reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

reklama
kroczek - a czasem do połowy nie brakuje jeszcze tydzień? ;-)Ale i tak gratulacje :-) Wątek książkowy - jak najbardziej dobry pomysł.

Ja dziś na 17 mam wizytę u lekarki. Idziemy całą rodzinką: mąż i nasza dwójeczka. Córcia bardzo mocno się cieszy, A z czwartku na piątek moja córcia ma w przedszkolu nocowanie, bo będą czekali na świętego Mikołaja :-) Także mamy ją odstawić na 19 w przedszkolu.... Ona już się nie może doczekać....
 
No wg tego co dziewczyny kiedyś pisały ti czytałam w necie to jak mamy 19t i np 1d to to już liczymy jako 20 tydz:) Wg tego patrzylam:))
 
Powera jakiegoś dziś dostałam - obiad się gotuje, lodówka wyszorowana, jeszcze odkurzanie i może u dziewczyn trochę ogarnę.

Kroczek jakby nie liczyć jest połowa, teraz to już z górki

Misiarska to dzieciaki emocjonująca noc czeka. Moja Ola miała taką noc w przedszkolu na zakończenie przedszkola, bawili się w piratów, szukali skarbu schowanego w ogródku, puszczali lampiony, fajnie było. Powodzenia u lekarza

Dagmar co u ciebie? Jak mąż?
 
Witam :-)
Kroczek połowa minęła to teraz wszystkie czekamy na 3 trymestr :tak: a potem już z górki :-D

Magda ja wczoraj miałam powera, a dzisiaj coś się gorzej czuję. Chyba stres przed wizytowy mnie dopadł :baffled:

Misiarska trzymam kciuki za wizytę.
Kto tam jeszcze dzisiaj wizytuje? Trzymam kciuki za wszystkie.
 
Dzień doberek
Ja znowu zaliczyłam pobudke o 3.30 jak mąż w trase wyjeżdzał i nie spałam do ok 5 potem przyszedł do mnie Alan i sobie drzemaliśmy prawie do 10. :shocked2: Tym sposobem dopiero co zjedlismy śniadanie ogarnęłam dom a tu juz prawie 13.
Przypominam że dzisiaj Barbórka, u nas na forum pewnie nie ma rzadnej Basi a może??? Swoja drogą zaczęłam sie zastanawiać nad imieniem Basia-ładnie tylko grudniowe imieniny mi nie pasują no i u nas ciocia Basia w podwórzu mieszka więc też raczej nie.

kroczek- ja też liczę tak jak ty tydzień na suwaczku to ten co minął. Takze gratuluję połówki ciąży. Jejku jak ten czas leci jeszcze tylko grudzień i mamy 3 trymestr.

Misiarska-super pomysł z tym nocowaniem w przedszkolu, córcia na pewno podekscytowana.
Miłego dnia
 
reklama
Dagmar, wypoczywaj kiedy tylko możesz. Trzymam kciuki, żeby wszystko skończyło się dobrze.

Patuśka, wszystkiego dobrego na nowej drodze życia i powodzenia w gorącym okresie kolokwiano-egzaminacyjnym (tak się to odmienia?;)

A ja siedzę jak na szpilkach - jutro o 19 USG połówkowe. Może wreszcie się dowiem, kto tam u mnie mieszka:) No i mam nadzieję, że wszystko będzie OK....

to czekamy na płeć i dobre wieści :)

Witam Laseczki:)
Mówicie czytnik Kindla...hmmm no właśnie ja jestem takim ludkiem jak Ty Agunia i wole zapach i szelest kartek ale możecsię skuszę:)

Zaraz założe wątek książkowy jak mi się uda bo nie pamiętam jak to się robi:)

Dziewczynki hurrra mam połowe ciąży:) Jeszcze drugie tyle i Kubuś będzie z Nami;)
Trzymam kciuki za wszystkie dzisiejszecwizyty:)

No faktycznie :)

Laski ja 30 grudnia skończę 2 trymestr. Czyli pęknie pełne 6 miesięcy :D
Wtedy się uspokoję, tak postanowiłam :)

A. leży, nawet siedzieć mu ciężko :(
Mnie ta krew dobiła, lekarz mówi, że to nic, że tam tego jest kieliszek, więc żadna tragedia i powinno być ok. Jedyne co mu grozi to zapalenie płuc :(
 
Do góry