reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

reklama
Katjuszkooo - mam ogromną nadzieję, że się uda znów zobaczyć, choć plan mamy już mocno napięty.
A z K jest bardzo inteligentna dziewczynka. Jej słówko ma dla mnie jak najbardziej sens.
Go: od angielskiego idź, i geba: wybrane literki ze słówka grzebać, ot taki skrót myślowy, żeby się nie przemęczać ;)

U nas obecnie na topie jest coś co brzmi jak do dam, ale nie do końca, i znaczy "co to". Chodzi po domu, na wszystko pokazuje palcem i dodamuje ;)

I pies dostał własne określenie. Titje :D
 
Ne wiem jak ludzie ogarniaja o po 6 rano szykowne dzieci do wyjścia. Kosmos, wróciłam mokra bo bieglismy a z powrotem młoda wyła za bratem. Teraz mnie kaszle okropnie.

Madzia piękna kiecka, ale fajnie wygtzebac taki skarb.
 
Witam :-) :)
U nas tych dzieci w wieku Kingi trochę jest na wsi, ale co z tego jak nie ma gdzie się spotkać. Jedynie to może będzie się bawić z córką znajomych, z którymi często się spotykamy. Nawet chyba dzisiaj się do nich wybierzemy.
Jeszcze u sąsiadów mają się lada dzień urodzić bliźniaki więc może za jakiś czas będą się razem bawić.

Madzik sukienka jest śliczna.
 
Mika moja na każdego wujka mówi jaja heh, nie za posiadaną część ciała ale jeden wujek przywozi jajo kinder

Moja codzień cos tam mówi, Baja dotyczy bałwana, banana i balona i weź dopasuj,:rofl2:imiona proste mówi aga, Asia Ania Emila amela, Ola, na siebie mila bybka heh, pokazuje na paluszkach ile latek będzie mieć i dmucha.mama chodź to stały tekst. Za to aktorka jest wyśmienitą, jak czegoś zabronie, zakrywa oczy rączkami i teatralnie rozpacza. Wczoraj wyciągam ciuchy do ubrania a ona krzyknęła nie i wywalila na podłogę po czym wyciagla inne ubranie, strach sie bać :szok:
 
reklama
Do góry