reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

Viltutti uwielbiam CIę za ostatnie zdanie:tak:

Marcia właśnie tak by było. Mi tak zrobili-powiedzieli, że nic groźnego nie widzą. Mało tego,że tabletki dają mi na wszelki wypadek. Przyjęli mnie na oddział w sobote o 22 a w poniedziałek o 10 wywalili:eek: A na wypisie a jakże 3 dni wpisane od 28-30:tak:I co za 3 doby im zapłacili...

Dagmar leż, odpoczywaj i pachnij, a wszystko bedzie ok;-)

P.S. Jak mam nie mieć wysokiego ciśnienia jak mi mężuś notorycznie je podnosi:-D
 
reklama
Patuśka- mnie strasznie bolały biodra zaraz na początku (ok 5-6 tydzien) bolało tak z 3-4 doby, po obu stronach jak znalazlam dobrą pozycje to ból ustawal a jak tylko drgnęłam w któraś ze stron powracal powiem nawet ze bol był nie do zniesienia. Gin. zalecił brac apap, powiedział zę sie zdarza ze wszystko sie rozchodzi i stąd ten ból. w ciaży z Alanem tez tak miałam. gdzieś w 15/16 tyg. zaczęło mnie boleć prawe biodro tzn noga tak na złoczeniu z pupą. aż chodzić nie moglam lekarka powiedziala ze norma, ze w ciazy wytwarza sie hormon relaksyna który wszystko luzuje i z tąd takie dolegliwość, powiedziała że jakby sie pogarszało to do ortopedy trzeba iść. Naszczescie póki co przeszło. :-)Mam nadzieję zę choc troszke pomogłam

Marcia- widać jednak to zwolnienie jak najbardziej wskazane, dlatego wypoczywaj kochana ile sie da.

Daga- jak brzuchol?? boli?

truskawkowa- co tam małżonek nawywijał że ci tak cisnienie podniósł?
 
hejka laseczki!!!

No cały czas podczytuję, chyba wolę z ukrycia się "angażować" hehe :-):zawstydzona/y:
Truskawkowa- dzięki za pamięć!
Marcia, Dagmar- trzymajcie się dziewczyny!

No i cała reszta pięknych i zacnych mam, jesteście cudne! Dzieciaczki piękne a brzuszki jak malowane :-)

Ja jutro idę na wizytę, stresuję się strasznie. Długą przerwę miałam jakoś czarnym humorem mnie to wszystko nastraja. Po 12 tc, mdłości prawie minęły i nie wymiotuję już. Brzuszek się ujawnił, ba nawet spory jest :szok:. Odezwę się jutro po wizycie, masakra ale mam stresa...
A i z tym ciśnieniem to tak jak pisały dziewczyny, jeśli utrzymuje się powyżej 140 zaczynamy się martwić. Ja pod koniec ciąży z Jaśkiem brałam Isoptin bo puls dochodził do 120 i wyżej a ciśnienie powyżej 135 było. Ale dotrwałam do końca :-)

Kolorowych snów!!!
 
Ponawiam pytanie, czy któraś w ciąży, tej albo poprzedniej, miała problemy z biodrami?

Słyszałam, że czasem biodra się rozchodzą przed porodem jak są wąskie, no ale jeszcze mamy dużo czasu do kwietnia. Piszcie, bo się niepokoję, czy to normalne, czy może oznaka jakiegoś stanu zapalnego;(

Dzięki z góry!

A Ty się trzymaj Dagmar. Mam nadzieję, że szybko Ci się poprawi.


Ja nie mam zadnych problemow z biodrami, a Ty sie poprostu skonsultuj, a moze to faktycznie normalne- rozrastamy sie.
 
oj dziewczyny, pokarało mnie, że skusiłam się wczoraj na skrzydełka w KFC ;) całą noc mnie żołądek bolał. to chyba znak, że muszę się trzymać z dala od tego typu rzeczy :)
 
Współczuję bardzo:( A co Ci kazał gin zrobić jak nie przestanie boleć? Matko mam nadzieję, że szybko Ci przejdzie i tak jak któraś dziewczyna mówiła oby wody płodowe zneutralizowały uderzenie i osłoniły dzieciątko.

W sumie nic. Leżeć. Mam dość

Ponawiam pytanie, czy któraś w ciąży, tej albo poprzedniej, miała problemy z biodrami?

Słyszałam, że czasem biodra się rozchodzą przed porodem jak są wąskie, no ale jeszcze mamy dużo czasu do kwietnia. Piszcie, bo się niepokoję, czy to normalne, czy może oznaka jakiegoś stanu zapalnego;(

Dzięki z góry!

A Ty się trzymaj Dagmar. Mam nadzieję, że szybko Ci się poprawi.
Dokładniej co się dzieje i gdzie????
Ja miałam problemy ale nie wiem czy o to ci chodzi.
 
Dagma- 3mam kciuki!

ja sie pytam o badanie piersi w ciazy, ja kiedys na wizytach u gina normalnie mialam, ale w ciazy nie i wlasnie Was pytalam konkretnie o ciaze, czy mialyscie badane.


Mi badała odrazu na pierwszej wizycie, jak przyszłam do niej , że test mi wyszedł pozytywny. zrobiła USG, potwierdziła 7 tydz, zleciła odrazu masę badań do zrobienia i zbadała piersi. Kartę ciąży założyła mi dopiero przy drugiej wizycie i tam juz wszystko uzupełniła.
 
reklama
Ponawiam pytanie, czy któraś w ciąży, tej albo poprzedniej, miała problemy z biodrami?

Słyszałam, że czasem biodra się rozchodzą przed porodem jak są wąskie, no ale jeszcze mamy dużo czasu do kwietnia. Piszcie, bo się niepokoję, czy to normalne, czy może oznaka jakiegoś stanu zapalnego;(

Dzięki z góry!

A Ty się trzymaj Dagmar. Mam nadzieję, że szybko Ci się poprawi.

Ja nie miałam w poprzedniej ani teraz nic nie odczuwam. A w biodrach jestem bardzo szczupła
 
Do góry