reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

Loka o takie :
Mam nadzieję że będzie się nimi bawił :) figurki są dosyć grube i można je luzem ustawiać.
Loka wrzuć fotkę albo link :)

Moje dziecię o 6.45 obudziło się z wielką awanturą że w nocy matka mu "gniazdo" przeniosła (samochody, klocki, misie, piłki i sto drobnych dupereli) przyniósł spowrotem do łóżka położył się na tym i jeszcze śpi..
 

Załączniki

  • janod-ukladanka-drewniana-3d-pojazdy-m-iext31053403-800x654.jpg
    janod-ukladanka-drewniana-3d-pojazdy-m-iext31053403-800x654.jpg
    92,2 KB · Wyświetleń: 43
Ostatnia edycja:
reklama
Moja po bracie ma 3 takie drewniane układanki. Lubi najbardziej tę z wędka do łowienia ryb. Puzzle dostała na święta takie co mają od 2 do 5 części, ale jakoś szłu nie robią. Widziałam jeszcze z Peppą takie, bo ma ze zwierzątkami i chyba jej kupię od nas.
Moi rodzice już wózek Młodej zamówili :D mają więcej radości niż ona ;)
 
K ma dużo drewnianych puzzli i kilka książeczek takich z kilkoma ukladankami i przez jakiś miesiąc był szał. Non stop ukladalysmy, tak, że nauczyła się nawet 9 el układać
 
Widzę że prezenty na tapecie :-)
U nas wszyscy pytali co chcemy i tak powstała lista życzeń :
- duplo
- rowerki biegowe
- koniki na biegunach z plastiku (któraś ostatnio link wklejała)
- skoczki gumowe (też była o nich mowa)
- zjeżdżalnia
- książeczki
Część da pieniądze więc przeznaczamy he na trampolinę (brakującą część dołożymy)
Wszyscy zadowoleni. Mam nadzieję że chłopakom się spodoba wszystko.
 
Ostatnia edycja:
Rila to widzę u was konkretne prezenty i do tego razy 2

Ja w końcu wysłałam link do Peppa albo masza do wyboru względem ceny :blink:

Moja dziś dostała pierwszy prezent od kuzynki, furorę zrobiło aluminiowe krzesełko z piszczkiem na siedzisku ale podskakuje na nim :cool2:i układanka ruchome głowy dopasować do zwierzaka ale nie kuma tego póki co. A ja pozbylam się połowy włosów ale mi lekko teraz :rofl:
 
reklama
Dziękuje Dziewczyny.

Bardzo mnie ciągnie do Polski, tęsknota itp. Mimo, że męczące są te "przeprowadzki" chce trochę odpocząć. Tutaj sama przez cały dzień, nie chodzi mi o opiekę nad Filipem bo przecież same wiecie, że nieraz dają w kość to nigdy bym się nie wróciła do czasów przed dzieckiem...chodzi o rozmowę z kimś dorosłym, wyjście nawet do fryzjera.


Sent from my iPhone using Forum BabyBoom mobile app
 
Do góry