reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

widzę, że raczej leniwie dziś na formum... u mnie mąż zajął się dziś obiadkiem bo byłam zmęczona...

Była mowa o prezentach dlatego dla zainteresowanych Dzień Darmowej Dostawy 2013 – kupuj w Internecie bez kosztów dostawy!

korzystałam w zeszłym roku (wtedy wader też się dołączył), trzeba tylko warunki przeczytać - wtedy mieliśmy jakiś śmieszny limit zamówienia min. 20zł ale każdy sklep ma po swojemu :)

Mam nadzieję że znajdziecie coś dla siebie
 
reklama
Witajcie,

filmiki super :)

przeczytalam Was ale nie jestem w stanie odpisac kazdej z kolei. Ja z objawow mam jeszcze czasem mdlosci i wahania emocjonalne (chyba silniejsze niz w I trym.). No i teraz brzuszek robi sie coraz bardziej widoczny :)

co do wszystkich swietych - w tym roku bylismy na grobach w rodzinnych stronach meza. Wyjazd z Warszawy - ok 1,5 h no i awantura :) w koncu dojechalismy w zamierzone okolice, ok 200 km. Bylismy na 3 cemnatrzach, a na koniec wizyta u rodziny. Pozniej zostalismy na noc u tesciow i dzisiaj wracalismy. Jestem mega zmeczona i padam.

Milego wieczoru :)
 
Ja na długi weekend nigdzie nie wyjechałam, zamiast tego miałam bardzo pracowity dzień, mnóstwo sprzątania i rozpakowywania kartonów do niedawno skręconych mebli a i tak jeszcze sporo pracy zostało... Trochę mnie to wykończyło, ale pociesza myśl, że wreszcie jakoś ten pokój będzie wyglądał i wszystkie klamoty mają swoje miejsce, bo w poprzednich meblach było poupychane, no a wkrótce dodatkowe miejsce się przyda;)
 
Witam się niedzielnie:)) My wczoraj byliśmy u Szwagra i szwagierki za płotem:) Posiedzieliśmy troszkę i stwierdzono wszem i wobec że mi brzuch rośnie i jak na ten tydzień ciąży to duży:sorry: Nie pomogło tłumaczenie że to już wieczór i że zawsze mnie wysadza o tej porze a poza tym kapustę jadłam:)
 
Ostatnia edycja:
wczoraj na jednym z moich zacnych "boczków" odkryłam mega wielkie skupisko pękniętych naczyń krwionośnych :/ chociaż nigdy nie miałam pajączków. To chyba zwiastun rychłej zmiany gabarytów...
Macie takie "ozdoby"?
 
Ja pajączków nie mam, ale małe rozstepiki sie pojawily. Smaruje sie ale nie pomaga widocznie :( a co do brzucha to i owszem, juz pokazny :)
 
Ja od początku ciąży zauważyłam na ciele milion popękanych naczynek, żyły mam na wierzchu a pajączki mam ale na nogach i pojawiły mi się już wcześniej z racji mojej pracy i non stop na nogach. Troszkę mnie to martwi bo tata miał wycinane żylaki i moge mieć ku temu skłonności uwarunkowane genetycznie. Poza tym na brzuchu już mam mega siniaki od tego Clexanu i chyba musze sobie zacząć robić zastrzyki w inną część ciała:(
 
reklama
Witam.
Jestescie nie do nadrobienia ;)
U mnie tez pajaczkow na brzuchu brak, za to na nogach a i owszem, plus mega zylaki. Tez mam po Tacie sklonnosci. Wyszly mi w pierwszej ciazy, a teraz, w drugiej tylko sie pogarsza :/ Czuje, ze po ciazy bee musiala cos z tym zrobic...

Duze macie juz brzuszki? Czujecie juz kopniaki? U mnie dopiero powoli zaczyna cos byc widac, a juz niedlugo zaczne 20tyg. Kopniakow tez jeszcze nie czuje...

Milej niedzieli :)
 
Do góry