reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

Uff, ja dzisiaj też umęczona, prawie 5h na cmentarzu.. a dzisiaj tylko rodzina Męża była.. aż 18 grobów, a jeszcze znajomych pospotykaliśmy więc nogi mi za przeproszeniem w d... weszły:-p
Za to potem miłe spotkanie w rodzinnym gronie, 2 godziny bawiłam się z roczną córcią kuzynki, cudowna jest.
I MARZE TERAZ O ŁÓŻECZKU:-)
 
reklama
Mam dokładnie to samo, od początku wiem, że czeka mnie CC i wolałam za bardzo o tym nie myśleć, tzn. wiem, że to operacja i lekko nie jest ale czytanie o tych wszystkich powikłaniach jest dość przerażające :szok:

Mojeboje a mOżna spytać dlaczego musisz mieć cesarkę? Ja mam wskazanie ortopedyczne. Po zwykłym porodzie mogłabym że tak powiem mieć uszkodzoną nogę w stawie biodrowym:(


Ja też powinnam mieć cesarkę, mam wskazania medyczne, zobaczymy jak mój ginekolog na to powie, bo ostatnio słyszę różne opinie. Trochę się martwię czy nie będzie problemów z cesarką bo wskazania są, ale ginekolog ostatnio mówiła że dopiero w 36 tyg będą decydować co z cesarką wtedy będę na komisji czy w ogóle zrobią mi:-(. Nie wiem czy to normalna procedura w decydowaniu o cesarce, martwię się czy nie stracę wzroku po porodzie sn. A lekarz trzyma w niepewnoci ,pomimo że mam wskazania od specjalisty.
Wolałabym jakbym była zdrowa urodzić SN, ja dobrze znoszę ból, ale muszę miec cesarkę i się boję trochę. Czytałam powikłania po i teraz dużo o tym myslę .

Nieznajoma o ile dobrze zrozumiałam to masz coś ze wzrokiem i masz pisemko od specjalisty ze wskazaniem do cc? No właśnie mnie stresuje jedna sprawa czy mając nawet takie skierowanie do cc mogą Ci jej odmuwić? No bo przeciezto nie nasze widzi mi się tylko poważne sprawy. Musze o to spytac mojego gina:)
 
Ostatnia edycja:
Mąż mnie niechcący o 7ejobudził i już nie zasnęłam.
Syn mój wrócił do many i owsianki odstawiając gotowe płatki na bok !! Wpływ młodszych kolegów w trakcie kolacji u znajomych a ja szczęśliwa :)
 
hej dziewczynki!
ale sie naczytalam! wybaczcie, ze nie ustosunkuje sie do Waszych wpisow, bo jest ich bardzo duzo przez weekend.
Ale filmik byl mega, choc juz go wczesniej widzialam.
Ja tak jak Wy wczoraj bylam na cmentarzu, ale na sczescie sie nie umeczylam, bo tylko na jednym bylismy, bo na jednym bylismy juz w tamtym tygodniu, zeby bez scisku i tlumu moc zapalic swieczuszke.

A ja nadal bez zadnych objawow, czuje sie dobrze, no wiadomo oprocz sennosci, ale to chyba normalne, ruchow raczej nie czuje, ale mam lozysko z przodu, wiec podobno z opoznieniem bede czuc :-(
Dopiero 22.11 ide na usg, wiec pewnie dowiem sie juz jaka plec!!! juchu!!!

A dzis wieczorem jeszcze na imprezke idziemy, tzn przylecial kolega z Irlandii na pare dni i zaprasza do restauracji sporo osob i potem do jakiejs disko, wiec ja sie po restauracji pozegnam, mezulek pojdzie dalej sam, bo po pierwsze ja sobie odpoczne, a i nie bede sie denerwowac jak moj maz sie za przeproszeniem uchla :-)

To tyle! wrzuce niedlugo jak co tydzien zdjecie brzuszka, ale nie urosl za duzo :/
Milej soboty!!!
 
witam
ja się tylko odmeldowuję. wczoraj męczący dzień miałam-co prawda na cmentarzach nie byłam-mąz mnie wyręczył, ale cały dzień miałam gości i spać poszłam o północy:crazy: Za to dzis wybywam do teściowej na imieniny....ale dobra strona tego, że po drodze wjadę do sklepu i na pocieszenie kupię sobie buciki zimowe a co jakąś przyjemność z tego dnia muszę mieć:-D:-D relacja z wizyty jutro;-) Zmykam po woli się szykować-miłej soboty dziewczyny:tak:
 
dziewczyny nie panikujcie cc to owszem operacja i to zaliczana do poważnych ale da się wszystko wytrzymać :-) przecież jesteśmy silnymi kobietami
opis wszystkich objawów był po to bo dyskusja była ostra i żeby nie traktować cc jako szybkiego, łatwego i bezbolesnego sposobu na poród

Mam dzisiaj tyle energii że sprzątam jak szalona kazałam mężowi odsuwać różne rzeczy począwszy od pralki teraz kolej na meble kuchenne :szok:
 
Lizzy zazdroszczę energii, ja jej dzisiaj nie mam wcale! Od rana głowę mi rozsadza, brzuszek mnie boli momentami taki twardy się robi i jest mi nie dobrze, także nic nie robię i leżę cały dzień.
Chyba że teściowie zwalą mi się na głowę ale to byłoby przegięcie - trzeci dzień z kolei, mogłoby się to źle skończyć albo drzwi nie otworzę :-) bo już mi bokiem wychodzą ich niezapowiedziane wizyty, zwłaszcza jak czuję się źle i potrzebuję spokoju.
 
Nieznajoma o ile dobrze zrozumiałam to masz coś ze wzrokiem i masz pisemko od specjalisty ze wskazaniem do cc? No właśnie mnie stresuje jedna sprawa czy mając nawet takie skierowanie do cc mogą Ci jej odmuwić? No bo przeciezto nie nasze widzi mi się tylko poważne sprawy. Musze o to spytac mojego gina:)


Mam zawiadczenie od okulisty, ale o skrócenie 2 fazy porodu, są 3 opcje wtedy : cesarka, kleszcze lub Vacuum. Tylko że kleszcze i Vacuum są mi zakazane przez innego lekarza. I to są metody które mogą zagrozić dziecku, uszkodzić. Nie wiem co ginekolog wybierze. Chyba pójdę do innego okulisty by napisała wprost że cesarka.[/QUOTE]

Myślę że to dobry pomysł:)

witam
ja się tylko odmeldowuję. wczoraj męczący dzień miałam-co prawda na cmentarzach nie byłam-mąz mnie wyręczył, ale cały dzień miałam gości i spać poszłam o północy:crazy: Za to dzis wybywam do teściowej na imieniny....ale dobra strona tego, że po drodze wjadę do sklepu i na pocieszenie kupię sobie buciki zimowe a co jakąś przyjemność z tego dnia muszę mieć:-D:-D relacja z wizyty jutro;-) Zmykam po woli się szykować-miłej soboty dziewczyny:tak:

Udanej wizyty:)

Lizzy zazdroszczę energii, ja jej dzisiaj nie mam wcale! Od rana głowę mi rozsadza, brzuszek mnie boli momentami taki twardy się robi i jest mi nie dobrze, także nic nie robię i leżę cały dzień.
Chyba że teściowie zwalą mi się na głowę ale to byłoby przegięcie - trzeci dzień z kolei, mogłoby się to źle skończyć albo drzwi nie otworzę :-) bo już mi bokiem wychodzą ich niezapowiedziane wizyty, zwłaszcza jak czuję się źle i potrzebuję spokoju.

Odpoczywaj Kochana i nie otwieraj drzwi:) Przeciez może Cię nie być:)
 
reklama
Do góry