reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

reklama
Hej

witam nową mamę.

Dagmar trzymaj sie. Z tym paleniem to dopiero przegiecie, na pediatrii?!

Ja juz w domku na szczescie i troche odpoczywam bo zmeczył mnie weekend u rodzinki.
 
Witam poweekendowo

Dagmar matko jedyna włos się jeży na głowie:wściekła/y:. Mam nadzieję, że limit nieszczęść już wyczerpałaś i teraz samymi dobrymi nowinami nas będzie zasypywać. Ucałuj swoich chłopaków od nas. Z tym łóżkiem to dla mnie niepojęte jest, przepisy przepisami, ale szkoda, że czasem zza tych przepisów nie można dojrzeć człowieka, któremu małe odstępstwo mogłoby niesamowicie pomóc. Dzielna babka jesteś

Azjabobo witamy witamy:tak:

Marcia ja też w weekend beznadziejnie się czułam, P też, więc to chyba jednak pogoda. Od obiadu do kolacji drzemałam, bo normalnie nie dawałam rady. Nie lubię siebie takiej rozlazłej

Viltutti super wieści z tym psiaczkiem:-). Mam nadzieję, że dogoterapia będzie skuteczna i złe humorki pójdą precz:tak:

miłego poniedziałku
 
Witam dziewczynki

Dagmar jak się czujesz? Jak Kaj? Jesteście już w domku?

Dziewczyny a ja właśnie dostałam wiadomość od mojej Kierowniczki, że odgórnie zostało postanowione że przedłużą mi umowę na cały etat na dwa lata a po macierzyńskim sama zdecyduję czy wracam na cały etat czy tylko na pół:)) Strasznie się cieszę tym bardziej że moja Kierowniczka się za mną wstawiła:) Dobrze się nam razem pracowało a że ona też ledwo po ślubie to liczy się z tym że też może zaciążyć:)

Patuśka jak tam świeża męźatka:)?
 
I ja witam poniedziałkowo. Juz po pobraniu krwi - nawet nie zemdlałam :) , a w srode wizyta u endo. Mam nadzieje ze ta tarczyca chocia przestala spadac, bo niedługo nie bedzie miala juz gdzie spadac :) ja mam dzisiaj nawet troche sily, ale cos zrobie to od razu glodna jestem i zmeczona wiec przysiade i odpoczne i juz tyke czasu mija :)

Pozdrawiam Was wszystkie!
 
L-oka u mnie to samo, tak szybko się męczę, że szok. Przed południem zaliczyłam bazarek i sklep zabawkowy, raptem godzinkę mnie nie było i w domu pół godziny poleżeć musiałam. Potem odkurzyłam mieszkanie i znowu break bo nie dawałam rady
 
Cześć ciężaróweczki:-)

Uff kolejny tydzień pracy się rozpoczął - byle do piątku :tak:
Umówiłam sie dziś do szkoły rodzenia - niezły termin dostałam bo dopiero na marzec - trzy lekcje 6, 13 i 20 marca. Przed porodem się wyrobię:-D:-D
Mężul wczoraj po raz pierwszy poczuł ruchy małej. Zaczęła pukać to go zawołałam, położył rękę a ta oczywiście cisza. Kazałam mu cierpliwie czekać i po jakichś 2 minutach jak się rozszalała. Dostał mini kopniaczki chyba z 10 razy i tak się cieszył, że aż miło było patrzeć. To chyba jedna z przyjemniejszych chwil w ciąży:-):tak::tak:

A co tam u was, mam nadzieję, że te co mają odpoczywać nie szaleją zbytnio tylko stosują się do zaleceń lekarzy:tak:
 
Witam :-)
Ja jak zwykle miałam w weekend odwyk od kompa, tylko czytałam na komórce ;-)
Byłam dzisiaj w Tesco zobaczyc czy są jeszcze przeceny na ciuszki, no i są ale co z tego jak nie wiem jakie kupować :eek: Drażni mnie już to i mam w nadzieję, że w czwartek się dowiem i wtedy pojadę sobie na zakupy.
A mój mąż w sklepie się pytał, czemu te ciuszki są takie malutkie :-)

Dagmar
jak się trzymasz? Chyba już wystarczy tego limitu nieszczęść u Was.
Viltutti cudna psiunia :tak:
Kroczek super z ta umową :-)

Patuśka WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO NA NOWEJ DRODZE ŻYCIA :-):-):-)
 
Nie no fajnieEdysiekmacie mieć drugie dziecko a mąż pyta czemu to takie małe:-D niesamowite:)
A poza tym bardzo dziś mało nas na forum od rana:( Gdzie są leżące plackiem? :-D
 
reklama
Do góry