reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

Kali - dzięki, widać trafiłyśmy obie na dobrych lekarzy:)

Lady - próbowałaś z espumisanem? Ja teraz mam mieć usg jamy brzusznej i mam łykać espumisan przez 3 dni, w ulotce przeczytałam że jest chemicznie obojętną substancją i nie wchłania się do organizmu i nie wchodzi w interakcje z lekami czy żywnością, dlatego bez ograniczeń mogą go stosować kobiety w ciąży i karmiące.
 
reklama
Jejku,ja dzis popoludniu nie wytrzymalam i jak tylko Zuzia poszla do kolegow,to zaatakowalam Meza :zawstydzona/y: - aż mi mdlosci sie zmniejszyly. :-D
Ale do,13 ledwo zylam. :baffled:

A przed chwila wybuchła nam rurka w wc i mielismy powódź. :-o Ogarnelam te wodę,a Mężu walczy z kibelkiem. Masakra. :sorry2:
 
Wiatr&woda- też miałam podobny dylemat z powiedzeniem koleżance. Tylko to jest moja najlepsza przyjaciołka jeszcze z e szkolnych lat i z mężem baaardzo dlugo juz się starają o dzidziusia i nic. Mialam jej nie mówic na razie ale jak umowiliśmy się razem nad jeziorko to musialam bo jak mialam jej wytłumaczyć ze nagle nie palę i siedzę pod parasolem. Nie chciałm kłamac i tym bardziej nie chcialam żeby dowiedziała sie od osób trzecich. Jej reakcja bardzo mnie zasmucila, staram sie ja zrozumieć i s z calego serca życzę im dzidziusia ale bylo mi tak strasznie przykro jak mi powiedziala żembym się jeszcze nie cieszyła bo to za wczesnie. i ogolnie zero entuzjazmu jako jedyni namnie pogratulowali.:-(
 
Skarbunia no cześć sąsiadko :) W którym szpitalu chcesz rodzić?

Agutka - podobno dzień bez atrakcji dniem straconym, więc nos do góry ;)

Ola - no to jest przykre... Ta moja koleżanka ma już trzyletnią córkę, ale myśleli o drugim dziecku, teraz załamka, chociaż jest już trochę lepiej - przynajmniej nie okazuje tak tej straty. Ale wierzę, że kiedy jej powiem to może to ruszyć lawinę w niej. Reakcja Twojej przyjaciółki była mocna :/ ale trochę do przewidzenia. Myślę, że ona musi się z tą wiadomością oswoić, będzie lepiej. Tylko teraz jeszcze ją to dotyka zbyt mocno. Na pewno będzie raz lepiej, raz gorzej, ale nie może to przecież mieć wpływu na Waszą przyjaźń. Moja szwagierka długo się starała o dziecko, pierwszą ciążę straciła, później znów długo nic a teraz lada chwila urodzi synka, na każdego przyjdzie pora i trzymam kciuki za Twoją przyjaciółkę!
 
Ostatnia edycja:
Wiatr&woda nie próbowałam. Lekarz na początku zalecił naturalne sposoby. Jak one nie pomogą to dopiero prochy. N:a szczęście pomogły, ale z 1,5 tygodnia mnie meczylo.
 
wiatr&woda i ola - mojego męża kuzynka też nie może zajść w ciąże. Próbowali wszystkiego - inseminacji,in vitro. Raz zaszła - miała bliźniaki i poroniła. Bardzo się z nią przyjaźnię. Wiedziałam, że mimo wszystko będzie się cieszyć razem ze mną z kolejnej ciąży. Ostatnio się spotkałyśmy. No i na szczęście nie pomyliłam się w jej reakcji :-)

agutka - współczuję wymiotów :-( Mam nadzieję, że wygraliście walkę z kibelkiem? ;-)

Witam nowe mamusie. Dopisujcie się do tabelki z datami porodów.
 
Witam:D
Czy mogę się do Was przyłączyć??? :)
Czytałam BabyBoom podczas swojej pierwszej ciąży, ale jakoś nie wpadłam na to aby się zarejestrować(hormony hahaha). Ale jak w środę 14.08 zrobiłam test i pokazały się 2 kreseczki to od razu pomyślałam o tej stronie:) Mam nadzieję, że razem uda nam się dotrwać bezproblemowo do kwietnia.
 
Ola 10... Dbaj o siebie.... Ja teraz czekam na oznajmienie o ciązy do 12 tygodnia, kiedy będzie bezpiecznie już dla dzidziusia. Nie przejmuj się, połowa sukcesu w pozytywnym mysleniu ;-)

wiatr&woda - jeszcze nie wiem, idę w poniedziałek na USG- wtedy coś dalej będę planowac :) Nie mogę się doczekać :-D
Lecę spać, ostatnio zasypiam na siedząco :)

TruskawkowaMamba - witamyyy, który tydzień?:)
 
reklama
Do góry