reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

reklama
ejjj no kiepsko z moją pamięcią Zovita- oczywiście trzymaj się tam kochana i trzymam kciuki za dobre wyniki zszyją co trzeba i do domciu na kanapę się wylegiwać.

Marcia- fajne takie spotkanie świateczne można już poczuć klimat świąt.

Powiedzcie mi dziewczyny jak sie odczuwa te skurcze?? Bo mi czasami tak brzuch twardnieje na kilka sekund nie boli to ani nic tylko czuję takie napiecie, trudno mi stwierdzic czy to dzidziuś się przekręca bo czasami z jednej strony brzuchol wyrażnie wystaje i wtedy wiem ze to maleństwo a czasami brzuch tak poprostu twardnieje. Dzisiaj np. od rana tak mi twardniał po kilka razy no i jaka jest norma na tym etapie ciąży ile skurczy na dzień jest ok?

A czy wspominałam że ja już ubrałam choinkę. Wiem wcześnie ale u mnie tak co roku, za tydzień urodziny synka i będę miała szykowanie potem przyjeżdża siostra z Holandi wiec będę chciała jak najwięcej czasu spędzic z nią. Takze u mnie porządki i dekorowanie domu pełna parą.

Dagmar- głowa do góry, zadbaj troszke o swój spokój a będzie dobrze. Nie ma co sie załamywac jak trzeba będzie do szpitala to pójdziesz i tyle. Dla maluszka wszystko. A przecież jakieś dobre wiesci są prawda tokso i glukoza. Takze prosze mi się tu nie załamywac bo juz tak niewile zostało do finiszu.
 
Dagmar kochana wypoczywaj, mniej stresu i musi być dobrze <przytul> główka do góry, super że toxo i glukoza ok.

Ola
super że już choinkę ubrałaś tak już czuć święta :-) My w przyszłym tygodniu będziemy kupować i stroić :-)

A Ja dzisiaj odpykałam wizyty koleżanek i teraz tylko można wypoczywać jak powiedział lekarz :-) no i w końcu może dzisiaj skończę te choinki bo już na prawdę powoli Mi się nie chce :-p
 
Mam niedoczytane dlatego ogólnie... zdrówka i spokoju dla nas wszystkich.
Chciałam się odmeldować, że cała i "zdrowa" bo czasu mało i chyba z tydzień mi jeszcze zajmie doczytywanie.

Oczywiście jak mąż w delegacji to dziecko chore i tym razem zapalenie oskrzeli :( w czwartek wieczorem (no właściwie to jeszcze w salonie kuchni) za gorączkował, kaszel jak u gruźlika a, że do niedzieli zamiast się polepszyć się pogarszało to dostał antybiotyk. Ja dla niego opieki nie znalazłam na dziś więc musiałam się zmobilizować i pojechałam autem do lekarza i na moment na budowę (kontrola wczoraj wstawionych drzwi).
Mąż na Ukrainie ale przy słowackiej granicy więc u niego spokój, a jakie żarełko ma to aż ślina cieknie jak zdjęcia przesyła (dobrze że firma stawia bo same pyszności zajada).

Pozdrawiam i idę pacyfikować dziecko (ubieranie choinki go rozbestwiło :tak:), mam nadzieję, że dzisiaj mi się uda odezwać.
 
auliya trzymajcie się tam i zdrowiejcie.

Dzięki kobietki za wsparcie.
Ja idę spać a raczej śmierdzieć bo nawet na prysznic nie mam weny.
Muszę odpocząć, poczytam egzorcystę i idę lulnąć.
Może mi to dobrze zrobi.
Mam nadzieję wstać w lepszej formie albo chociaż w lepszym humorze :(
Oj naprawdę mam zły dzień po tej wizycie.

Moja kochana córeczka czyta braciom bajkę na dobranoc. Chociaż dzieci rozumieją, że muszę odpocząć :)
 
Ostatnia edycja:
Dagmar,śpij śpij. Sen jest najlepszym lekarstwem. :tak: Na wszystko!

A ja mega wzruszający wieczór mam. Moja koleżanka,która rodziła syna miesiąc przed moją Zuzią,dziś urodziła śliczną córeczkę. :-) Kurcze,aż się wzruszyłam,poważnie... I po cichutku zazdroszczę,że już ma dzieciątko po drugiej stronie brzuszka. :tak: :-)
 
Ciśnienie mam za wysokie, jak nie spadnie to leki.
Szyjka się skraca, mam leki diphergan i magnez z b6 i leżeć. Jak nie będzie lepiej albo coś gorzej to oddział.
W sumie już bym wylądowała ale powiedział, że to z nerwów i że nie będzie mnie dodatkowo szpitalem stresował, chyba że coś zacznie się sypać :/
Powiedziałam mu o mężu i o Kaju i powiedział, że może Kaj tak zareagował na stres, że dzieci bardzo często zaczynają chorować jak coś się takiego w domu stanie.
l4 od razu do 7 stycznia.
Mam dość, jestem zmęczona wszystkim. Wymiękam po prostu.

jestem w takim super stanie, że wkleiłam 1 post na grudniówki i tu bo mi się nie chce pisać :/

acha nie mam toxo a glukoza w normie.

Kochana odpoczywaj. Dobrze ze wyniki dobre. Zobacz który to juz tydzien :) Głowa do góry i bedzie dobrze. Pamietaj dbac o siebie i odpoczywac.

A ja jakiegos dola zlapalam..ehh..

co do octu - jadam grzybki, sledzie, nie codziennie ale zdarza sie :)
 
Dagmar masz rację idź spać:)) Jutro będzie lepszy dzień zobaczysz:)) Badź silna Słońce:) Już tak daleko zaszłaś jeszcze troszkę:))
 
reklama
Do góry