reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

Nie doczytam wszystkiego bo się nie da :)
Wróciliśmy ale myślę, ze w 3 bo choćbym bardzo chciala to mój cycoholik jest 100% antykoncepcja :)
Wyjazd super a po powrocie i u nas śnieg, wwięc szaleństwo trwa.
Niestety przywieźlismy sobie jelitowke ponownie. Bylam przerażona bo to 3 raz w ciagu 3 miesiecy. Pytam tego mojego starego du.... czy jak byliśmy w knajpie to po wyjsciu z WC ( pielucha) myli ręce no i co .... nie. I efekty tego są bo przecież pierwsza zasada rygor higieniczny.
A mlody dotykal klocki, zabawki a potem ziemniaczka z talerza brrrrr.
Wczoraj byl u nas mój brat i też się zarazil, wwięc wesoło :)

Odniose sie do ciuszkow My bodziaki jeszcze w Lindexie kupujemy bo sa super jakosciowo. A tak ogolnie to Lumpeks :)
 
reklama
My fotelik mamy kiddy Guardian pro 2 i bardzo, bardzo polecam. Chociaż nie wiem czy podpasuje dziecku wozonemu w normalnym foteliku.
 
Rany ale tu pusto.
Ja fotelik mam po starszym ale młoda jest szeroka i ciasno jej w nim do tego poci się okropnie bo sztuczny jakiś .Przed latem będziemy kupować nowy ale w granicach 300-350zł.
Byłysmy na plotkach dziś z młodą i szok ile ciężarnych na wiosce,ja to nic nie wiem;-) ;)
 
A ja dzis mam pracowity dzien(przez wlasna skleroze). Szukalam ocieplanych spodni starszaka. Cale lato wpadalymi w rece, a teraz nigdzie ich nie ma. Wywalilam cala zawartosc szafi i nic. Tylko balagan mi zostal i skladanie na cale popoludnie.
Mlody zjadl obiad, popchnął mlekiem i.....zarzygal lozeczko aaaaaaaaa jak mnie to wku......
A no i starszak zasmarkany-jak milo:-/
 
TRuskawkowa jak miło:rolleyes2:
A ja przez nieplanowane plotki nie mam obiadu,żurek na szybko zrobiłam a mięso na gulasza dopiero sie rozmraża.
Jutro przychodzą one na kawę to młoda będzie mieć towarzystwo:yes:
 
Kroczek- my jeden mamy też Kiddy Guardian pro 2, natomiast drugi mamy Recaro Young Sport Hero bo J nie zaakceptował tego Guardiana (on ma półkę) i wściekał się niemiłosiernie wypychając ją i zjeżdżając w dół. Jeśli miałabym porównywać to zdecydowanie wygodniejszy jest Guardian, oczywiście dla nas jako obsługujących te foteliki. Obydwa są do 36 kg.
 
O matko święta co za dzień .....mam małego Belzebuba i Borutę w jednym [emoji15] cieżko Go ogarnąć - bunt dwulatka jak nic [emoji33]

Milenko - u mnie dwie polskie sąsiadki tez w ciąży, oprócz tego jeszcze dwie koleżanki, chyba to 500zł [emoji23] tak działa [emoji6]
 
Milenko, Mika to dobrze że tyle "Brzuchatek", dzieci będą miały się z kim bawić:) U nas na wsi jest raptem jeden chłopiec troszke starszy od Kubusia:(
 
reklama
MIKA taaak,to 500 które nie wiadomo czy będzie:wink:

KROCZEK dzieci do zabaw nadal nie będzie,u nas na wsi każdy siedzi na swoim podwórku,mój syn ma 2rówieśników w poblizu i żaden nie może wychodzić nigdzie sam.Trzeba sobie samemu gromadkę zrobić żeby miały się z kim bawić:blink:
 
Do góry