reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

Przykre, ze z pracą się porąbało, ale ty jak nikt inny możesz sobie powiedzieć "nic to- najważniejsze, że będę miała dzidzilka"

hahaha i wrzucać węgiel :D
 
reklama
Dziewczyny! Na wątku o terminach porodów Jotemka zasugerowała, żeby zrobić osobny wątek z tabelką bez ciągłego jej wklejania. Zobowiązuję się sumiennie go aktualizować w oparciu o podesłane mi dane - na PW. Proszę zerknijcie w wolnej chwili, czy Wasze dane są poprawne :-)
https://www.babyboom.pl/forum/kwiecien-2014-f530/kwietniowe-mamy-2014-lista-bez-komentarzy-69639/
Moderatorka niedługo go przyklei :tak:

A może macie sugestie odnośnie treści? Np. można by dodać wybrane imię?

Edysiek - http://dziecisawazne.pl/masaz-krocza/ Dziewczyna na innym wątki kiedyś nam podała.
 
Ostatnia edycja:
Właśnie - najważniejsze że koniec końców pojawi się na świecie nowy człowieczek - mój człowieczek:-)
Araki - wysłałam na PW małą aktualizację:-) Imię to już chyba w wątku poporodowym będziemy podawać, niektóre z nas wciąż dochodzą do porozumienia z partnerami w kwestii imienia:cool2: (albo i nie dochodzą:-D)
 
Pomimo, że słoneczko swieci w okna to dalej poprawy humoru nie ma :/
Wpadlam do domu żeby chwile odpocząć i ugotować obiad na później. Obiad prawie na finiszu a tu mój ślubny dzwoni "nic dziś nie gotuj bo ja jestem po KFC"
Super prawda ?!
W sumie ja to powietrzem żyje i jeść nie muszę :D po co gotować !
I weź sie człowieku nie denerwuj .....

Dobra już nie marudzę i lecę dalej do roboty :)
 
Ja ogarnęłam dzisiaj kuchnię i jestem padnięta. Słoneczko pięknie za oknem świeci a mróz na drzewa błyszczy, z ciepłego domku wygląda to pięknie :-)

Dziewczyny mam pytanie ostatnio dość często w dole mojego brzuszka czuję takie równe bicie jakby serca, jakby tętno i do tego brzuch podskakuje czy to jest właśnie czkawka maluszka ? Bo ostatnio z mężem się zastanawialiśmy i nawet sprawdzałam czy to przypadkiem nie moje tętno ale nie a na maluszka to za wolne i tak się zastanawiam :-)
 
Mika też bym się wkurzyła.
Madzik współczuję sytuacji w pracy. Ja niby mam zapewniony powrót, ale i tak myślę jak to będzie. W końcu 1,5 roku mnie nie będzie. Choć jestem ciągle na bierząco, bo mąż tan pracuje, ale chyba pojadę niedługo pogadać i pokazać się ;-)

Właśnie kończę robić gofry :sorry2: i zaraz mam zamiar rozplaszczyć się i nic nie robić.

Ale mnie denerwuje pisanie na tel. zwłaszcza jak mi poprawia słowa :wściekła/y:
Ale powoli dochodzę do wprawy
 
witajcoie :)

ale humorki..
Jotemka i pozostałe smutne i zdołowane mamy - spokój tam :) jak Wy jestescie smutne to Maluchy tez to czuja, zatem proszę po humory zawrócic i wrocic z pelną energi :)

Dagmar mi tez mąż mowi jak to przytylam :D najbardziej smial sie po swietach, ze tak sie objadłam i teraz mi ping pong wystaje.

Agunia oponki? to takie pączkowate donaty? :) mniam, ja nie moge nic slodkiego :(

mika witamy. Nie marudz. oboiad zostaw na jutro, chyba w 1 dzien sie nie zepsuje :) i bedzie z glowy.

misarska, rila no macie podwójne szczescie :) ja tez chcialam blizniaki a lekarz (on ma 2 x blizniaki) pytal czy na pewno na start wiem co to znaczy..ja oczywiscie w zaparte swoje :) tak czy siak cieszylabym sie i cieszę si eteraz oczywiscie tez. Rila a ty jakiej płci masz dzieciątka? bo juz nie pamietam :)

Kochane ja tez dzisiaj mialam kłótnie z mezem od rana, chyba taka pogoda czy cos :) ale kompletnie sie tym nie przejelam, on wrzeszczal to ja tez troche , pozniej pojechal do pracy i przeprasał ale chyba go troche podenerwuje i postrzelam fochy jak wroci :D Jakos w ogole ostatnio jestem bardzo obojetna na wszystkie nerwy, nie wiem czy tak sobie wmowilam ze lepiej dla Dzidzi czy cos mi sie orobiło :)
A ja mam dobry nastroj, zajelam sie urzadzaniem łazienki i w sumie juz wszystko poukladałam. Brakuje mi jeszcze kilku detali ale generalnie jestem zadowolona. Przesyłam Wam wszystkim duzo dobrej energii.. a ja jutro mam wizyte u lekarza.. trzymajcie kciuki :) buziaki
 
reklama
Matko laski wchodzę na forum a tu taka depresja:(( Pomyślałam że w Holandii jestem:tak: Babki to chyba dziś coś z pogodą jest nie halo że tak Was zebrało... Albo mamy taki syndrom jak kobiety pracujące razem zgrywają się okresami tak Wy zgrywacie się humorami:dry:
Araki u mnie wszystko się zgadza w tabelce:)
 
Do góry