reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

Co tu tak pusto ? No chyba , że jakaś awaria jeśli nie to meldujcie się [emoji6]

My juz spakowani - jutro lecimy. F dzisiaj taki niegrzeczny, że ręce opadają !!
 
reklama
Mika po łączach idzie. Klara tez średnio dziś..

A mnie się nawet gadać i pisać nie chce. Mam taki nawrót kataru, że mam ochotę się pociąć :-( idę jutro do lekarza bo oszaleje :-(
 
Katjuszka zdrowia. Ty się wymęczysz na tej końcówce.

Mika moja od jakiś 2 dni taka rozdarta. Może to przez zęby, bo czułam, że jej 5 idzie. Fochy ma, bo w nocy się nie wysypia.
 
Katjuszka zdrówka dla Ciebie!

Mika udanego lotu i grzecznego F podczas :)

Mi też już dzisiaj ręce opadają i próbuję nie reagować na to co chłopcy odstawiają, mieszkanie od rana H tam zdemolował że trzeba cały czas pod nogi patrzeć żeby sobie krzywdy nie zrobić :baffled:.
Byłam z H u lekarza i co? Osłuchowo czyściutko, gardło ładne, uszy wporządku :oo2: to skąd ten kaszel? Powiedziała że tak może być po chorobie i jakoś ten jego kaszel nazwała ale nie pamiętam. Dostał zyrtec i syrop jakby go mocno ten kaszel dusił. Mamy wychodzić i wietrzyć tak porządnie mieszkanie.
 
Ja nie mam weny więc tylko podczytuję.

Potwierdzam też mi lekarz mówił że kaszel może trwać jeszcze kilka tygodni po chorobie.

Pewnie nie uwierzycie ale Kuba przechodzi samego siebie. Nie wiem co mu jest ale jest okropny, złośliwy a jednocześnie niesamowicie sprytny bo zaraz jak nabroi to robi oczy jak kot ze Shreka.
 
reklama
Dziewczyny to ewidentnie coś w powietrzu wisi. Mój nie odbiega od większości. Wariuje, broi, pyskuje po swojemu a na dodatek zasnął o 20 a o 21 wstał i fisiuje do teraz. Pojechałam z nim na zajęcia dla maluchów to takiej histerii dostał, że aż wstyd. Mieliśmy przerwe 1 miesiąc w zajeciach ale to co Mlody odstawil to masakra. Ale ...... i tak go bardzo kocham :)
Katjuszko i reszta chorowitkow zdrówka i jeszcze raz zdrówka.
 
Do góry