reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

a ja jeszcze 45 min w pracy i do domciu, ehh ide po wyniki cytologii, ktora robilam z miesiac temu, myslicie, ze jak bylby zly wynik to by dzwonili z przychodni?
a jutro mam wizyte na 16:20, ale dla tych, ktorzy nie pamietaja- moja lekarz nie ma w gabinecie usg, tylko bada mnie dowcipnie i powie jak wyszlo badanie przeziernosci itp
 
reklama
hej dziewczyny
Wiecie co masakra!!! Byłam z Młodym na zakupach bo to już czas na zakup kozaczków.Buty kupione, drobne zakupy też ale.....mam problem z kierowaniem autem:szok:Od naciskania na pedały boli mnie brzuch:angry::angry::angry: masakra!!! Nie wyobrażam sobie za każdym razem prosić kogoś aby ze mną na zakupy jechał:-:)-(
A za tydzien mam fryzjera.....dobrze, że mąz w tym tyg wraca-niestety tylko na 2 tyg:-( Ja się załamie. Pamiętam jjak w 1 ciąży nie mogłam kierowac przez ostatnie 2 miesiące bo tak mi rece cierpły, że nie mogłam kierownicy utrzymać, a teraz......więc nic mnie to nie obchodzi, ale to moje łożysko ma się jak najszybcie podnieść i koniec;-);-)

Dagmar gratulacje i czekam na relacje z wizyty:tak:
 
Hej Foremki :)
Tyle piszecie, że nigdy nie będę w stanie wszystkim odpisać :)
Ale to fajnie bo przynajmniej jest co poczytać, jak się już zaloguję :)

Widzę, że poruszany był "cycaty" temat. Ja się strasznie cieszę, że mi biust zauważalnie urósł, bo należy raczej do tych mniejszych - sportowych, więc zmiana na plus bardzo mnie i szanownego małżonka ucieszyła :tak: Wprawdzie tyle ma co sobie poogląda, bo od samego początku ciąży bardzo mnie piersi bolały, teraz został tylko ból sutków, ale dalej wyklucza to jakiekolwiek "zabawy" moim biustem:biggrin2:. Musiałam w każdym razie zakupić nowe biustonosze bo stare to mogłam sobie ewentulanie na kolana założyć :tak:
Skórę też mam bardziej suchą, kupiłam sobie balsam na rozstępy do smarowania brzucha i piersi:

palmers-cocoa-butter-formula-massage-lotion-for-stretch-marks-roteiro-miami-gravidas.jpg

i daje radę, plus ma zapach, który mi bardzo odpowiada.
 

Załączniki

  • palmers-cocoa-butter-formula-massage-lotion-for-stretch-marks-roteiro-miami-gravidas.jpg
    palmers-cocoa-butter-formula-massage-lotion-for-stretch-marks-roteiro-miami-gravidas.jpg
    14,4 KB · Wyświetleń: 44
Miałam mieć dzisiaj wizytę ale moja pani doktor się rozchorowała. Teraz dopiero 4 listopada mam się pojawić buuuuuuu
dodam, ze na wizytach nie mam usg - dopiero na skierowanie, dobrze się czuję - ale i tak wyprowadziło mnie to z równowagi i zdenerwowało. Na szczęście szybko ochłonęłam. Muszę popracować nad emocjami:tak:
 
Witajcie Kwietniówki!

Od kilku miesięcy Was podczytuję. Też jestem "kwietniówką", ale mam pytanie czy przyjmiecie kobietę, która dla niektórych mogłaby być matka a oczekuje w dodatku szóstego potomka? Termin na 21 kwietnia :-)
 
Truskawkowa współczuję problemów przy kierowaniu autem.
Ja nigdy nie spodziewałabym się, że ciąża czasem potrafi takie psikusy robić. Naprawdę cieszę się, że jestem wśród szczęśliwców i omijają mnie wszelkie niedogodności. Mam tylko nadzieję, że taki stan utrzyma się jak najdłużej ;-)

Moipas nic dziwnego, że odłożenie wizyty wyprowadziło Cię z równowagi. Na pewno każda z nas by to przeżywała.

Jotemka witaj :-)
Na pewno przyda się nam doświadczona mama, która podzieli się z nami doświadczeniami.
Domyślam się, że przy takiej gromadce nie sposób wyluzować w ciąży ;-)
 
ojej 6 potomek? no to ladna juz masz gromadke! matka mowisz? to ile masz wiosen?

ja odebralam dzis wyniki cytologii, balam sie jak nie wiem co, ale mam II grupe, zawsze mi tak wychodzi, ale ciesze sie, ze nie III, a co gorsza IV...
A Wam jak wyszla cytologia? myslicie, ze II grupa jest bardzo zla przy ciazy?

a jutro mam wizyte i zobaczymy, lekarka powie mi cos wiecej o badaniu przeziernosci, bo przeciez u tego typa co robil mi usg to niczego sie nie dowiem!
 
reklama
Edysiek, no nie bardzo, nawet jak musiałam leżeć na początku to leżałam tylko 2-3 godziny dziennie.
Truskawkowa, mi po kierowaniu autem też nie jest za fajnie, brzuch się spina i bardzo mnie to męczy, bo koncentracja też nie taka jak normalnie.
 
Do góry