reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

Klara też się ogarnęła z biegowka, tylko ona z tych niespokojnych duchów i na spacerze sto razy wsiada i zsiada..

Agunia jakby Klara się sama bawiła (w sensie bez nadzoru) to chyba bym zawalu dostała. Ona ma takie pomysły minutę po tym jak się ja z oka spusci że w pół godziny to chyba bym domu nie poznała... bo ona chce dobrze a wychodzi jak zawsze ;-)
 
reklama
Katjuszka trochę więcej zaufania do dziecka.

Kurcze, Julko mi zasnął o 17.45 i teraz podejrzewam, że noc i poranek będziemy mieć masakryczne, bo on normalnie sypia 8h :-(

Napisane na SM-G386F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Agunia a może akurat dzisiaj potrzebował więcej snu i będzie spał do 8 :)
H ostatnio tak miał kilka dni pod rząd.

Nie no Katjuszka nie byłoby tak źle, nawet H potrafi przez dłuższą chwilę zająć się zabawą. Głupie pomysły ma przeważnie jak już brat ze szkoły wróci ;)
 
Moja dużo się sama bawi, ale zwykle mam ją na oku.
Dzisiaj też korzystałyśmy z pięknej pogody spacerując i bawiąc się w piasku.

Agunia oby J. pospał dłużej niż 8 godzin.
Moja przed chwilą się obudziła, ale już przysypia obok mnie.
 
A mój Kuba raczej nie potrafi i nie lubi się sam bawić. Czasami coś sobie tam dłubie ale to jest sporadycznie.

Rila a jakie te hulajnogi macie? Chciałam K kupić na wiosnę bo teraz to biegówką śmiga ale zapał ma taki jak Klara. Wchodzi i schodzi i koniec końców ja noszę rower przez większość czasu.



Napisane na SM-J510FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Edysiek uuuu zima normalnie[emoji300][emoji301]
A ja nie wiem jak jest u mnie bo jeszcze w lozku jestem[emoji38] Starszak ma kaszel,katar,kicha i przy kaszlu boli go gardlo. Niby nic takiego ale pol przedszkola chore to lepiej niech dzien w domu posiedzi.
 
Mój ma taką hulajnogę:
Link do: HULAJNOGA BALANSOWA TRÓJKOŁOWA KOŁA LED DO 60 kg
dla mnie jest na niej czasami nie do opanowania :) każde wzniesienie jest jego a teraz wieczorem też mega frajda.
Dzisiejsza noc .. aż boję się pisać, żeby zapeszyć :)
Agunia no odnosząc się do wczorajszego wpisu, hmmm mój M i tak chce zawsze coś a takich niespodzianek mi nie sprawia :) W weekend mu nawet wygarnęłam brak śniadania i że do kitu są weekendy bo tylko jeszcze jedna buzia przy stole do nakarmienia :) he he he zawsze może być gorzej ,,, teściowa wraca na weekend i pewnie caly weekend wraz z poniedziałkiem u nas przesiedzi ... brrrrrrrr Muszę jakiś "pszepszepszepyszny" ( pisownia oryginalna:) wykombinować .. dużo papryki i pieczarek mniamuśnie.

Kucharki foruumowe przepis na leczo z cukini macie?

Spokojnego dnia :)
 
reklama
Do góry