reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

Patuśka, wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia:)
Ja siedziałam dziś na bb, po tym moim połówkowym staram się myśleć pozytywnie ale zaczęłam czytać na temat amniopunkcji choć wiem, że na tym etapie to niewiele zmieni.
Martwi mnie to ognisko hiperehogeniczne w serduszku. Mam nadzieje, że to efekt mojej infekcji, od października męczę się z infekcją oczu;-) Czekałam na synka i mam nadzieję, że to tylko fałszywy alarm
 
reklama
Matko Zovita i po coś z tym makowcem wyskoczyła:no: Ja chce makowca:) Musze na swieta sobie zakupić a na chwile obecną wezme sobie babki cytrynowej i herbatki waniliowej:)
Odwiedzilam dzis biblioteke i 6 ksiazek przywiozlam tak wiec czytania na miesiac starczy:))

Ja dwa dni temu to poczułam główkę Kubusia bo się tak wepchnął ale teraz od dwóch dni przystopował. Może teraz sie dupką odwrócił a że ma pewnie jeszcze sporo miejsca to go tak nie czuję:( Wczoraj to sie wystraszyłam nawet bo prawie wcale go nie czułam i mimo że wiem że to jeszcze nie czas na regularne ruchy to jakoś taka niespokojna byłam.

nie martw sie - ja tez czasem slabo jeszcze czuje. Jeszcze kilka tygodni i bedziemy czuły juz znacznie wyrazniej :)

a ja w koncu mam wyniki tarczycy i chyba pierwszy raz zawróciły i ida w dobrym kierunku :) w srode do lekarza, ale sie ciesze :)

Pozdrawiam
 
L-oka dziękujęCi bardzo za słowa otuchy:) Jakoś tak raźniej jak wiadomo, że nie jest się odosobnionym w swoich odczuciach:) Cieszę się że tarczyca idzie w dobrą stronę:) Oby tak dalej:)

Dziewczyny kurcze martwię się o Dagmar:( Mam nadzieję że u niej wszystko w porządku...

Ermilka na pewno wszystko się wyjaśni. Nie zadręczaj się.
 
jestem, żyję.
odpoczywałam Boli strasznie, Kaj na stałych lekach :( załamka.
Teraz czekam, jak do jutra nie przejdzie jadę na izbę :(

Dzięki za wsparcie dziewczynki i dobranoc.
 
Dagmar trzymaj się kochana, mam nadzieję, że dziś już będzie lepiej.

Kroczek spokojnie, jeszcze może się zdarzyć, że maluch się nie rusza ciągle. :)


Ja wczoraj byłam na glukozie, bleee. Ważne, że wypiłam i nie było efektu zwrotnego. Teraz oby do czwartku, boję się wyników :-(
 
Witam porannie,

no za oknem mróz :-) moze w koncu snieg spadnie.. Mąż by mnie wyklął ale chyba wole snieg niz takie szare poranki :)

Dagrmar uwazaj na siebie i moze rzeczywiscie jedz sprawdzic co to cie tak boli.

Ja wczoraj byłam na glukozie, bleee. Ważne, że wypiłam i nie było efektu zwrotnego. Teraz oby do czwartku, boję się wyników :-(

Czemu sie boisz wyników? miałaś może cukrzyce albo za wysoki cukier wczesniej? Jesli nie to pewnie wszystko bedzie w porzadku - tylko 6-7% kobiet ma cukrzyce ciazowa, z czego ok polowa juz miala cukrzyce wczesniej. Bedzie dobrze :) Ja licze ze moze wyjdzie mi dobrze, choc juz w 16 tygodniu mialam wysoki cukier.

Ja dzisiaj na spacerek sie wybieram :) Pozdrawiam wszystkie mamusie!
 
U nas też super :-) lekki mrozik i słonko idealnie :D
Przyznam się bez bicia, że mam mało czasu na pisanie bo mam mega absorbującego piesia :) ale jest CUDOWNA i chyba bardzo mądra... mamy ją od sobotniego popołudnia a już umie "chodź" i ładnie bryka za nami. Poza tym sika tylko na podkład i jak chce klocka to piszczy i się kręci więc można ją wynieść na dwór. W nocy jak z porządnym niemowlakiem - 2 razy budzi się na szczoszka i pieszczoty a później śpi dalej. Tylko gryzoń straszny. A maleństwo ma ząbki jak igiełki.
Och... potrzebna mi była taka dogoterapia :D
 
reklama
Witam porannie,

no za oknem mróz :-) moze w koncu snieg spadnie.. Mąż by mnie wyklął ale chyba wole snieg niz takie szare poranki :)

Dagrmar uwazaj na siebie i moze rzeczywiscie jedz sprawdzic co to cie tak boli.



Czemu sie boisz wyników? miałaś może cukrzyce albo za wysoki cukier wczesniej? Jesli nie to pewnie wszystko bedzie w porzadku - tylko 6-7% kobiet ma cukrzyce ciazowa, z czego ok polowa juz miala cukrzyce wczesniej. Bedzie dobrze :) Ja licze ze moze wyjdzie mi dobrze, choc juz w 16 tygodniu mialam wysoki cukier.

Ja dzisiaj na spacerek sie wybieram :) Pozdrawiam wszystkie mamusie!

Dzień Doberek foremki;) Ja też dziś wybieram się na spacerek z moim psem i z psem teściów:)

Dagmar trzymaj się kochana, mam nadzieję, że dziś już będzie lepiej.

Kroczek spokojnie, jeszcze może się zdarzyć, że maluch się nie rusza ciągle. :)


Ja wczoraj byłam na glukozie, bleee. Ważne, że wypiłam i nie było efektu zwrotnego. Teraz oby do czwartku, boję się wyników :-(

No właśnie czemu boisz się wyników?

Dagmar jak się czujesz?
 
Do góry