reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

...aaa ja mam kolejny powód na doła bo nie mam imienia dla dziecka a zostało mi jakieś 4 i pół miesiąca do cc. Tzn mam ale dla dziewczynki a to jest syn :O Prawie na pewno :/
No to nie jestem sama... My przy poprzednim maluchu dla córy mieliśmy imię więc i teraz zostało i będzie na 100% Alicja no chyba że znowu mąż strzelił na chłopaka to będzie problem.
Ostatnio decyzję podjęliśmy dopiero w grudniu i to było metodą eliminacji.

Teraz zaczęliśmy po woli ale rekordzistami są moi znajomi. Córcia dostała imię kilka dni po porodzie a i syn przez 3 dni nie miał imienia :)

Mnie wkurzył dziś listonosz - jestem przecież uziemiona w domu a ten jak zwykle poleconego nie wziął i tylko awizo sobie wrzucił. Mąż mi kazał awanturę na poczcie urządzić ale jestem ogólnie tak szczęśliwa, że nie umiałam. Zażądałam tylko odpowiedzi na piśmie bo poprzednio przepraszali osobiście i nic z tego nie wyszło.
 
reklama
Dagmar ja mam dla chłopca:Artur lub Karol ale nie mam dla dziewuszki......
Madziolina ja kupiłam też tak na wszelki:-D może nie pomoże, ale na pewno nie zaszkodzi;-)
 
ależ wy produkujecie :)
czytam i nie pamiętam, co komu odpisać

Madziolina ja w swojej pierwszej ciąży pierwsze ruchy poczułam w 17tc, łożysko też miałam z przodu. Teraz poczułam wcześniej, podejrzewam, że łożysko mam w innym miejscu (lekarz jeszcze nic mi nie mówił, gdzie jest).

Ja imienia dla chłopca nie mam, mamy problem z wyborem. Dla dziewczynki jest wybrane, ale dopiero na następnej wizycie może się dowiem, kto tam mieszka.

Ja się dziś nałaziłam i teraz brzuch daje o sobie znać.

Auliya nasi synowie mają tak samo cudnie na imię ;)
 
Dagmar to napisz nam jakie ci się imiona podobają a my wybierzemy:)

Madziolinka na pewno niebawem poczujesz te ruchy:) Od jutra wg tego co wcześniej pisałyście leci mi 15 tydzień chy a:) Dla mnie to czarna magia:) Co innego wychodzi z okresu, co innego z usg a lekarz też co innego mówi:)
 
Auliya nasi synowie mają tak samo cudnie na imię ;)
Dziękuję długa dyskusja była z Maksymilianem i nikomu w rodzinie się nie podobało ale do niego wyjątkowo pasuje :)

Dagmar to napisz nam jakie ci się imiona podobają a my wybierzemy:)
...
Albo my Ci napiszemy jakie nam się podobają... ;-)nie w tą drugą stronę lepiej
 
madziolina_p podobnie jak Ty zestresowałam się, że w przeciwieństwie do dziewczyn z forum, nie odczuwam jeszcze ruchów dziecka. W poniedziałek na kontroli rozmawiałam o tym z moją ginekolog, a ona roześmiała się tylko i powiedziała dokładnie to samo co Ty napisałaś. I mówiła jeszcze, że odczuwać ruchy przed 17 tygodniem mogą jedynie te kobiety, które już rodziły, a reszta najprawdopodobniej myli pracę jelit z ruchami dzieciaczka :-)

Aha, okazało się że powoli podnosi mi się łożysko i maluszek prawdopodobnie pojawi się na świecie drogą naturalną :-) Trzymam ksiuki za te z was, które miały podobną sytuację do mnie.
 
aaa ja mam kolejny powód na doła bo nie mam imienia dla dziecka a zostało mi jakieś 4 i pół miesiąca do cc. Tzn mam ale dla dziewczynki a to jest syn :O Prawie na pewno :/
Zważywszy na okoliczności postania Twojego syna, jest jedyne słuszne imię: Szczęsny ;) ewentualnie Feliks to z łaciny szczęśliwy :-D bo to dziecię jak nic będzie miało mega dużo szczęścia w życiu, skoro od początku taki waleczny :)
 
Agunia moje gratulacje z tym łożyskiem. Matko jak ja bym chciała usłyszeć to samo.....
A że wizytę mam 13 do tego koniczynka na szyi i na czerwonej bransoletce do tego odpoczynek leki i modlitwa to mam nadzieję, że właśnie takie słowa usłyszę-innej opcji nie ma:tak:
 
Hej Kwietnióweczki :) podczytuje Was już od dłuższego czasu i chętnie się do Was przyłączę:) termin mam na 9.04 to moje pierwsze dzieciątko i jestem bardzo szczęśliwa, choć muszę przyznać, że początki miałam ciężkie, ale najważniejsze że już lepiej:-) Pozdrawiam Was serdecznie i mam nadzieję, że mnie przyjmiecie do swego grona:-);-)
 
reklama
Dziewczyny spokojnie z tymi ruchami. Macie jeszcze czas. Na pewno juz niedlugo poczujecie. Ja tez jeszcze nie czuje regularnie. Wczoraj i przedwczoraj byly momenty kiedy nie mialam watpliwosci, dzisiaj nie czulam nic wyraznego i gdyby nie to ze jestem po wizycie to pewnie bym sie troche stresowalam. Ale ja tez mam lozysko na przedniej scianie wiec z tymi odczuciami moze byc roznie.

Truskawkowa jestem pewna ze uslyszysz na wizycie same dobre wiesci bo przeciez nie moze byc inaczej.

Ja tez mam problem z imieniem dla chlopca, tak samo jak w pierwszej ciazy. Kompletnie nie mam pomyslu. A chcialabym juz wybrac zeby moc sie jakos do malego zwracac, zamiast tylko synciu.
Dagmar, ale viltutti ma racje, imie dla Twojego syna musi byc szczegolne.
 
Do góry