reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

Witam :-)
Ja przez weekend miałam odwyk od kompa :-D tylko Was czytałam na telefonie. Wystarczy mi, że w tygodniu jak jestem w pracy to ciągle siedzę przy kompie.

Decudna witaj na kwietniówkach :-)
Ja na razie jestem tak samo aktywna jak wcześniej, Pracuję normalnie, w domu też wszystko robię jak wcześniej, na razie ciąża nie wpłynęła bardzo na moje dotychczasowe życie. Jedyne co to przestałam do pracy rowerem jeździć, ale to bardziej przez to że zrobiło się chłodniej. Co prawda niektóre rzeczy trochę wolniej mi wychodzą no i sama staram się nie przesadzić no i jak mam lenia to nic nie robię :-p

Co do kurtki to moja też niedługo zrobi się ciasna, ale wtedy będę się martwić. Może wezmę coś od mamy a jak nie to poszukam czegoś taniego.
A najlepsze jest to, że jak byłam z córcią w ciąży to do samego końca przechodziłam w jednej kurtce, a urodziła się w grudniu. Nie wiem jak to zrobiłam, bo przytyłam wtedy 25 kg :eek:
Mi piersi urosły o jakiś rozmiar i myślę, że na tym się nie skończy. Ogólnie mi to nie przeszkadza, a mąż zadowolony ;-) Tylko sutki mam bardzo wrażliwe i też czasem swędzą, ale codziennie je smaruje.
No a ja też rosnę, mam 3 kg na plusie :tak:

Dagmar super
Uwielbiam Kabaret Hrabi :-)
 
reklama
Viltutti ile ja bym dała, żeby moje piersi podczas ciąży pozostały w takim samym rozmiarze. W poprzedniej ciąży urosły, ale jak zaczęłam karmić to zrobiły się jeszcze większe. Powiem szczerze, że nic przyjemnego to to nie było. Problem z ubraniami miałam. Więc ja Ci zazdroszczę, pozytywnie oczywiście ;-)
Udanej wizyty życzę :-)

Ja wizytę u gina mam w czwartek
 
Witam dziewczyny :) U Mnie piersi rosną i mąż jest przeszczęśliwy a stanik robi się już troszkę ciaśniejszy więc muszę już zacząć rozglądać się za czymś większym :) Ale Mi się nie podobają takie wielkie bimbaje no ale cóż tak musi być ;)
A teraz jak sobie siedzę tak spokojnie po śniadaniu to czuję ruchy mimo że to dopiero 17 tydzień :) takie delikatne ale jest cudowne uczucie :)
Martwi mnie tylko moja waga bo zszedł mi znów kilogram mimo że jem normalnie i w sumie w niczym się nie ograniczam za 2 tygodnie mam wizytę i mam nadzieję że wszystko będzie oki :)
 
O! Przypomniałam sobie :] my dzisiaj idziemy na warsztaty "Mamo to ja" te z serii dla ciężarówek :) Kończą się o 20.30 więc pewnie relacje zdam jutro, bo jak dotrę do domu to pójdę prosto spać :) Mam nadzieję że będzie fajnie, i dowiemy się czegoś przydatnego.
 
hej dziewczyny!

piszecie tak o rosnacych piersiach, a ja mam malutkie i bym chciala, zeby mi urosly!!!
A ja Wam powiem, ze maz sie do mni wczoraj przystawial, ja jestem osoba, ktora raczej ma zawsze ochote, ale zauwazylam, ze piersi, a raczej sutki mam mega wrazliwe i jakos tak mialam blokade, bylam tez spiaca bardzo i powiedzialam, ze idziemy spac.
Jutro mam wizyte u lekarza to sie lekarki zapytam konkretnie, czy mi mozna czy nie, nie chce dzidzi zaszkodzic!

Powiedzcie mi, czy Wy macie taki sluz bialy? raczej nawet przezroczysty?
Czy to moze byc cos nie tak?
 
Witam słonecznie:)
U mnie dzisiaj cieplutko, słońce swieci, az nie wiedziałam jak sie ubrać, ubrałam koszulkę z długim rękawem i gorąco mi strasznie.
Na wekend pojechaliśmy rodzinką do Kudowy Zdrój, młody zadowolony, powspinaliśmy sie po górkach, juz nie moge doczekać sie jak latem dzidzie zapakujemy do chusty i bedziemy zdobywac szczyty:-)

Ja ogólnie bardzo dobrze czuje sie, pomimo że to moja 2 ciąża to jeszcze ruchów dziecka nie czuje, w 1 tez pózno poczułam, jedynie gdyby nie ucisk częsty na pęcherz i rosnący brzuszek to bym zastanawiała sie czy ja faktycznie jestem w ciąży:szok:
 
madziolina ja mam biały śluz. Lekarz nic na niego nie mówił jak robił cytologię. Jak nic nie swędzi i nie piecze to jest ok.
 
Virtuti ja też byłam na tych warsztatach :) to moja pierwsza ciąża więc wszystko jest dla Mogę nowe i bardzo Mi się podobały wykłady zwłaszcza o pielęgnacji niemowlaka :) warto przygotować sobie wcześniej odpowiedź na pytanie "co dla Ciebie oznacza Mamo to Ja" za fajne odpowiedzi na koniec wręczali bardzo przydatne upominki np poduszki do karmienia, loktatory itp :)
 
Hej dziewczynki.
My w końcu po 3 tygodniach u teściów wczoraj wróciliśmy do domu. Jutro wraca moja moja mama z sanatorium więc będę miała pomoc. Tylko muszę teraz cały dom ogarnąć, bo mimo że nikogo tu przez ten czas nie było to jest taki brud i bałagan że szok. Pranie muszę zaraz wynieść do suszarni i kolejne wstawić. No i obiad ugotować. Tylko stwierdziłam że muszę chwilę odpocząć bo prawie dwie godziny mi zeszło z Tymkiem na zakupach. W sumie niewielkie zakupy, ale żeby z nim gdzieś dojść to jest masakra. Wszędzie mi ucieka. A przecież nie mogę go na ręce wziąć. Chociaż dzisiaj go kilka razy tak łapałam i teraz brzuszek trochę pobolewa, więc siedzę i piszę do was i zajadam się m&m :-)

Mnie w tej ciąży piersi nie rosną :-( w ogóle wcale mnie nie bolały, ani brodawek nie mam wrażliwych (chociaż to akurat dobrze, bo poprzednio to nie dałam się mężowi dotknąć i podczas karmienia również, więc teraz w końcu jest normalnie i jak się do nich dobiera to jest przyjemnie). Więc ja na razie staników nie zmieniam. Zresztą mam zapas z poprzedniej ciąży, więc mam problem z głowy.

Madziolina biały śluz to normalne, przeźroczysty też. Najważniejsze żeby nie był zielony. Ja biorę luteinę dopochwowo wiec ze mnie niestety potem wszystko wylatuje :baffled:
 
reklama
Do góry