reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

Eysiek jasne że nie mogę się doczekać:) Dom to zawsze dom a mój jest tam gdzie jest mój mąż i pies:) Jutro z rana przyjedzie moje Kochanie, na 10 do lekarza i potem po południu w samochód i do domku:)

Marcia świeże powietrze dobrze robi:) Ja u siebie mam na około lasy i rzekę więc też nie narzekam na zanieczyszczenia:))

Aaaa zazdroszczę Wam dziewczyny tych ruchów Maleństwa i czekam z niecierpliwością aż i ja coś poczuję:)) Jeszcze troszke i ja się doczekam.

Dziewczyny czy jeśli jutro wchodzi mi 13 tydzień to to jest już drugi trymestr?
 
reklama
Madzikim, bardzo chetnie wpadne marzy mi sie wycieczka do Irlandii od lat ;)
Dziewczyny, nie pamietam kiedy macie terminy ale z tego co pamietam z tableki, ja mam jeden z najwczesniejszych, wiec pewnie ten przyplyw energii jeszcze przed Wami ;) Na pocieszenie dodam, ze jescze w piatek bylam nie do zycia i nawet wstawienie prania mnie przerastalo ;) Najsmieszniejsze ze mieszkanie blyszczy a ja mam na sobote zamowiona pania ktora sprzata u moich rodzicow i ktora cudem "wyrwalam" na ten jeden raz mojej Mamie, bo jeczalam jej caly tydzien ze nie mam na nic sily a maz strasznie zapracowany i zarastamy brudem ;) A teraz sama nie wiem co ona bedzie u nas robic, bo wlasciwie wszystko blyszczy... No ale cos sie pewnie znajdzie, okna chociazby. Poza tym mamy 3 koty, na pewno do soboty naprodukuja futra do odkurzania ;)
 
Mnie też rozpierała energia na całego- do czasu...
Zaczęły mi się bóle koło 23, trwały całą noc, nospa nic a nic nie pomogła. Pojechałam rano do szpitala, spędziłam w nim bite 3 godziny. Na ginekolog, która prowadzi moją ciążę oczywiście nie trafiłam, bo się okazało, że ma urlop:/ Zrobili mi usg i powiedzieli, że niby wszystko wyszło ok, ale mam przez tydzień leżeć i progesteron przyjmować i nospę.

Trzymajcie się wszystkie!
 
Ostatnia edycja:
Oj coś mnie wyrzuciło z neta :wściekła/y: i straciłam co napisałam :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Jouluatto no piękna energia 2 trymestru. Normalnie strach się bać jak Ci się wicie gniazda włączy :-D
Kroczek, na tym etapie ciąży moja córcia była w 99% chłopcem
Edysiek, myśmy z małżem od początku zakładali, że chcemy mieć 4 a potem to jak będzie ;-)
Dagmar, moje dzieciak to 11, 9, 7, 5 i najmłodszy na koniec listopada kończy 3. Szczęśliwie do września wszystkie są juz w "placówkach", ale ja robię za taksówkarza czy też innego drivera :-D

łooo rany u nas miała być 2ka a mi od zawsze marzy mi się 6ka. Niestety nic z tego :( to ostatnia moja ciąża :(

witam wszystkich:) to moja 2 ciąża- zupełnie inna niż pierwsza:) mam córcie w grudniu skończy 4 latka i teraz spodziewamy się na kwiecień następnej pociechy:) ja zamiast tyc chudnę- już 4 kg:( ogólnie od tygodnia jakoś funkcjonuje wcześniej spałam , spałam i spałam i ledwo żyłam:( pozdrawiam kwietniowe przyszłe mamusie:)

witamy :)

Dziewczyny dajcie mi troche swojej energiii!!! Ja juz od godziny wycieram kurze w domu i co chwila robie przerwe i zwyczajnie padam. Jeszcze podlogi do pomycia, obiad do zrobienia, kuchnia do posprzatania. I jeszcze z dzieckiem wypadalo by wyjsc na spacer bo piekna pogoda. A ja nie mam sily sie ruszyc. Niechetnie mnie ktos dobije!

nie dobijemy, leż i odpoczywaj :)

witam ziewająco....
Dziewczyny nie mogę spać:szok::szok::szok::szok: Zawsze spałam na zawołanie, a od kilku dni(właściwie nocy)dupa!!!
Kładę sie ok 21-22 bo padnięta jestem strasznie i....nie moge zasnąć do 1, a potem ok 4-5 sie budzę i nie śpie do 7:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: no oszaleje jak nic.

Witam nowa mamusię:-)

Ja tez nie nastawiam się na płeć, najważniejsze aby maluszek był zdrowy i dotrwał do terminu.
nawet nie pytam lekarza, a poza tym mój gin mówi jaka płeć jak jest w 100% pewny, jak nie jest pewien to mówi, że wie ale nie powie:tak: Taki zgrywus z niego:-D A mnie "wsio rybka", najważniejsze, że bedzie:-)

spokojnie- jakoś dasz radę. Ja wreszcie zaczęłam spać, ty też zaczniesz.

Witamy, witamy nową mamusię:) Marcia może to zależy od pogody brak energii:) Ja co kilka dni też tak mam że ledwo żyję a np dziś mam tyle siły, że szok:) Właśnie wróciłam ze spaceru. Kupiłam mojemu futrzakowi kostkę na przywitanie jutro:) Nawet nie wiecie jak ja się stęskniłam za tym sierściuszkiem:) Całe 2 miechy go nie widziałam.

Truskawkowa ja też mam kłopoty ze snem od prawie samego początku ciąży. Męczę się strasznie i wściekam a sen nie chce przyjść.

pozdrów sierściucha :)

Cześć dziewczynki :)

Mam do Was pytanie czy Was też czasami tak strasznie mocno boli dół brzucha że aż oddechu nie możecie chwycić a później puszcza zazwyczaj jak gazy pójdą ;) troszkę mnie to martwi bo brzuch boli jak na taka biegunkę a tak na prawdę mam wiecznie zatwardzenie :( i teraz nie wiem czy jest się czym martwić czy nie :( teraz idę do lekarza 4.11 i wtedy o wszystkim opowiem lekarce ale może wy coś takiego też macie ?

nie, raczej mnie tak nie boli, może jakiś espumisan?

Eysiek jasne że nie mogę się doczekać:) Dom to zawsze dom a mój jest tam gdzie jest mój mąż i pies:) Jutro z rana przyjedzie moje Kochanie, na 10 do lekarza i potem po południu w samochód i do domku:)

Marcia świeże powietrze dobrze robi:) Ja u siebie mam na około lasy i rzekę więc też nie narzekam na zanieczyszczenia:))

Aaaa zazdroszczę Wam dziewczyny tych ruchów Maleństwa i czekam z niecierpliwością aż i ja coś poczuję:)) Jeszcze troszke i ja się doczekam.

Dziewczyny czy jeśli jutro wchodzi mi 13 tydzień to to jest już drugi trymestr?

wg. mnie to 2gi :) Gratulacje :)

Mnie też rozpierała energia na całego- do czasu...
Zaczęły mi się bóle koło 23, trwały całą noc, nospa nic a nic nie pomogła. Pojechałam rano do szpitala, spędziłam w nim bite 3 godziny. Na ginekolog, która prowadzi moją ciążę oczywiście nie trafiłam, bo się okazało, że ma urlop:/ Zrobili mi usg i powiedzieli, że niby wszystko wyszło ok, ale mam przez tydzień leżeć i progesteron przyjmować i nospę.

Myślałam, że jak nie mam zagrożonej ciąży, to mogę sobie pozwolić na chodzenie po sklepach i normalne funkcjonowanie, ale jednak muszę przystopować:( trochę mam wyrzuty sumienia, w życiu bym nie pomyślała, że tak to się skończy.

Trzymajcie się wszystkie!

rany, ale już ok? leż i odpuść trochę!
 
Na szczęście lepiej, trzymało mi jakieś 10 godzin, a potem puściło. Leżę i na razie się nigdzie nie wybieram poza łóżko, bo się bardzo boję, że znowu się zacznie;(
 
Kroczek jak dla mnie to jeszcze tydzień i zaczniesz 2 trymestr, ale wiadomo że różnie to się liczy i są to tylko umowne granice ;-)
Ja to sobie tak liczę, że jak mam termin na 19, to odejmuje sobie po 3 miesiące i wychodzą mi trymestry.
A Ty jak masz na 30, to też bym liczyła od 30, bo zostanie Ci równo pół roku, czyli 2 trymestry. Ale to takie moje liczenie ;-) Jakoś tak mi łatwiej, od tyłu policzyć :rofl2:
Jouluatto to już lepiej nie sprzątaj, zostaw coś dla pani :-D
Patuśka dobrze, że juz lepiej, leż i wypoczywaj. Tak to jest z tą ciążo niby wszystko ok, a jakaś drobnostka może wprowadzić zamęt w organiźmie.
Madziolina nie stresuj się, powodzenia :-)
Dagmar a Ty już masz 17 tydzień, super :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Cześć Kwietnióweczki!
To ja również dołączę do zacnego grona jeśli pozwolicie :-)
Czuję się tu jak u siebie, bo zaglądam na forum od początku września, ale jakoś mi nie wyszło do tej pory żeby się ujawnić.
Mam na imię Beata, mam 31lat, mam 8-letnią córcię i jestem drugi raz w ciąży.
Termin wyliczyłam sobie na 3 kwietnia i tego się trzymam, bo lekarz twierdzi, że to będzie 8. Ale ja i tak wiem lepiej ;-)
Aha no i wiem już, że będę miała synka :-) ależ mnie zaskoczył łobuz mały, byłam pewna, że będę miała drugą córcię.

Pozdrawiam serdecznie i miłego popołudnia życzę!
 
Do góry