reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

Witajcie dziewczyny :)

Mnie od kilku dni doslownie rozpiera energia, pomimo bolu miesni podbrzusza ktory ani mysli odpuscic... W sobote przegonilam meza po 3 cmentarzach a od niedzieli wzielo mnie na wielkie porzadki w stylu Perfekcyjnej Pani Domu i przeorganizowalam i wyszorowalam cala kuchnie, dwie szafy i wszystkie pawlacze w mieszkaniu, po czym jak wczoraj maz probowal zagonic mnie do odpoczynku, wzielam sie za trzydaniowy obiad ;D Marudzil troche ze nie odpoczywam, ale krem z dyni, pieczonego kurczaka z karmelizowana marchewka i pieczone ziemniaczki zjadl z duzym entuzjazmem i poprawil muffinkami z gruszka ;) A ja po obiedziie wzielam sie ze stoickim spokojem za montowanie nowych szyn w 10 szufladach ;) Jakas nadludzka sila we mnie wstapila po prostu, az sie siebie boje momentami ;)
Chlop sie chyba tez mnie boi bo nawet sIe nie wykloca za bardzo o odpoczywanie i nie wyrywa mi kazdej roboty z rak jak to mial do tej pory w zwyczaju ;)
Dzis wizyta u gin, moze dowiem sie w koncu co tam w brzuszku mieszka :) Przed nia planuje wpasc do Tesco, podobno ubranka niemowlece sa w tym tygodniu na wyprzedazy, moze cos sie wybierze :)

L-oka, te staniki z M&S to sa jakies specjalne ciazowe, czy zwykle miekkie?
Ja jestem na etapie poszukiwan stanika ciazowego ktory bylby wygodny ale tez ladny. Na razie znalazlam jeden w C&A w Niemczech - miekki i przystosowany do karmienia ale w ladnym pudrowyn kolorze i z czarnymi koronkami tylko niestety wzielam w sklepie ostatnia sztuke, a Polsce takich z tego co widze niestety nie ma.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej dziewczynki!

Na początek witam nowe mamusie!!!
Wpadam tylko na chwilę bo muszę się komuś wyżalić :-( ten dzień to masa nieszczęść!

Mąż od wczoraj kicha i prycha, także moje gardło już woła o pomoc.

Przyszły nam w końcu meble - to dobra wiadomość tylko dlaczego z 3 sztuk 2 są uszkodzone? Za składanie trzeciego się nie braliśmy bo już nam nerwów zabrakło ...

A na wieczór zaczęło synka rozkładać myślałam że to przeziębienie bo biedaczysko zielone i słabiutkie było a jak wstał na chwilę z łóżeczka to okazało się że ta potworna alergia wróciła!!! Tym razem skórę wokół oczu ma w swędzących bąblach! Brwi powieki i pod oczami - opuchnięte. Dałam mu wapno i xyzal i mam nadzieję że noc prześpi a jutro idę z nim z rana do luxmedu zrobić pakiet badań na alergie pokarmowe (mam nadzieję że może to nam coś rozjaśni) i wtedy do lekarza.
Fatum jakieś czy co?? Głowa mi już pęka z tego wszystkiego!

Dobra wygadałam się. Jutro postaram się nadrobić czytanie i napiszę coś więcej.
Spokojnej nocki

Ancona zawsze po deszczu wychodzi Słońce:) Będzie dobrze.

Witajcie, ja tez czytam Was ale jakos do pisania weny nie było.

Co do biustu to mój juz urósł o jakies 2 rozmiary, ale nie powiem zebym byla z tych zadowolonych. Wolałabym, żeby juz nic sie nie zmieniało. Staniki kupiłam róweniz w Marks&Spencer, s wygodne i w miare elasyczne, wiec jakby ciut jeszcze urósł to sie zmieszcze :)

Witam Nową Mamusie - gratuluje wesołej gromadki.

ancona nie martw sie.. w koncu po nieszczesciach przyjdzie szczesliwy dzien :) daj znac jak z synkiem, Biedactwo sie nameczy przez te alergie.

A ja wczoraj mialam paskudny nastroj. O wszystko sie wkurzalam i denerwowałam. A na koniec jak maz wrocil z pracy to sie z nim pokłócilam o plasterek sera :) i tak sie rozryczalam, a on nie mogl przestac sie smiac :) Troche mi glupio..no ale nie moglam sie pocgamowac :D

Milego wtorku dla wszystkich!

Loka ja ostatnio się wkurzyłam jak się dowiedziałam, że Szwagierka po remoncie mi pokrywki ulożyła nie w tym miejscu co miałam:) Też mi głupio było i dobrze że się nie odzywałam bo to wstyd ktoś pomaga a ja się złoszczę:)


Witajcie dziewczyny :)

Mnie od kilku dni doslownie rozpiera energia, pomimo bolu miesni podbrzusza ktory ani mysli odpuscic... W sobote przegonilam meza po 3 cmentarzach a od niedzieli wzielo mnie na wielkie porzadki w stylu Perfekcyjnej Pani Domu i przeorganizowalam i wyszorowalam cala kuchnie, dwie szafy i wszystkie pawlacze w mieszkaniu, po czym jak wczoraj maz probowal zagonic mnie do odpoczynku, wzielam sie za trzydaniowy obiad ;D Marudzil troche ze nie odpoczywam, ale krem z dyni, pieczonego kurczaka z karmelizowana marchewka i pieczone ziemniaczki zjadl z duzym entuzjazmem i poprawil muffinkami z gruszka ;) A ja po obiedziie wzielam sie ze stoickim spokojem za montowanie nowych szyn w 10 szufladach ;) Jakas nadludzka sila we mnie wstapila po prostu, az sie siebie boje momentami ;)
Chlop sie chyba tez mnie boi bo nawet sIe nie wykloca za bardzo o odpoczywanie i nie wyrywa mi kazdej roboty z rak jak to mial do tej pory w zwyczaju ;)
Dzis wizyta u gin, moze dowiem sie w koncu co tam w brzuszku mieszka :) Przed nia planuje wpasc do Tesco, podobno ubranka niemowlece sa w tym tygodniu na wyprzedazy, moze cos sie wybierze :)

Ja mam jutro wizytę i też już nie mogę się doczekać:) Ale ja się nie nastawiam na to że dowiem się jaka płeć. To dopiero 13 tydz. Nie chce sie napalac:))
 
Ostatnia edycja:
Witam :-)
Jotemka ja się przyznaję, że kiedyś inaczej patrzyłam na mamy wielodzietne, ale wszystko się zmieniło właśnie dzięki forum :tak: i wątkom gdzie mamy piszą o swoim życiu z gromadką dzieci.
Zresztą bardzo długo żyłam w przekonaniu, że córcia będzie jedynaczką. Jednak z czasem zmieniłam zdanie, zrozumiałam wiele rzeczy, a może po prostu dorosłam ;-)

Joluatto
to rzeczywiście energia Cię rozpiera :-)
Ancona zdrówka dla synka
Kroczek,Joluatto i wszystkie dziewczyny, które dzisiaj mają wizytę - trzymam kciuki

U mnie piękne słońce od rana, chyba się skuszę na umycie okien.
 
witam wieczorkiem, ja zalatana ze w dzien to nawet nie mam kiedy zasiąsc do laptopa a wieczorem sił już brakuje i tak na chwilkę w padam

Mój maluszek bryka na calego, dzisiaj rano znowu kopal i fikał acchhh jak cudownie, no i przed chwilką też czułam kilka takich lekkich kopniaczków.

Dagmar-jakie 3 latka ja się pytam? przecież Kaj to zaraz 4-latekechh ale ten czas leci, cieszę sie ze na wizycie ok.

Madziolina-ja zawsze mialam cytologię II.

Jotemka-wow no to wesoła gromadka, mi zawsze marzyła się duza rodzinka takk ok 3 by mi pasowało.

Truskawkowa- no nieciekawie z tym prowadzeniem autka, u mnie póki co jest ok gorzej z koncentracją za kierownica. Normalnie czasami to mam stracha jak jadę bo sie skupic wogole nie mogę.

Nooo Kajtek 4 lata dopiero 30tego grudnia :D

Hej dziewczynki!

Na początek witam nowe mamusie!!!
Wpadam tylko na chwilę bo muszę się komuś wyżalić :-( ten dzień to masa nieszczęść!

Mąż od wczoraj kicha i prycha, także moje gardło już woła o pomoc.

Przyszły nam w końcu meble - to dobra wiadomość tylko dlaczego z 3 sztuk 2 są uszkodzone? Za składanie trzeciego się nie braliśmy bo już nam nerwów zabrakło ...

A na wieczór zaczęło synka rozkładać myślałam że to przeziębienie bo biedaczysko zielone i słabiutkie było a jak wstał na chwilę z łóżeczka to okazało się że ta potworna alergia wróciła!!! Tym razem skórę wokół oczu ma w swędzących bąblach! Brwi powieki i pod oczami - opuchnięte. Dałam mu wapno i xyzal i mam nadzieję że noc prześpi a jutro idę z nim z rana do luxmedu zrobić pakiet badań na alergie pokarmowe (mam nadzieję że może to nam coś rozjaśni) i wtedy do lekarza.
Fatum jakieś czy co?? Głowa mi już pęka z tego wszystkiego!

Dobra wygadałam się. Jutro postaram się nadrobić czytanie i napiszę coś więcej.
Spokojnej nocki

Ojejku, lepiej po tym wapnie?
Biedak mały :(
Pocieszę cię, u nas zawsze nieszczęścia idą tabunem :) Naprawdę jak się zacznie, to wiem, że się posypią :/

Witajcie dziewczyny :)

Mnie od kilku dni doslownie rozpiera energia, pomimo bolu miesni podbrzusza ktory ani mysli odpuscic... W sobote przegonilam meza po 3 cmentarzach a od niedzieli wzielo mnie na wielkie porzadki w stylu Perfekcyjnej Pani Domu i przeorganizowalam i wyszorowalam cala kuchnie, dwie szafy i wszystkie pawlacze w mieszkaniu, po czym jak wczoraj maz probowal zagonic mnie do odpoczynku, wzielam sie za trzydaniowy obiad ;D Marudzil troche ze nie odpoczywam, ale krem z dyni, pieczonego kurczaka z karmelizowana marchewka i pieczone ziemniaczki zjadl z duzym entuzjazmem i poprawil muffinkami z gruszka ;) A ja po obiedziie wzielam sie ze stoickim spokojem za montowanie nowych szyn w 10 szufladach ;) Jakas nadludzka sila we mnie wstapila po prostu, az sie siebie boje momentami ;)
Chlop sie chyba tez mnie boi bo nawet sIe nie wykloca za bardzo o odpoczywanie i nie wyrywa mi kazdej roboty z rak jak to mial do tej pory w zwyczaju ;)
Dzis wizyta u gin, moze dowiem sie w koncu co tam w brzuszku mieszka :) Przed nia planuje wpasc do Tesco, podobno ubranka niemowlece sa w tym tygodniu na wyprzedazy, moze cos sie wybierze :)

L-oka, te staniki z M&S to sa jakies specjalne ciazowe, czy zwykle miekkie?
Ja jestem na etapie poszukiwan stanika ciazowego ktory bylby wygodny ale tez ladny. Na razie znalazlam jeden w C&A w Niemczech - miekki i przystosowany do karmienia ale w ladnym pudrowyn kolorze i z czarnymi koronkami tylko niestety wzielam w sklepie ostatnia sztuke, a Polsce takich z tego co widze niestety nie ma.

No ja też już mam więcej siły :)
Czekamy na wieści z wizyty :)

Dzień dobry!
Witam z poranną kawą :-)

Zaprasza do nas, na wątek gdzie wiecej takich "szalonych". Nie nazywa się wątkiem wielodzietnym, ale czwórkę ma sporo, są też z piątką :-) https://www.babyboom.pl/forum/rodzenstwo-f37/trzecie-dziecko-i-co-dalej-35623/

Oooo dziękuję, skorzystam na pewno :) Jak tylko znajdę czas, bo na razie młody chory i krucho :)
 
Oj coś mnie wyrzuciło z neta :wściekła/y: i straciłam co napisałam :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Jouluatto no piękna energia 2 trymestru. Normalnie strach się bać jak Ci się wicie gniazda włączy :-D
Kroczek, na tym etapie ciąży moja córcia była w 99% chłopcem
Edysiek, myśmy z małżem od początku zakładali, że chcemy mieć 4 a potem to jak będzie ;-)
Dagmar, moje dzieciak to 11, 9, 7, 5 i najmłodszy na koniec listopada kończy 3. Szczęśliwie do września wszystkie są juz w "placówkach", ale ja robię za taksówkarza czy też innego drivera :-D
 
na razie młody chory i krucho :)
no to zdrowia mu życzę a Tobie siły
Ancona - jesień najgorsza z alergiami, wiem bo moi są alergikami.... Współczuję niepewności na co i od czego to wszystko. Bywa, ze nie dojdziesz, bo sporo jest z listy składników na ciastkach, żelkach i innych przyjemnościach. A czasami na coś czego producenci nie umieszczają w spisie składników produktów. Tak mi wytłumaczył lekarz jakiś czas temu jak nie mogłam dojść od czego moją córcie sypie :-(

Rany... jak ja się wymądrzam.... sorki...
 
witam wszystkich:) to moja 2 ciąża- zupełnie inna niż pierwsza:) mam córcie w grudniu skończy 4 latka i teraz spodziewamy się na kwiecień następnej pociechy:) ja zamiast tyc chudnę- już 4 kg:( ogólnie od tygodnia jakoś funkcjonuje wcześniej spałam , spałam i spałam i ledwo żyłam:( pozdrawiam kwietniowe przyszłe mamusie:)
 
reklama
Dziewczyny dajcie mi troche swojej energiii!!! Ja juz od godziny wycieram kurze w domu i co chwila robie przerwe i zwyczajnie padam. Jeszcze podlogi do pomycia, obiad do zrobienia, kuchnia do posprzatania. I jeszcze z dzieckiem wypadalo by wyjsc na spacer bo piekna pogoda. A ja nie mam sily sie ruszyc. Niechetnie mnie ktos dobije!
 
Do góry