reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

No widzę że o prezentach na 2 urodziny. Też się zastanawiamy, bo jeden prezent będzie na pewno to ten rowerek biegowy. Z innych to nie wiem, bo rowerek kupują chrzesni, a jeszcze dziadkowie i my rodzice hehe. Też myślałam nad trampolina, bo mamy taras 30 metrowy więc by Michaś i koledzy mieli frajdę, ale się zastanawiam ewentualnie jaka i trochę to kosztuje. Myślałam jeszcze o czymś na taras np jakiejś zjeżdżalni ale nie wiem sama, mamy plac zabaw i wszyscy się tam zbieramy z dzieciakami więc nie ma chyba sensu. Jakieś pomysły?
 
reklama
Jestem w końcu dotarłam :) nie dawno wróciliśmy z 80-tki mojej babci, byliśmy też w kościele dobrze że była praktycznie tylko rodzina bo H biegał i wchodził gdzie się da na szczęście robił to cichutko ;) ale i tak każdy patrzył na niego.

Djmka zdrówka dla Was!!!

Milenka u nas H od teściowej i prababci dostał stolik z krzesełkami z ikea mammut, od nas prawdopodobnie dostanie drewnianą układankę 3D, od chrzestnej "łowienie rybek na magnes" nie widziałam podobno fajne a od wujka mówił coś o dużym samochodzie ale pewna nie jestem. Ogólnie nie przepadam za wielkogabarytowymi zabawkami bo pokój H ma 8m2 więc i tak jest ciasno.

Zaliczyłam dzisiaj wielką wtopę na szczęście się zrehabilitowałam i teściowa zbierała szczękę z podłogi :D
 
Djmka dobrze ze to nic poważnego. Duzo zdrowka dla Was.
U nas rower biegowy w planach. Reszta to nie wiem. Na dzialce chciałbym mu postawic jeszcze zjezdzalnie i trampoline. Obawiam się jednak ze inni goscie juz jakieś gowna pokupili i nie beda mnie pytac.
 
ANCONA zaciekawiłaś mnie;-) ;)

edysiek kuchnie już ma.Co do wystawiania jej na podwórko to ja odradzam,synowi wyniosłam i na jesień nie było co zbierać,wiatr ją przewracał,młody robił zupki z błota na niej itp;-) ;)

MADZIOLINA moja ma zjeżdżalnie i w tym roku to szał na niej ,już spadłą nawet z niej:oo:i też stawiam na podwórkowe zabawki bo w domu już multum tego_O trampolinie mysle już od tamtego roku tylko kasy mi tyle szkoda wydać:rofl:

truskawkowa a czemu ?

Może taki bujak do ogrodu?
Link do: BUJAK KONIK NA BIEGUNACH CZERWONY KOŃ
 
Ostatnia edycja:
Trampolina super sprawa. Moja jeszcze dobrze chodzić nie umiała a już skakała.

Milenja duża miała kuchnię na dworze i długo posłużyła, ale to była taka duża i porządna z FP.
Na zimę zawsze można schować. Rozważam opcję, żeby kupić używaną.
 
Ja mam trampolinę i tak jak u Edysiek, Młoda jeszcze dobrze nie chodziła, a brykała. Muszę do niej dokupić osłonkę na sprężyny, bo stara się nie nadaje.
 
Zazdroszczę trampoliny niestety u nas nie ma miejsca, liczę na to że jak malutka siostry podrośnie to u nich będzie :D

Zamówiłam w smyku dla H puzzle drewniane i 3 książeczki :)
 
reklama
Ancona a jakie puzzle zamowilas? My mamy takie zwierzatka np. malpke, slonia, z czterech czesci kazde. Mikolaj uwielbia się nimi bawic.
 
Do góry