reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

Moja dopiero zasnęła, bo byli znajomi. Wylatała się to może pośpi ładnie :rolleyes:
Matka zamiast iść spać to będzie książkę czytać (chłop padł szybciej od dziecka :blink:)
 
reklama
Anacona mój te jeszcze walczy i nawija, ze każdy śpi ale On nie :) brrr.
Dzisiaj wybiegal się i wyszalal a tu zonk z zaśnięciem.
Ratuuunku - ja też chcę poczytać książkę :(
 
Widzę, że dzieci dają wam do wiwatu. Ja teraz nie narzekam, max dwie pobudki, od czasu do czasu jedna czy dwie kiepskie noce, które potrafi się całe wiercić i marudzić ale to i tak nic w porównaniu do masakry, którą nam urządzała do ponad roku ;)
Choć już dawno przestałam wierzyć w bajki, że od tego a tego czasu dzieci przesypiają całe noce...Tjaaa. Więcej znam osób, których dzieci nawet paroletnie dalej wołają rodziców w nocy bądź do nich idą, niż takich które faktycznie śpią 10-12 godzin bez pobudki.
Chyba trzeba brać na klatę to zmęczenie, bo cóż innego nam zostało.

Milenko - pokaż fryzurę!!!

Puzzle drewniane dla dzieci są super, kiedyś w Lidlu były na ofercie, kupiłam wtedy Emmie puzzle 3d - farmę i bardzo ją lubi układać.
A z prezentów naprawdę polecam wspominane często Duplo. Super jakość, kolory, ładne figurki. Z różnych okazji, od roczku począwszy uzbierało się E pięć zestawów, teraz wymieszane w jednym pudle, i nawet ja i mąż się super nimi bawimy ;)

Z newsów u nas. Zapisałam Emmę do przedszkola od września.
Musimy z mężem wrócić na pełne etaty, pierwsze mąż, będzie chodził na dzienną zmianę normalnie od pon do piątku, a ja wrócę od września, na cztery dni od pon do czw od 16:30 - 2:15.
Emma pójdzie na początek na trzy dni po pięć godzin, wt, śr, czw od 9:00-14:00, koszt 306€ miesięcznie...dużo, ale od kwietnia załapie się już wiekowo na rządowy program dopłat do przedszkola, fundują 15 godzin tygodniowo, dołożymy jej wtedy jeszcze jeden dzień i dopłacimy tylko za pięć godzin.
Cieszę się bo zacznie się uczyć angielskiego i przede wszystkim może nie będzie tak znudzona zimą jak była w tym roku :) Oby jej się tylko spodobało....

Ja miałam dziś wychodne na na miasto w poszukiwaniu sukienek dla mnie i Emmy na komunię chrześniaka. Wyciągnęłam koleżankę, łaziłyśmy 7 godzin po sklepach, z przerwą na małe co nieco i kawkę.
Polowanie na kiecki zakończone sukcesem, dzień super, tylko nogi mi włażą.....
 
Ostatnia edycja:
Milenka czekamy na fotke.
Madzikm a Ty pochwal sie sukienkami :-)
U nas noce spokojne raczej, czasem sie wierci czy kreci ale nie narzekam. Od kilku nocy nawet przestał jesc mleko wiec cichutko planuje lozeczko i przeprowadzke do pokoju :-)
 
Mała spała nawet ładnie, chyba się wymęczyła wczoraj :-D

Milenko również czekam na fotki nowej fryzury.
Madzik sukienki pokazuj :tak:
Opłata za przedszkole zabójcza :szok: Jednak przyznam, że sama bardzo bym chciała swoją wysłać.
 
dziewczyny ja sobie fotek nie robie od dawna bo generalnie to patrzec na siebie nie moge:baffled:

edysiek mimo że ostatnio unikam kupowania różu to bardziej mi pastelowy róż wpadł w oko,fajny ten komplecik
 
reklama
Do góry