko powinno czytać,pisać płynnie etc?Bo ja mam już mętlik..moja córa jest w pierwszej klasie i nauczycielka zaczęła wymagać płynnego czytania:szok:
 
A ja się tylko przywitam bo źle się póki co czuję:( Po lekach więc licze że przejdzie... Kubuś też jakiś taki ospały dziś...
 
Adela- niestety pracuję z młodzieżą i dorosłymi więc nie pomogę, ale jak miałam kiedyś praktyki w podstawówce w najmłodszych klasach to dzieciaki wcale nie czytały płynnie. Kurczę nawet na logikę to początek ich edukacji, są tam bo mają się właśnie nauczyć! Pamiętam nawet że właśnie razem głośno czytały te dzieciaki, bardziej sylabizowały, była to forma zabawy-nauki w grupie (mała klasa 10 osób, szkoła prywatna).
 
Ostatnia edycja:
Cześć Kobietki

U mnie nic minęła w miarę ok. Pomijając oczywiscie częste wstawanie do toalety. Ale to już mamy wpisane w harmonogram ciążowy :p
Za każdym razem Mały sie budził , powiercił chwilkę i odpływaliśmy oboje :)

Ja mam piatek, sobota i niedziela wolne wiec weekend zaczynam. Planów żadnych specjalnych nie mam oprócz kilku prac domowych. Obiad mam z wczoraj :D wiec w sumie nic gotować nie muszę........chociaż mam dużą a wręcz ogromną ochotę na pierogi z truskawkami albo śliwką kalifornijską :D
 
Mnie dzisiaj pierwszy raz kopniaczki obudziły:szok: pierwszy raz tak mocne, niesamowite uczucie - myślałam przez sen, że mnie mąż łokciem w brzuch trąca i wybudziłam się z zamiarem ochrzanienia go he he he a to maluchowi nie podobało się na prawym boku...dzięki temu za bardzo niewyspana bo najpierw zasnąć nie mogłam do pierwszej bo się z mężem popsztykałam, a potem maluch zafundował pobudkę przed 6. A dziś miałam w planach tyleeeee zrobić, no zobaczymy:tak:

mika414
ja też mam ochotę na obiad na słodko, może zrobię placuszki z jabłkami i jogurtem greckim, jakaś konfitura się znajdzie w lodówce, pychota - pierogi z truskawkami też brzmią super!!
 
Adela - na końcówkę pierwszej klasy założenie jest takie, że dzieci powinny już płynnie czytać. Z doświadczenia wiem, że udaje się to nielicznym, Mojego męża bratanica jest w drugiej klasie, no i dopiero teraz w miarę płynnie czyta, a jest wzorową uczennicą. Ja niestety zajmuję się angielskim i matematyką, więc tylko tyle wiem :-)

kroczek - a jakie Ty leki bierzesz?

moi_pas - fajne uczucie prawda? Na pewno dasz radę dzisiaj zrobić to, co sobie zaplanowałaś. Kusisz z tym słodkim obiadem.... Aż mam ochotę....
 
Misiarska rano i wieczorem biorę Adalat który obniża i tak już moje niskie ciśnienie a przyspiesza akcję serca. To coś na zasadzie Tego wycofanego leku Fenetrol czy jakoś tak. Nie za dobrze się po nim czuje ale zmniejsza ilość skurczy .
 
misiarska - no mnie też naszło bo staram się ograniczyć słodycze (te kupne głównie), bo jak się nie kontroluje to co dzień bym a to batonika a to czekoladkę wciągnęła. A w sumie po co się paść zbędnymi kaloriami lepiej coś zdrowego za to:)
no ale w tym tygodniu i tak gorzką czekoladę już przemyciłam więc z moją wolą cienko.

Kurcze dziewczyny zastanawiam się czy materacyka przy takiej pogodzie i mrozach nie wyrzucić na balkon co by przewietrzyc i wymrozić, tylko szkoda mi go z foli rozpakowywać już, bo pies w domu i boję się że się zakłaczy. Będziecie wietrzyć czy będziecie prac od razu to pokrycie?
 
reklama
Misiarska no mój też się pyta czemu tak sapię :baffled: A u mnie jeszcze astma się odzywa to też sapię jak lokomotywa.
A spałam może 5 minut, ale o dziwo chyba coś mi to dało, bo wcale mi się nie chce spać.

Adela tym co jest w programie szkolnym nie przejmuj się, każde dziecko ma prawo iść własnym rytmem, najważniejsze żeby robiło postępy i wykazywało chęci.

Kroczek
mam nadzieję, że złe samopoczucie szybko minie. Leż i wypoczywaj.

Idę wstawić zupę na obiad, bo do tej pory nic mi nie przychodziło do głowy.
 
Do góry