reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

Kroczek a przez 10 lat zdążył zapomnieć :-D
A najlepiej to mówi, żeby nie kupować takich małych bo pewnie się klocek urodzi :baffled: Nie wiem skąd mu to przyszlo, ale sama zwątpiłam :eek: Choć mam obawy, że jak będzie synek to może mieć rację, bo mój K. jak sie urodził ważyl ponad 5 kg :szok:
 
reklama
Cześć Dziewczyny!

Melduję się jako jedna z tych leżących plackiem :-D Mam na szczęście stoliczek pod lapa z biedry, więc niewiele już do szczęścia mi potrzeba. No może makowca bym w sumie zżarła ... :szok:
 
o na makowca to i ja się piszę:tak:
muszę iść do sklepu to może coś sobie przytargam słodkiego -bo za mną chodzi no i kawka do tego na rozruszanie bo jakoś sennie...
 
Witam

Dagmar- trzymaj się kochana dzielnie. Tajk to juz jest że jak się wali to po całej lini.

Patuśka- Wszystkiego Najlepszego na nowej drodze życia.

Edysiek- wiem co czujesz ja też jeszcze nie znam płci i mnie to zrżera. szczerze podziwiam pary które wolą nie wiedzieć. Ale już jutro byle do jutra do 13.

Zovita--hmmmm makowiec uwielbiam, nawet już puszę maku zakupiłam co by mi nie brakło przed swiętami ale pewnie zużyje ja na jakieś przedwigilijne makiełki bo też lubię.

Ja wczoraj wieczorem poczułam takie super mocne kopnięcia, dosłownie wyczuwałąm nózkę tak małe dawało oczywiscie jak mąż chciał też poczuć to cisza. :-)Nieśmiałe maleństwo
 
Ja również czytam Was na bieżąco, ale też nie mam weny aby pisać:sorry:... Od czwartku zaganiane dni codziennie coś, aż wczoraj wieczorem nogi powiedziały DOŚĆ!!! I dziś caaaały dzień plackiem leżę....

Dagmar bardzo współczuję przeżyć, a co do pachwin i bólu w kroczu to ja Cię doskonale rozumiem :tak:. Na pocieszenie powiem Ci, że mi chyba już troszkę przechodzi, tzn. dużo rzeczyod czwartku robiłam i sporo chodziłam i zaczęło mnie boleć dopiero wczoraj ale już tak na maksa...ale i tak jest lepiej bo wcześniej to po byle wizycie w sklepie dwa dni leżeć musiałam żeby wszystko uspokoić... Więc nie martw się chociaż tym Kochana bo to minie i trzymaj się tam mocno...

Co do zachcianek to mnie dziś na KAPUŚNIAK wzięło ale nie ma mi kto zrobić:sad:....

Widziałam, też szczeniaczka słodziutka jest :-) ale życzę teraz wytrwałości bo będziesz miała nie jedno a tak jakby dwoje maluchów na raz w domu;-)... Ja też mam psa labradora ale już ma 3 lata i jest ułożony więc myślę że nie będzie źle ale przy maleństwie na szczeniaka bym się nie zdecydowała bo nie wiadomo kim się zajmować więc gratuluję odwagi:-)!!!
 
A własnie wiedziałam ze o kimś zapomniałam,
Viltutti-słodki piesio, podziwiam odwagę ja bym się nie zdecydowała teraz na pieska ale pewnie dlatego że nigdy nie miałam i wydaje mi się to mega obowiązkiem.

Magda8805- to i mnie przy okazji uspokoiłas bo mnie też częśto pobolewa krocze i ogólnie cała miednica i plecy. Własnie jak się przeforsuje tzn w normalnym stanie czyt. nie w ciaży to żadne tam forsowanie ale teraz niestety tak. Ostatnio jak się wziełam za porządki ale tak na spokojnie z przerwami na herbatke a póżniej wieczorem to się w łózku z boku na bok nie mogłam przewrócic tak mnie bolało wszystko.
 
hej dziewczynki!
Ja dzis w pracy mialam mega duzo do zrobienia, jeszcze jakies zawilosci wychodza, okazuje sie, ze dyrektor dostal przykaz zwolnienia 4 etatow... niezle co? ale na szczescie ja jestem kierownikiem i mam swojego zastepce i na mnie zaoszczedza, bo jak na zwolnienie pojde to ZUS bedzie placil! A nikogo za mnie nie zamierza zatrudniac... moja zastepczyni zostanie sama, a dodam, ze wie o wiele mniej niz ja, wiec nie wiem jak ona sobie poradzi, ale dobra wiadomosc jest taka, ze jutro dostane skierowanie na badania do medycyny pracy i bede miec jz pewna umowe o prace :-)

Patuska! wszystkiego dobrego!!!

Ja dzis dziewczyny postanowilam zrobic ruskie pierogi, kontynuuje tradycje po mojej kochanej babci, niestety teraz juz musze sobie przypominac jak to bylo jak z nia robilam pierogi :-)

Tez sie dziewczyny mecze szybko, ale to chyba ilosc plynacej krwi w moim organizmie, hehe
Jutro mam wizyte u gin, powie mi wyniki badan- krew i mocz, mam nadzieje, ze beda rownie dobrze co ostatnio!

3 majcie sie dziewuszki, zycze milego wieczoru!
 
Matko Zovita i po coś z tym makowcem wyskoczyła:no: Ja chce makowca:) Musze na swieta sobie zakupić a na chwile obecną wezme sobie babki cytrynowej i herbatki waniliowej:)
Odwiedzilam dzis biblioteke i 6 ksiazek przywiozlam tak wiec czytania na miesiac starczy:))

Ja dwa dni temu to poczułam główkę Kubusia bo się tak wepchnął ale teraz od dwóch dni przystopował. Może teraz sie dupką odwrócił a że ma pewnie jeszcze sporo miejsca to go tak nie czuję:( Wczoraj to sie wystraszyłam nawet bo prawie wcale go nie czułam i mimo że wiem że to jeszcze nie czas na regularne ruchy to jakoś taka niespokojna byłam.
 
reklama
Kroczek, madziolina gratuluje umow o prace. Chociaz o to mozecie byc spokojne.

Mnie na szczescie w pracy oszczedzaja. Nie mam ostatnio swoich pacjentow tylko pomagam innym i to glownie w papierach, wiec jakos daje rade. Zobaczymy jak dlugo.

Dagmar co u Ciebie???? Odezwij sie i napisz czy jestescie juz w domu no i jak sie czujesz????

Lece na kolacje bo strasznie glodna jestem. Tylko jeszcze nie wiem na co mam ochote.
 
Do góry