reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

Witajcie Kwietniówki!

Od kilku miesięcy Was podczytuję. Też jestem "kwietniówką", ale mam pytanie czy przyjmiecie kobietę, która dla niektórych mogłaby być matka a oczekuje w dodatku szóstego potomka? Termin na 21 kwietnia :-)

N bomba wręcz :-D:-D:-D:-D:-D już myślałam, że 4ka to szaleństwo i że będę miała najwięcej dzieci na forum. Jak ja się cieszę, że cię "widzę" :D :D :D
Napisz nam w jakim wieku są twoje dzieciaki?
Ja przy moich 10,8 i 3 lata o leżeniu mogę zapomnieć :)
 
reklama
Jotemka witaj :)
fajna taka mała gromadka :)

madziolina
II grupa jest jak najbardziej ok :) mój lekarz mówi, że mały odsetek kobiet ma I.

ale u mnie deszcz leje, aż mi się syn obudził jak zaczęło o parapet tłuc
 
Witajcie Kwietniówki!

Od kilku miesięcy Was podczytuję. Też jestem "kwietniówką", ale mam pytanie czy przyjmiecie kobietę, która dla niektórych mogłaby być matka a oczekuje w dodatku szóstego potomka? Termin na 21 kwietnia :-)


No witamy, witamy. Jaka fajna gromadka:) Podziwiam i szanuje matki kilkorga dzieci:tak:
ojej 6 potomek? no to ladna juz masz gromadke! matka mowisz? to ile masz wiosen?

ja odebralam dzis wyniki cytologii, balam sie jak nie wiem co, ale mam II grupe, zawsze mi tak wychodzi, ale ciesze sie, ze nie III, a co gorsza IV...
A Wam jak wyszla cytologia? myslicie, ze II grupa jest bardzo zla przy ciazy?

a jutro mam wizyte i zobaczymy, lekarka powie mi cos wiecej o badaniu przeziernosci, bo przeciez u tego typa co robil mi usg to niczego sie nie dowiem!

Madziolinka ja od wielu lat mam grupe II i jest wszystko w porzadku:)
 
Ostatnia edycja:
madziolina ja tylko jeden jedyny raz miałam I grupę,a jak robiłam miesiąc temu to wyszła mi II- standardowo:)

Jotemka, jeśli wolno spytać- pozostałe dzieci masz już wszystkie duże, np. w wieku szkolnym, czy jakieś maluszki też?:)

Jestem dziś wniebowzięta, bo obczaiłam, że moje biedne, stare autko ma system isofix! A nie spodziewałam się tego po nim. Gorsza wiadomość, że narzeczony znowu przeziębiony i czuję, że mnie też zaczyna łapać;(
 
witam wieczorkiem, ja zalatana ze w dzien to nawet nie mam kiedy zasiąsc do laptopa a wieczorem sił już brakuje i tak na chwilkę w padam

Mój maluszek bryka na calego, dzisiaj rano znowu kopal i fikał acchhh jak cudownie, no i przed chwilką też czułam kilka takich lekkich kopniaczków.

Dagmar-jakie 3 latka ja się pytam? przecież Kaj to zaraz 4-latekechh ale ten czas leci, cieszę sie ze na wizycie ok.

Madziolina-ja zawsze mialam cytologię II.

Jotemka-wow no to wesoła gromadka, mi zawsze marzyła się duza rodzinka takk ok 3 by mi pasowało.

Truskawkowa- no nieciekawie z tym prowadzeniem autka, u mnie póki co jest ok gorzej z koncentracją za kierownica. Normalnie czasami to mam stracha jak jadę bo sie skupic wogole nie mogę.
 
Hej dziewczynki!

Na początek witam nowe mamusie!!!
Wpadam tylko na chwilę bo muszę się komuś wyżalić :-( ten dzień to masa nieszczęść!

Mąż od wczoraj kicha i prycha, także moje gardło już woła o pomoc.

Przyszły nam w końcu meble - to dobra wiadomość tylko dlaczego z 3 sztuk 2 są uszkodzone? Za składanie trzeciego się nie braliśmy bo już nam nerwów zabrakło ...

A na wieczór zaczęło synka rozkładać myślałam że to przeziębienie bo biedaczysko zielone i słabiutkie było a jak wstał na chwilę z łóżeczka to okazało się że ta potworna alergia wróciła!!! Tym razem skórę wokół oczu ma w swędzących bąblach! Brwi powieki i pod oczami - opuchnięte. Dałam mu wapno i xyzal i mam nadzieję że noc prześpi a jutro idę z nim z rana do luxmedu zrobić pakiet badań na alergie pokarmowe (mam nadzieję że może to nam coś rozjaśni) i wtedy do lekarza.
Fatum jakieś czy co?? Głowa mi już pęka z tego wszystkiego!

Dobra wygadałam się. Jutro postaram się nadrobić czytanie i napiszę coś więcej.
Spokojnej nocki
 
reklama
Witajcie, ja tez czytam Was ale jakos do pisania weny nie było.

Co do biustu to mój juz urósł o jakies 2 rozmiary, ale nie powiem zebym byla z tych zadowolonych. Wolałabym, żeby juz nic sie nie zmieniało. Staniki kupiłam róweniz w Marks&Spencer, s wygodne i w miare elasyczne, wiec jakby ciut jeszcze urósł to sie zmieszcze :)

Witam Nową Mamusie - gratuluje wesołej gromadki.

ancona nie martw sie.. w koncu po nieszczesciach przyjdzie szczesliwy dzien :) daj znac jak z synkiem, Biedactwo sie nameczy przez te alergie.

A ja wczoraj mialam paskudny nastroj. O wszystko sie wkurzalam i denerwowałam. A na koniec jak maz wrocil z pracy to sie z nim pokłócilam o plasterek sera :) i tak sie rozryczalam, a on nie mogl przestac sie smiac :) Troche mi glupio..no ale nie moglam sie pocgamowac :D

Milego wtorku dla wszystkich!
 
Do góry