reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

reklama
ja sprawdzam, tylko jak sie przeprowadzalam, to wyniki badan zostawilam gdzie indziej, aj najwyzej jej tak powiem i mam nadzieje, ze nie skieruje mnie na usg, wogole nie wiem czy ona mi piersi zbada, heh..
 
Dziewczyny mam pytanie: jakie macie ciśnienie??
Ja zawsze miałam dość niskie, ateraz mam w okolicach 130/70 i troche mnie to martwi......u lekarza to juz w ogóle był cyrk z ciśnieniem:szok: Skończyło sie na 135/80 i lekarz się zdziwił.....
 
Tuskawkowa a codziennie takie masz? Ja to mam niskie bo nigdy nie przekracza 100 no chyba że przed wizytą ale i wtedy nie jest za wysokie:)
 
ja na pierwszej wizycie jak się dowiedziałam, że będę mieć dzidziusia to miałam 156 a przy nastepnych 140 i powyżej, ogólnie strasznie nie lubię tego mierzenia bo się stresuje jak mi się zaciska ta opaska na ręce.
Ale Ty nie masz powódu do zmartwień masz całkowicie normlane ciśnienie nie wiem co dziwi tu lekarza???
 
Odkąd jestem w ciąży, to nie miałam badanych piersi, ale to pewnie dlatego, że w takim młodym wieku nie trzeba.

A ciśnienie jak mi ginekolog zmierzyła, to rozkazała codziennie pić kawę, takie mam niskie! Pewnie dlatego jestem ciągle taka senna.

Powiedzcie, czy któraś ma problemy ze stawami biodrowymi??? Zaczęły mi bardzo dokuczać. Ale bez jaj! Co ja,emerytka jestem?
 
Dagma- 3mam kciuki!

ja sie pytam o badanie piersi w ciazy, ja kiedys na wizytach u gina normalnie mialam, ale w ciazy nie i wlasnie Was pytalam konkretnie o ciaze, czy mialyscie badane.

nie miałam


Dziewczyny mam pytanie: jakie macie ciśnienie??
Ja zawsze miałam dość niskie, ateraz mam w okolicach 130/70 i troche mnie to martwi......u lekarza to juz w ogóle był cyrk z ciśnieniem:szok: Skończyło sie na 135/80 i lekarz się zdziwił.....

Przecież te 130/70 jest ok :)

U mnie ok. tzn na izbie mnie olali. Poszłam z dziećmi i Pani mi powiedziała, że zostaję do przyjęcia i wtedy mnie zbadają :szok::wściekła/y:
Nawet usg mi nie zrobili. Przyjęcia odmówiłam i wiem jedno, puki nie będzie bardzo źle więcej tam nie pojadę :wściekła/y:
Jestem w domu, zadzwoniłam do gina. kazał się położyć i wziąć no-spę.
jak zacznie puszczać to jest ok.

Co za debile :no::no::no::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Ranhita super, że wszystko ok :tak:
Madzilolina współczuję tego stresu w pracy. Ja jakbym miała stresującą pracę to też raczej od razu bym poszła na zwolnienie, ale ogólnie to mam luzik ;-)
L-oka ja mam czasem wrażenie, że w pracy jem więcej niż w domu :rofl2: I tak ciągle coś jem, a tu jogurt a tu jakiś owoc (nie licząc kanapek :-p)

Truskawkowa ciśnienie na pewno ze stresu takie miałaś :tak:
Ja mam 115/70 i tak na każdej wizycie. Z tym, że mój lekarz chyba wziął się na sposób i każe pielęgniarce mierzyć ciśnienie dopiero po wizycie, myślę że to dobre rozwiązanie, bo wtedy już emocje nieco opadną.
Wcześniej mierzyli przed i jak byłam w pierwszej ciąży to też zawsze z tych emocji miałam wysokie.

Dagmar to ile niby miałabyś czekać? Rozumiem, że dopiero jakbyś się zgodziła położyć na oddział to by Cię zbadali, a tak to nie :szok: Ale dziadostwo :no:

Zaraz córcia wróci z różańca i trzeba się brać za lekcje ;-)
Nawet ostatnio Pana Kleksa przeczytałam coby być na bieżąco :-D
 
daga- jak to nawet Cię nie zbadali??? kuż.a to sie w głowie nie miesći co oni sobie robią z pacjentów, :wściekła/y: ale mam nerwa no

Marcia- no fajnie by bylo z tym stażem, zawsze to coś do odchaczenia z listy.

Madziolina- współczuję takiej ciapowatej koleżanki, niecieerpie takich osób co to niewiele robią a zawsze najbardziej zmęczone.

ja piersi badanych nie miałam nigdy nie miałam przez ginekologa kurde chyba poprosze na następnej wizycie niech je trochę pomaca tak dla pewnosci. a mam z kolei pytanie o inne badanie. Moja lekarka zaproponowała mi badanie na bakterie w pochwie mimo ze wizyta na NFZ to za badanie miałabym płacić i teraz sie pytam czy któraś miała je robione w tej lub poprzedniej ciaży???

A co do moich kilosków to juz sie nie przejmuję, porozmawiałm nawet z lekarką na ten temat i powiedziała ze bardziej by sie martwiła jakbym nic nie przytyła. stwierdziła ze jest to juz półmetek ciaży i to normalne ze tyję a ze troche wiećej niz wynosi średnia no cóż taka moja uroda.
 
reklama
Do góry